Štartové listiny

Poradové číslo uvedené v týchto tabuľkách nie je štartovacie číslo pretekára. Štartovacie číslo bude pretekárovi pridelené na mieste konania sa preteku.
 

Specialized Downhill Race

NÁDEJE 8-14 rokov (2010 – 2004)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1Adam AkoTrenčianske Stankovce SVKTrenčianske Stankovce
2EmiliaDoddSemmeringNZLSemmering
3MarlonDoddSemmeringNZLSemmering
4PavolPastorekŠtiavnikSVKŠtiavnik
5DanielKrálíkJedovniceCZEBiketrial Blansko
6PatrikSvítokPrievidzaSVKBang DH team
7ĽuborLukáčBánovce nad BebravouSVKRealbike team
8TimotejŠčepkoDrietomaSVKKZC Bytča
9NoelDankoTisovecSVKKellys Factory Team
10Robin NovotnyPříbramSVKJC Bike CTM Team

JUNIORI 15-18 rokov (2003 – 2000)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1MariánŠinBratislavaSVKBratislava
2Rastislav PodolanPiešťany SVKPiešťany
3KristiánPorubanTrenčianska Turná SVKSpecialized CZ
4Vojtěch HanákHolešovCZESpecialized CZ
5VanesaKupčováHronské KľačanySVKHronské Kľačany
6JakubKnižkaLučatínSVKAbsolute racing team
7JakubKonečnýKrajnéSVKKrajné
8Pavel Kašík Police CZEPKM Bike Team
9VojtěchFuksaValašské MeziříčíCZEPKM Bike Team
10JozefSigetNitraSVKNitra
11BranislavMartinkaPredmierSVKPredmier
12FilipChlupZlínCZESBT Fryšták
13AdamFerenčíkLietavská LúčkaSVKŽilina
14TomášSmolíkMyjavaSVKMyjava
15AndrejHolubZelenečSVKZeleneč
16MatejMrenkaKysucké Nové MestoSVKKysucké Nové Mesto
17MatejFojtíkPúchovSVKPúchov
18SamuelBožikBanská ŠtiavnicaSVKAbsolute racing team
19TomášSlezáčekZemianske PodhradieSVKKZC Bytča
20SamuelPaučinBošácaSVKKZC-Bytča
21FilipVidaLehota pod VtáčnikomSVKAbsolute Racing Team
22IvoKoníčekVlčnovCZESpecialized CZ
23PeterDianDubnica nad VahomSVKdubnica nad vahom
24RichardGiertliKrajnéSVKKrajné
25JakubBrázdilHolešovCZESpecialized CZ
26Oliver GombalaNové Mesto nad VáhomSVKCTM Racing Team
27NorbertVavroNemšováSVKCube
28MichalŠtaffen Žilina SVKSbike Racing Team

HOBBY Full 19 - 29 rokov (1999 - 1989)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1Tomáš HutyraKysucké Nové MestoSVKKysucké Nové Mesto
2MichalHodonikPuchovSVKPuchov
3JozefDubovskýBratislavaSVK3MJ
4PavolKičinSpišské VlachySVKBang DH/ENDURO Team
5Šimon ZollerHumennéSVKHumenné
6AdamUherkaNemšováSVKNemšová
7Matus GugaNemšová SVKNemšová
8Matúš Trška Nemšová SVKNemšová
9Radomír Štefka Valašské Meziříčí CZEPKM Bike Team
10Miroslav Kašík PoliceCZEPKM Bike Team
11MatúšMakovecNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
12danielko vojtuškrasno nad kysucouSVKfreeride kalinov team
13JurajBuchaTrenčínSVKTrenčianske Stankovce
14AdriánVaňo95501SVKTovarníky
15LiborTěžkýPustějovCZEX-Ride Challenge Team Lešná
16MartinKováčikBreznoSVKCK Road 66
17PeterMitasikPovažská BystricaSVKLife4ride DH TEAM
18RichardÚkropŽilinaSVKSbike racing team
19MarekKatrinecHlohovec-ŠulekovoSVKCK AB SEREĎ
20RudolfMüllerŠtefanov 25SVKPunkxRiders
21PavolPristachStrečno SVKSbike Racing Team
22Daniel PAHYLBařákHavirovCZENERO drinks
23GergelyLovászPécsHUNPSN Zrt
24Ivan Porubčanský Žilina SVKSbike Racing Team
25MichalŘíhaČeské BudějoviceCZECyklo Klematek
26MatejLipcseiRimavska SobotaSVKAbsolute racing team
27RastislavGugaSkalka nad VáhomSVKNemšová
28Ondrej Schwarz častáSVKčastá
29Alfréd SchmiesterŽilinaSVKSbike racing team
30PavolRabatínSabinovSVKBang DH Team
31RichardBalázsLipovníkSVKFeudall Racing Support
32MarekModoryTopoľčanySVKAbsolútne racing team
33CsabaMezeiRožňavaSVKFeudall Racing Suport

ELITE 19 – 29 rokov (1999 - 1989)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1ChristophMauserPillichsdorfAUTPillichsdorf
2JozefDubovskýBratislavaSVK3MJ
3JakubPekařKarolinkaCZEKROSS bikes
4PeterMarciňaPúchovSVKCUBE-CMS
5PetrMalýOtrokoviceCZEMaloch Racing Team
6TomášNovosádOtrokoviceCZEMaloch Racing Team
7SzilveszterGyükerKomlóHUNPSN ZRT
8RhysWoodNuneatonGBR#SHEDFACTORYRACING
9TalisLiepinsMilzkalneLATTANDEMSDH
10Zoltan GlokkerPécsHUNPécsi Sport Nonprofit zrt.
11Zoltan GlokkerPécsHUNPSN Zrt.
12Ondřej ŠtěpánekJablonec nad NisouCZECTM Racing Team
13Stanislav SehnalLoukovCZEKellys Factory Team
14JurisLuščenoksTukumsLATTukums
15RastislavBaránekPovažská BystricaSVKKELLYS FACTORY TEAM

MASTERS 30-39 rokov (1988 – 1979)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1PavelBrychtaPrahaCZEB.E.E.R. cz
2JanPovýšilPrahaCZEB.E.E.R. cz
3GustsOšmucnieksBabiteLAT#gustavalanche
4Lukáš ČemanPezinokSVKKHC Kaktusbike Bratislava
5ĽubomírGregaPrešovSVKHIGH RIDERS TEAM
6MatejKrupaKosiceSVKEnjoy the ride team
7PeterHolišíkDolný Kubín SVKKisakiles
8PeterNováčikTopoľčanySVKTopoľčany
9RobyBenetinPrešovSVKPrešov
10CamiloSanchezWienCOLYeti - bikestore.cc
11JuanRochaBogotaCOLFocus Bikes
12NagySándorKővágószőlősHUNPSN Zrt.
13MichalZachariasNitraSVKVelosprint DH team
14Papp NorbertPécsHUNPSN Zrt.

SUPER MASTERS 40 rokov a viac (1978 – 1918)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1AdrianDoddSemmeringNZLSemmering
2VlastimilHynčicaSudomerice 216CZESpecialized CZ

HARDTAIL bez rozdielu veku

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1RadoslavMatisBanska BystricaSVKENJOY THE RIDE TEAM
2MatisaZoltánPécsHUNPSN Zrt.

ŽENY bez rozdielu veku

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1DominikaDurčákováHavířov- ŠumbarkCZEKROSS bikes
2AndreaHlinkováSulovceSVKAbsolute racing team
3HeleneFruhwirthMödlingAUTciclopia
4Vanesa PetrovskáBytčaSVKKZC Bytča
5VilmaGombalováNové Mesto nad VáhomSVKCTM Racing Team

Kellys Bikefest Maratón

Veľký okruh 49 km > Juniori 15-18 rokov (2003 – 2000)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1JakubSvrbíkTrenčianska TepláSVKFinančné centrum Team
2MatúšMiškovičŠaľaSVKBežci Šaľa
3JozefBednárikRužomberokSVKŠKC Liptovská Lužná
4LubošKluchPrahaCZEKELLYS BIKE RANCH TEAM

Veľký okruh 49 km > Muži 19-29 rokov (1999 - 1989)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1FilipMatejíčekTurzovkaSVKTurzovka
2MarošSaboTrenčianska TurnáSVKTNT_Team
3DanielSvatikKostolnéSVKDEMA Racing Team
4JánNižnanskýVrbovéSVKVrbové
5TomášDržíkVrbovéSVKVrbové
6MatúšTkáčLevočaSVKLevoča
7MatúšBrezovskýKaniankaSVKBrose Cycling Team
8Marián ŠimoraChrenovec-BrusnoSVKBike Team Juhasky
9VladimírPařízekTrenčínSVKTrenčín
10MartinMiškovičŠaľaSVKBežci Šaľa
11Zdenko Špirka Horné Srnie SVKŽabka bike team Horné Srnie
12JánMaťkoMartinSVKMartin
13MatejStuparičHôrka nad VáhomSVKHôrka nad Váhom
14RomanMacoNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
15MiroslavDurecPoriadieSVKPoriadie
16LukášMacoNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váho.
17MichalŽovinecTrenčínSVKTrenčín
18VojtěchDobšovičČelákoviceCZEKellys BikeRanch Team
19LukasKindlJílové u PrahyCZEKellys BikeRanch Team
20MichalVlášekLomnice nad PopelkouCZEKellys Bikeranch Team
21DavidBártekValašské MeziříčíCZEKellys Bikeranch Team
22Patrik RemišžilinaSVKFatra Team
23MartinMarkechKálnicaSVKKálnica
24BranislavGašparíkLietavaSVKTop Sport Team
25DanielProksKalnicaSVKKalnica
26PeterTichýKysucké NovÉ MestoSVKCYS - akadémia Petra Sagana
27MatejMoravčíkStráňavySVKFatra Team
28TomášDurecMyjavaSVKMyjava riders
29FilipSklenárikKošiceSVKPROefekt team
30RenéTkáčPartizanskeSVKPartizanske
31KristiánJánošíkLiptovská LužnáSVKPROefek team
32LukášMacekSenicaSVKSenica

Veľký okruh 49 km > Muži 30-39 rokov (1988 – 1979)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1TomasPetrikBratislavaSVKKarlova Ves
2Tomáš ZúberTrenč. Tepla SVKzuberfit
3MatúšFabianBratislavaSVKBratislava
4LukášVavrúšTrenčianske JastrabieSVKTrenčianske Jastrabie
5PavelDankoOpatovceSVKOpatovce MTB
6MichalTrautenbergerDolny kubinSVKBike klub lipa
7ErikFerenczPiestanySVKMiniMon Friendly Team
8PavolHlaváčStrážskeSVKJusteco
9MartinKoklesŽilinaSVKŽilina
10JurajKomarPiestanySVKPiestany
11ZdenkoPapiernikHorné SrnieSVKŽabka Bike Team Horné Srnie
12JozefJakubecKysucke nove mestoSVKKysucke nove mesto
13StanoChorvatTrencianska TurnaSVKTNTcrew
14ĽubošSmetanaBytčaSVKChrbáty
15MiroslavHanzelyTrenčinSVKTrenčín
16MichalČechPílaSVKBTC Častá
17RadovanMičunekPílaSVKPíla
18JakubFerenczMesto snovSVKMinimon
19PeterSchneidgenTopolcanySVKCK MTB Topolcany
20Tomáš 'šegi'VančoPiešťanySVKMesto snov
21MilošSlivanskýStupavaSVKIngSteel CarTv Racing Team
22AndrejPecháčOpatovce nad NitrouSVKVelosvet cycling team Prievidza
23DanielKučeraBratislavaSVKebajk racing
24DavidFabryPrievidzaSVKVelosvet cycling team Prievidza
25MilošMacoNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
26MilanKrajčovičTrenčinSVKTrenčín
27TomášKrajčovičTrenčínSVKTrenčín
28TomášČičmišVoderadySVKVoderady
29MarekSantaTrenčianska TurnáSVKTrenčianska Turná
30ZdenkoKrajčiJablonovéSVKCHRBATY
31MichalKrálikTrencinSVKTrencin
32TomášTrškaNemšováSVKNemšová
33IvanOpattStupavaSVKStupava
34MichalMatejovicBanovce nad BebravouSVKCTK VIKING
35MichalBubílekLiberecCZEKellys Bikeranch Team
36LukášRusnákPiešťanySVKPiešťany
37Peter Adamík Prievidza SVKPrievidza
38PeterŽiakDubnica nad VáhomSVKAMATE Team
39PeterBahorecJacovceSVKJacovce
40MartinMorávekHolíčSVKHašišáci
41JánKUKUČAnove mesto nad vahomSVKRebel klub Čachtice
42BranislavKabeláčDubnica nad VáhomSVKDubnica nad Váhom
43RobertProksaHlohovecSVKHlohovec
44PavolŽídekŽilinaSVKTop sport team
45JozefTihányiBratislavaSVKBratislava
46MichalNagyNová DubnicaSVKAgilus Nová Dubnica
47Martin Benedik 04922SVKGemerská Poloma
48AndrejTrškoUdičaSVKFinančné Centrum Team
49PeterHomolaSokolovceSVKPROefekt
50JurajKarasLošonecSVKPROefekt team

Veľký okruh 49 km > Muži 40-49 rokov (1978 – 1969)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1MilanKatuminecŽabokrekySVKKarpatské Horské
2PeterPristachStrečnoSVKStrečno
3PavolPristachStrečnoSVKStrečno
4PavolBrezovskýStupavaSVKDKNB
5MiroslavĎuračiTrenčínSVKTrenčín
6IgorVrábelPiešťanySVKPiešťany
7Rastislav KrajcovicHronske KosihySVKZF Slovakia
8ĽubomírFeltovičTrenčínSVKBike klub LIPA
9Borislav Štefkovič Veľké BedzanySVKINBIKE MTB team
10RadovanJantulikKysucké Nové MestoSVKKysucké Nové Mesto
11MárioUhlíkDolná SúčaSVKDolná Súča
12Ján TalajkaMyjavaSVKMyjava
13MarioJankechPiešťanySVKPiešťany
14RadoslavBubeníkTrenčín SVKClimberg sport team
15PeterMikulaDubnica nad VáhomSVKDubnica nad Váhom
16MilanKulíšekMyjavaSVKMyjava
17MiroslavMiškovičŠaľaSVKBežci Šaľa
18MarianŠtevoZlate MoravceSVKZlate Moravce
19JozefVassZlate MoravceSVKBikery ZM
20JánKorčekTopoľčiankySVKTopoľčianky
21VladimírKramárikRakoľubySVKHELLA Kočovce
22RomanLaktišTopoľčiankySVKTopoľčianky
23NinoFurekChynoranySVKChynorany
24JánKrchnavýKálnicaSVKZavažan Kálnica
25RadekDohnalekZajeciCZEMTB Zajeci
26PeterKučeraSuchá nad ParnouSVKSuchá nad Parnou
27RenéGerátŽilinaSVKHôrky
28JozefProchádzkaŽilinaSVKFatra Team
29JánVeselýNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
30MiloslavMuchaNitraSVKParada Fly Nitra
31MichalHorňákStará TuráSVKStará Turá
32RobertVankoHubinaSVKHubina
33MartinBábskyPiešťanySVKPiešťany
34MiroslavJacolaNové Mesto nad VáhomSVKMMDP bikers
35andrej račekšuriankySVKProefekt team
36Juraj OndriškaTrenčínSVKTrenčín
37JaroslavTkáčPartizanskeSVKPartizanske

Veľký okruh 49 km > Muži 50-59 rokov (1968 – 1959)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1MiroŠipkaSoblahovSVKSoblahov
2RichardSchwarzPiešťanySVKMarhatonci
3OttoSchwarzPiešťanySVKMarhatonci
4JozefPartinekNitraSVKParada Fly
5ZdenoČerbákVríckoSVKVrícko
6MilanStrakaTrenčínSVKTrenčín
7KamilLAVORHlohovecSVKMKCK Trnava
8MarianBeranekZAVARSVKZAVAR
9MartinSlížNová DubnicaSVKNová Dubnica
10ĽubošMečiarKaniankaSVKVelosvet Prievidza
11LadislavČurillaNitraSVKNRČ

Veľký okruh 49 km > Muži 60 a viac rokov (do 1958)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1MartinBetákTrenčianska TurnáSVKNÁBYTOK Beták Trenčianska Turná
2JozefPaganíkDohňanySVKCK Epic Dohňany

Veľký okruh 49 km > Ženy G 19-39 rokov (1999 – 1979)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1AndreaJuhásováSvaty JurSVKBike Team Juhasky
2VieraPaganíkováDohňanySVKSolík sk
3HanaTurynováNetvořiceCZEKELLYS BIKE RANCH TEAM
4LuciaŽiak RoháčováŇagovSVKAMATE Team

Veľký okruh 49 km > Ženy H 40 a viac rokov (do 1978)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1PaulínaPorošinováAdamovské KochanovceSVKAdamovské Kochanovce
2AndreaKrchnaváKálnicaSVKZavažan Kálnica
3ZlaticaMuchováNitraSVKParada Fly Nitra
4MiriamBútorováTrenčínSVKTrenčín

Malý okruh 23 km > Juniori 15-18 rokov (2003 – 2000)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1Dominik ŽačekZliechovSVKDOMTLEY
2AndrejAntalNové Mesto nad VáhomSVKSlávia Športové gymnázium Trenčín
3MichalAntalNové Mesto nad VáhomSVKNovomestský Superbiker
4AdamKiripolskyBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
5MatúšHederaBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
6DanielKyjacBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
7DávidHulákBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
8RichardHaincBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
9PatrikFilkoBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
10DanielKrajčoTopoľčanySVKCNC partner
11PatrikBláhaMoravské LieskovéSVKMoravské Lieskové
12KikoKucharskýVranov nad TopľouSVKBTVT
13ŠimonKlocháňVrútkySVKVrútky
14Gregor ČalkovskýBystrička SVKBystrička
15MatejVolentierLučenecSVKCyklistický klub Rimavská Sobota
16AlexRebroMoravany nad VáhomSVKPROefekt team
17FilipVojnikLucatinSVKZdravie v pohybe Lučatín
18PatrikPrekopTrenčianska turnaSVKTNT team
19Filip DodekKlokočov pri ČadciSVKKlokočov pri Čadci
20PatrikVeselka jr.Horné TrhovišteSVKBavepa spol. s r.o.
21AdrianVojta91637SVKKálnica
22MatúškoTurčányZahorska BystricaSVKX3M Team
23ĽubomírSamekKálnicaSVKKálnica
24dominikgábrišpružinaSVKFC team Pov.Bystrica
25RomanKurnickyNové Mesto nad VáhomSVKCys Akadémia Petra Sagana
26TomášPánikŽitavanySVKŠk Topoľčianky
27DominikPadúchMedzibrodSVKMedzibrod
28MichalZubrikBratislavaSVKBratislava
29MartinBalážLazanySVKLazany
30FilipGašpárekCíferSVKcífer
31PeterJánošíkBánovce nad BebravouSVKBánovce nad Bebravou
32MiroslavPavlíkBrezaSVKCykloklub Námestovo
33MarekTomašovičTrnavaSVKTrnava
34Ján VaškoKočovceSVKKočovce
35NorbertValkoRuskovceSVKRuskovce
36MarekVidlářDubnica nad VáhomSVKDubnica
37MarekTrnkaMalackySVKKaktus Bike Team

Malý okruh 23 km > Juniorky 15-18 rokov (2003 – 2000)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1SandraVavrúšováTrencianske JastrabieSVKTrenčianske Jastrabie
2NinaBystrianskaMalinovoSVKMalinovo

Malý okruh 23 km > Muži 19-29 rokov (1999 - 1989)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1MartinHolýTrenčianske TepliceSVKTrenčianske Teplice
2ViktorĎurechPúchovSVKBikeri z Púchova
3JánVerešNitraSVKNitra
4DominikHertlTrencianske JastrabieSVKTrencianske Jastrabie
5BranislavLukáčBratislavaSVKTelekom
6MiroslavDedíkNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
7RichardForiškaRadimovSVKRadimov
8JurajŠpirkaHorne SrnieSVKŽabka BikeTeam
9RichardStillerTrnavaSVKTrnava
10TomášKrálZliechovSVKDOMTLEY
11MarošFuričkaBratislavaSVKBratislava
12Tomáš Denk Valašské MeziříčíCZEPKM Bike Team
13MatejOravecNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
14LukášHavrilaPiešťanySVKPiešťany
15ZdenkoKrupanPiestanySVKPiestany
16Śimon GugaNemšováSVKBábiky
17SamuelVydrnákDubnica nad VáhomSVKBábiky
18BorisDujsikTrencinSVKTrencin
19JakubSimunZlatníkySVKZlatníky
20Pavol Zbudila Nové Mesto nad Váhom SVKNMnV
21DominikDodekKlokočov pri ČadciSVKKlokočov pri Čadci
22MarosHrobarHlohovecSVKHlohovec
23MilošŠagátNové Mesto nad Váhom SVKcanyon
24Marcel Zámečník Trenčianske Bohuslavice SVKPolícia SR
25DominikFodoraDolné VesteniceSVKDolné Vestenice
26MartinNemečekNová DubnicaSVKNová Dubnica
27FerdinandRaabPrievidzaSVKPrievidza
28TomášElčíkNitraSVKMalanta team
29MichalDzamkoTrenčínSVKTrenčín
30PatrikSivákBratislavaSVKBratislava
31PeterStillhammerBorovceSVKBorovce
32MichalPagáčBrezničkaSVKCK BB
33MartinMikoRajecSVKProefekt team
34MarekMitošinkaPiešťanySVKPiešťany
35MartinHruškovicTeplička nad VáhomSVKTeplička nad Váhom
36LukášUčeňPiešťanySVKCTM Racing Team
37TomášPauerNemčiceSVKNemčice
38KrisztianTothBudapestHUNMASH Racing Team
39MartinPipisTrencinSVKTN
40IvoPospisilBratislavaSVKBratislava
41DávidŠmotlák TopoľčanySVKTopoľčany

Malý okruh 23 km > Muži 30-39 rokov (1988 – 1979)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1BranislavKrižanHaluziceSVKBalance Exint Team
2MárioVojtkoŠútovoSVKŠútovo
3pavoltrimayNitrianske HrnciarovceSVKmalanta team
4MartinŠišovskýTrenčínSVKbikeacademy.sk
5ErikZemanovičTrenčínSVKbikeacademy.sk
6LudovitHalakNové Mesto Nad VahomSVKNove Mesto nad Vahom
7RastislavKahúnNitraSVKMalanta team
8BranislavKuzmaPiešťanySVKBradlo Bike Brezová
9Andrej BožikBlesovceSVKLioreal
10AndrejPápayTrenčínSVKTrenčín
11JaroČížNMnVSVKNMnV
12Miroslav Dado Nedožery- Brezany SVKPrievidzské ľadové medvede
13MilanTarajBratislavaSVKBittner - print
14MatúšPaulovičAlekšinceSVKBikestrike.com
15MarekChudíkNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
16TomášDutkoPovažská BystricaSVKpb
17MilanMikoPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica
18PeterŠvandaBratislavaSVKBratislava
19MiroslavVrabelPiestanySVKPiestany
20PetrBurianVyškovCZEVyškovští švihaři
21Miroslav Zifčak RybanySVKBittner print
22MartinGolabKrompachySVKKrompachy freeride
23Miroslav Styskal Zlatniky SVKZlatniky
24ZdeněkKonečnýKratochvilkaCZEKratochvilka
25PeterMichalecTrenčínSVKTrenčín
26IvanPotančokbratislavaSVKbratislava
27RobertSzocsSalaSVKSala
28LadislavBajčíkNová DubnicaSVKNová Dubnica
29MarečekCvikTrnavaSVKX3M Team
30JakubTrškaHorné SrnieSVKŽabka Bike Team Horné Srnie
31MartinKrištofičBratislavaSVKVajnory
32MilanElčíkNitraSVKTop sport team
33MiroslavSokolPrievidzaSVKNATURELA
34PeterMokrýPrievidzaSVKNATURELA
35JánAllinaBrezová pod BradlomSVKYarekBike Brezová
36ĽubomírSamekKálnicaSVKKálnica
37JozefDrienovskýŽikavaSVKŠK Topoľčianky
38RadekKropáčekPetrovCZEPetrov
39PavolMuchaSvitSVKCK Energia Svit
40MarošLackovičTrnavaSVKFatbike trnava
41PavolKvoceraPúchovSVKProefekt Team
42JakubHaršányBratislavaSVKBratislava
43MichalKatušaBratislavaSVKKaktus Bike Team Bratislava
44TomášMoravaOstrožská Nová VesCZEHelp Mi Bike
45LukášGálikJelenecSVKvelosprint
46IvanSzenyanSkalicaSVKSkalica
47MichalStrhanBratislavaSVKDisig
48JanKlimoBratislavaSVKdreamteam
49JOzefKozlikKysucké Nové MestoSVKništ
50PeterŠupejŽilinaSVKFatra Team
51PavolRimbalaTrančínSVKTrenčín
52AndrejŠtefančíkBratislavaSVKBratislava
53JánKováčikŽilinaSVKŽilina
54TomášVálekTrenčínSVKRezidenciavinohrady
55MarekBlejštilVoderadySVK:)
56MilanPekařBratislavaSVKaNADRBAND
57JozefLabasIvanka pri DunajiSVKIvanka pri Dunaji
58MartinMinďarPiešťanySVKIT
59MatusBuranovskyBardejovSVKBardejov

Malý okruh 23 km > Muži 40-49 rokov (1978 – 1969)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1JánŠiškaKálnicaSVKKálnica
2MarekGeržaNové Mesto nad VáhomSVKNMnV
3MilošTarabaPovažská bystricaSVKSCK CYKLO TOUR Súľov
4JurajKukučka,NovákySVKKRK NOVÁKY
5BorisUherčikNove Mesto n/VahomSVKSilgan
6DrahušKrižanVeľké BierovceSVKBalance exint team
7JaroslavDvořákNove Mesto nad VahomSVKNMnV
8BranislavLajstríkNitrianske PravnoSVKVelosvet cycling team Prievidza
9AntonBalajkaTopoľčanySVKLionreal
10JurajHrušecký Holíč SVKHolíč
11RóbertAntalNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
12JaroslavŠiškaLiptovský HrádokSVKJamník
13LudovítKiripolskyBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
14OndrejKrajčoTopoľčanySVKCNC partner
15PeterMikulecNove Mesto nad VahomSVKNovomestsky Superbiker
16MartinKučeraBratislavaSVKBittner print s.r.o.
17MariánBlahoVelusovceSVKVelušovce
18RastislavPipitaTrenčianska TurnáSVKHamry
19Jozef Hanzel TRENČÍN SVKTrenčín
20IvanRehakDubnica nad VahomSVKClimberg sport Team TRENČÍN
21MartinSpurnýNemšováSVKNemšová
22TomášFarkašDolný KubínSVKDolný Kubín
23PatrikVeselka sr.Horné TrhovišteSVKBavepa spol. s r.o.
24JánBakoVelke ZálužieSVKVelke Zálužie
25Mirko TurčányZahorska BystricaSVKX3M Team
26AntonNovotnyBratislavaSVKBratislava
27Ľubomír HumajBojniceSVKBojnice
28AndrejChudíkBratislavaSVKSlov.veslársky klub BA
29PatrikMeliš Hlohovec SVKHlohovec
30RichardHerdaMartin nad žitavouSVKHERI
31DávidŠalingPopradSVKCK Energia Svit
32RastislavŠalingMengusovceSVKCK Energia Svit
33MilanBarenyiPravenec SVKTREK KCK OSLANY
34FrantišekTONKOVIČZlaté MoravceSVKBiker ZM
35VojtechFilkornBratislavaSVKASC Bratislava
36Vladimír CagáňTrnavaSVKTrail Runners Trnava
37BranislavCagáňTrnavaSVKTrail Runners Trnava
38MiroslavMatuškaTrenčínSVKTrenčín
39MarekStuchlýLubinaSVKLubina
40ŠtefanDirešŽikavaSVKŠK Topoľčianky
41RobertGlajzaBanská BystricaSVKCK BB
42RobertPápayTrenčínSVKTrenčín
43MiloslavVidlářDubnica nad VáhomSVKDubnica
44JeromeAZUARABUCANYANDTRNAVA TRAIL RUNNER
45KarolKoncekBratislavaSVKSám za seba
46MarekBernathLehotaSVKLehota
47MartinGrznárRadošinaSVKRadošina

Malý okruh 23 km > Muži 50-59 rokov (1968 – 1959)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1ĽubomírBúlikBánovce nad BebravouSVKBánovce nad Bebravou
2AdamDziackyVeľké Bierovce SVKBalance Team Haluzice
3RomanKulichStará TuráSVKStará Turá
4PeterOravecTrenčínSVKKamikadze Oravčák
5peterPagáčZborov nad BystricouSVKZborov nad Bystricou
6JurajObušekTrenčínSVKTrenčín
7MartinMúčkaBojniceSVKPrievidzské ľadové medvede
8LubošVerbířBratislavaCZEBittner print s.r.o.
9BorisÉDERBratislavaSVKBratislava
10ZoltanVidaNové ZámkySVKNové Zámky
11PeterMičuchPovažska BystricaSVKWolves bike team lanska Pov.Bystrica
12PeterSolinDubnica nad VáhomSVKck Krivoklát
13JanGeletaTrencinSVKTrencin
14MartinMokráňTrenčínSVKTrencin
15MichalOškrdaNemšováSVKNTS Nemšová
16IvanDrhaNová DubnicaSVKOSA Academy
17SandorZsigriGodolloHUNMASH Racing Team

Malý okruh 23 km > Muži 60 a viac rokov (do 1958)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1PeterRichterTopoľčiankySVKChateau Topoľčianky
2Milan JankechTrebaticeSVKTrebatice
3RudolfHelešChorvátsky GrobSVKChorvátsky Grob
4PeterŠulekVeľké BierovceSVKBalance Exint Team
5Alexej ŠevčíkTrenčínSVKKubra
6MariánSokolPrievidzaSVKNATURELA

Malý okruh 23 km > Ženy G 19-39 rokov (1999 – 1979)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1MartinaZavadanováTrnavaSVKTrnava
2PetraMaxianováPiešťanySVKPiešťany
3NikolaKovárováMyjavaSVKKHC TJ Spartak Myjava
4DianaSitášováVELKY LAPAS SVKmalanta team
5Natália ŠimorováLipníkSVKBike Team Juhasky
6LuciaKrištofičováBratislavaSVKVajnory
7LuciaSokolováPrievidzaSVKNATURELA
8SimonaSamekovaBrezová pod BradlomSVKYarekBike Brezová
9BiankaBabačováBratislavaSVKŠportservis Bratislava
10LuciaŠvecováBánovce nad BebravouSVKBánovce nad Bebravou
11NatáliaFerancováPiešťanySVKPiešťany
12MarcelaKašjakováCabaj ČaporSVKCabaj Čapor
13GabrielaJursováHolíčSVKHašišáci
14AlžbetaŠevčíkováKysucké Nové MestoSVKKysucké Nové Mesto
15LuciaJenčíkováKrompachySVKKrompachy Freeride
16ErikaGlajzováBanská BystricaSVKCK BB
17MonikaJurigováIlavaSVKAgilus team
18RadkaRybanskáPartizanskeSVKPartizanske

Malý okruh 23 km > Ženy H 40 a viac rokov (do 1978)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1TatianaKálmanováPiešťanySVKPiešťany
2JankaBeňačkováPiešťanySVKSnowca.sk
3MariannaKrajčováTopoľčanySVKCNC partner
4LenkaIvančíkováGolianovoSVKNitra
5IngridUhliarikováBytčaSVKBytča

Malý okruh 23 km > Juniori do 14 rokov (od 2004)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1JurajKukučka,NovákySVKKRK NOVÁKY
2PavolLajstríkNitrianske PravnoSVKVelosvet cycling team Prievidza
3JánKrajčoTopoľčanySVKCNC partner
4Matej BubeníkTrenčín SVKClimberg sport team
5MatúšMikulecNove Mesto nad VahomSVKNovomestsky Superbiker
6IvanSedlárNemšováSVKFinančné centrum team
7DávidŠalingPopradSVKCK Energia Svit
8TimotejStuchlýLubinaSVKLubina
9OndrejStuchlýLubinaSVKLubina
10MatúšBlejstilVoderadySVK:)

Malý okruh 23 km > Juniorky do 14 rokov (od 2004)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1KristínaTicháPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica

Malý okruh 23 km > Elektrobike PEDELEC Muži

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1Marek Jurčík Dunajská Lužná SVKKaktus bike
2MichalBezákPartizánskeSVKebajk racing
3KarolGuľaBratislavaSVKebajk racing
4VladimírGašparíkStupavaSVKEbajk racing
5VladimírBabčaníkŽilinaSVKHaibike
6JaroslavChalásPiešťanySVKKellys bicycles
7JánČižmárPonikySVKebajk racing
8PeterRchtárikPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica
9JánKováčikHôrka nad VáhomSVKKTM

Malý okruh 23 km > Elektrobike PEDELEC Ženy

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1TatianaŠiškováKálnicaSVKKálnica
2HelenaHrivnákováBratislavaSVKebajk racing
3ZuzanaGašparíkováLietavaSVKTop Sport Team

Malý okruh 23 km > Elektrobike kategória OPEN

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1PeterMilanBratislavaSVKCTRONGARAGE
2Lukáš BeloVýčapy-OpatovceSVKVýčapy-Opatovce
3TimotejŽigoVýčapy-OpatovceSVKVýčapy-Opatovce
4TomasSalajBanska BystricaSVKBanska Bystrica
5Lucia LovásováBanská Bystrica SVKBanská Bystrica

Rodinný okruh do 6 km > Rodič + chlapec do 8 rokov (od 2010)

#MenoPriezviskoMeno dieťaťaMeno dieťaťa 2Meno dieťaťa 3MestoNárodnosťKlub/Tím
1Katarína BubeníkováŠimon Bubeník TrenčínSVKClimberg sport team
2MichalRackoAlex RackoDubnica nad VahomSVKDubnica nad Vahom
3EvaStuchláMatej Stuchlý LubinaSVKLubina
4MonikaEstergájošováPatrik EstergájošMelčice 522SVKMelčice

Rodinný okruh do 6 km > Rodič + dievča do 8 rokov (od 2010)

#MenoPriezviskoMeno dieťaťaMeno dieťaťa 2Meno dieťaťa 3MestoNárodnosťKlub/Tím
1PetraBalážováKika BalážováNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
2ŽanetaJesováSarah GuttekLemešanySVKLemešany
3MarekPokornýIvana PokornáBojniceSVKBojnice
4LíviaZieglerováOlívia ZieglerTrenčianske StankovceSVKTrenčianske Stankovce

Rodinný okruh do 6 km > Rodič + chlapec 9-12 rokov (2006 – 2009)

#MenoPriezviskoMeno dieťaťaMeno dieťaťa 2Meno dieťaťa 3MestoNárodnosťKlub/Tím
1IvanMišejeMartin MišejePrievidzaSVKVelosvet cycling team Prievidza
2DanielKováčJakub BoťanskýNové ZámkySVKNové Zámky
3StanoBalážMarek BalážNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
4MichalSlabýMatej SlabýTrenčianska TepláSVKTrenčianska Teplá
5KamilTvrdíkSebastián TvrdíkTrenčínSVKTrenčín
6MiloslavMikušaťJakub MikušaťMelčice LieskovéSVKMelčice Lieskové
7ĽubomírSamekLukáš SamekKálnicaSVKKálnica
8AndrejNemečekMichal NemečekNová DubnicaSVKOSA SPORT ACADEMY
9IvanŠickoJakub ŠickoKálnicaSVKKálnica
10EvaKyselicovaMatuš KyselicaTrencinSVKTrencin
11MiroslavDanišMirko DanišSenicaSVKSenica
12DušanEstergájošDušan EstergájošMelčiceSVKMelčice
13AndreaChrvalováTimotej ChrvalaTrnavaSVKTrnava
14MichalSolovicJerguš SolovicNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
15RadovanZieglerAurel ZieglerTrenčianske StankovceSVKTrenčianske Stankovce

Rodinný okruh do 6 km > Rodič + dievča 9-12 rokov (2006 – 2009)

#MenoPriezviskoMeno dieťaťaMeno dieťaťa 2Meno dieťaťa 3MestoNárodnosťKlub/Tím
1VladimírŠatkaVaneska ŠatkováDubnica nad VáhomSVKCK Epic Dohňamy
2PeterRutaPaulína RutováTrenčínSVKTrenčín
3KatarínaBajčíkováAlexandra BajčíkováNová DubnicaSVKOSA SPORT TEAM
4MárioTupýKlára KrchnaváKálnicaSVKZavažan Kálnica

Rodinný okruh do 6 km > Rodič + 2 deti (každé dieťa bude automaticky zaradené do príslušnej vekovej kategórie)

#MenoPriezviskoMeno dieťaťaMeno dieťaťa 2Meno dieťaťa 3MestoNárodnosťKlub/Tím
1MartinKučiakMartinPeterNove Mesto nad VáhomSVKNove Mesto nad Váhom
2KarolKočíTereza KočíLucia KočíBratislavaSVKESET
3MartinKováčGregor KováčFedor KováčBratislavaSVKBratislava
4LukášPodolanDalila PodolanováTobias MasarikNové Mesto nad VáhomSVKRebel Klub Čachtice

BeFly Pumptrack

do 9 rokov (od 2009)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1AdrianPastuchaBáhoňSVKBTC Vajnory
2Andrejko MacháčekDojčSVKDojč Pumptrack
3ŠtěpánVlkBabice u Uherského HradištěCZEKudlovice
4DavidMatisBanska BystricaSVKENJOY THE RIDE TEAM
5Leonard LukáčBanovce nad BebravouSVKBánovce nad Bebravou

10 - 12 rokov (2008-2006)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1MatúšTannhauserBanská BystricaSVKBanská Bystrica
2Samuel KováčikBanska BystricaSVKBanska Bystrica
3SebkoZichDojčSVKDojč Pumptrack
4DanielKrálíkJedovniceCZEBiketrial Blansko
5MaximiliánŽilkaBratislavaSVKSlovenské šípy

13-15 rokov (2005-2003)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1AdamBednářBratislavaSVKBratislava
2AmeliaKissovaSenecSVKBratislava
3JakubKnižkaLučatínSVKAbsolute racing team
4DanielHradskýŠenkviceSVKMad Style Racing
5MátéMaurskýBratislavaSVKBratislava
6TimotejJurkovičBratislavaSVKBratislava
7AdamGoldschmidtStupavaSVKStupava
8SamuelBakošHlohovecSVKHlohovec
9TimotejŠčepkoDrietomaSVKKZC Bytča
10Robin NovotnýNovotnyPříbramCZEJC Bike CTM Team

Juniori do 18 rokov (2002-2000)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1Pavel Kašík Police CZEPKM Bike Team
2VojtěchFuksaValašské MeziříčíCZEPKM Bike Team
3ŠimonRigasTrenčínSVKBefly
4JakubJankovýchMyjavaSVKBeFly
5AdriánVankoBytčaSVKKZC bytča
6MatejBulkoTRENČIANSKE STANKOVESVKVeľké Bierovce
7Adam StančokBanská ŠtiavnicaSVKBanská Štiavnica

Hobby od 19 rokov (do 1999)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1PeterJančichPartizánskeSVKGRAVITY-shop MTB Racing team
2RudolfMullerŠtefanovSVKPunkXriders
3Radomír Štefka Valašské Meziříčí CZEPKM Bike Team
4AdrianMacháčekDojčSVKDojč Pumptrack
5MarekGaraiBanská ŠtiavnicaSVKBanska Štiavnica
6PeterRepkaPoltárSVKPoltár
7MartinPorubčanskýŽilinaSVKŽilina

Elite od 19 rokov (do 1999)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1ChristophMauserPillichsdorfAUTPillichsdorf
2JakubPekařKarolinkaCZEKROSS bikes
3Šimon RusNovaky SVKNovaky
4OndrejBeneNitraSVKBIKESTRIKE.COM
5PatrikStojkovičBanská ŠtiavnicaSVKGeoclub Racing Team
6SzilveszterGyükerKomlóHUNPSN ZRT
7RhysWoodNuneatonGBR#SHEDFACTORYRACING
8TalisLiepinsMilzkalneLATTANDEMSDH
9StanislavSehnalLoukovCZEKellys Factory Team
10JurisLuščenoksTukumsLATTukums
11RastislavBaránekPovažská BystricaSVKKELLYS FACTORY TEAM

Ženy od 13 rokov (do 2005)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1DominikaDurčákováHavířov- ŠumbarkCZEKROSS bikes
2KristínaNikováTrenčínSVKVeľké Bierovce
3HeleneFruhwirthMödlingAUTciclopia
4KristínaMadarásováTrnavaSVKMad Style Racing
5BarboraMedekováBratislavaSVKBeFly
6VilmaGombalováNové Mesto nad VáhomSVKCTM Racing Team

Dainese XC Eliminator

ELITE muži od 19 rokov (do 1999)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1Marián ŠimoraChrenovec-BrusnoSVKBike Team Juhasky
2MarianRedeckýMyjavaSVKElektroinštala
3DavidBártekValašské MeziříčíCZEKellys Bikeranch Team
4PeterTichýKysucké NovÉ MestoSVKCYS - akadémia Petra Sagana
5KrisztianTothBudapestHUNMASH Racing Team
6FilipSklenárikKošiceSVKPROefekt team

HOBBY muži od 19 rokov (do 1999)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1Rastislav KrajcovicHronske KosihySVKZF Slovakia
2Tomáš Denk Valašské MeziříčíCZEPKM Bike Team
3JakubKuchárekBratislavaSVK3nt
4PeterMosnýMariankaSVKElektroinštala
5MichalŠtalmachŽilinaSVKDivina racing team
6LukasKindlJílové u PrahyCZEKellys BikeRanch Team
7MichalVlášekLomnice nad PopelkouCZEKellys Bikeranch Team
8MartinHruškovicTeplička nad VáhomSVKTeplička nad Váhom

JUNIOR chlapci od 15 do 18 rokov (2003 – 2000)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1AndrejAntalNové Mesto nad VáhomSVKSlávia Športové gymnázium Trenčín
2JakubSvrbíkTrenčianska TepláSVKFinančné centrum Team
3RomanKurnickyNové Mesto nad VáhomSVKCys Akadémia Petra Sagana
4LubošKluchPrahaCZEKELLYS BIKE RANCH TEAM

ŽENY od 13 rokov (do 2005)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1LucieHamanovaJilemniceCZEKellys Bike Ranch Team
2HanaTurynováNetvořiceCZEKELLYS BIKE RANCH TEAM

BeFly Dual Pumptrack

do 9 rokov (od 2009)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1AdrianPastuchaBáhoňSVKBTC Vajnory
2ŠtěpánVlkBabice u Uherského HradištěCZEKudlovice
3DavidMatisBanska BystricaSVKENJOY THE RIDE TEAM

10-12 rokov (2008-2006)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1MatúšTannhauserBanská BystricaSVKBanská Bystrica
2Samuel KováčikBanska BystricaSVKBanska Bystrica
3DanielKrálíkJedovniceCZEBiketrial Blansko
4MaximiliánŽilkaBratislavaSVKSlovenské šípy

13-15 rokov (2005-2003)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1IvoJezberaZálesieSVKZálesie
2AdamBednářBratislavaSVKBratislava
3AmeliaKissovaSenecSVKBratislava
4JakubKnižkaLučatínSVKAbsolute racing team
5DanielHradskýŠenkviceSVKMad Style Racing
6MátéMaurskýBratislavaSVKBratislava
7TimotejJurkovičBratislavaSVKBratislava
8MichalJanírekRuskovce SVKRuskovce
9SamuelBakošHlohovecSVKHlohovec
10RomanMarkovNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
11TimotejŠčepkoDrietomaSVKKZC Bytča
12Robin NovotnýNovotnyPříbramCZEJC Bike CTM Team

Hobby od 19 rokov (do 1999)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1MartinMolnárBratislavaSVKKarpatské Horské
2JurajBelanBratislavaSVKKarpatské Horské
3Lukáš ČemanPezinokSVKKHC Kaktusbike Bratislava
4Radomír Štefka Valašské Meziříčí CZEPKM Bike Team
5PatrikAlbertTopoľovkaSVKTopoľovka
6AdrianMacháčekDojčSVKDojč Pumptrack
7MarekGaraiBanská ŠtiavnicaSVKBanska Štiavnica
8PeterRepkaPoltárSVKPoltár
9TomasPokornyBratislavaSVKBratislava-dubravka
10MatejLipcseiRimavska SobotaSVKAbsolute racing team
11AdamLučanPrešovSVKHIGH RIDERS team
12MartinBeliškoPrešovSVKKaktusbike

Juniori do 18 rokov (2002-2000)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1Pavel Kašík Police CZEPKM Bike Team
2VojtěchFuksaValašské MeziříčíCZEPKM Bike Team
3DanielGindaTopoľovkaSVKTopoľovka
4BraňoDedíkMyjavaSVKMyjava
5ŠimonRigasTrenčínSVKBefly
6AdriánVankoBytčaSVKKZC bytča
7MatejBulkoTRENČIANSKE STANKOVESVKVeľké Bierovce
8Adam StančokBanská ŠtiavnicaSVKBanská Štiavnica

Elite muži od 19 rokov (do 1999)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1JakubPekařKarolinkaCZEKROSS bikes
2Šimon RusNovaky SVKNovaky
3OndrejBeneNitraSVKBIKESTRIKE.COM
4PeterNováčikTopoľčanySVKTopoľčany
5PatrikStojkovičBanská ŠtiavnicaSVKGeoclub Racing Team
6SzilveszterGyükerKomlóHUNPSN ZRT
7CamiloSanchezWienCOLYeti - bikestore.cc
8RhysWoodNuneatonGBR#SHEDFACTORYRACING
9TalisLiepinsMilzkalneLATTANDEMSDH
10Papp NorbertPécsHUNPSN Zrt.
11Ondřej ŠtěpánekJablonec nad NisouCZECTM Racing Team
12JanFuniokHorní Bludovice 261CZEHorní Bludovice
13JurisLuščenoksTukumsLATTukums

Ženy od 13 rokov (do 2005)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1KristínaNikováTrenčínSVKVeľké Bierovce
2HeleneFruhwirthMödlingAUTciclopia
3DominikaDurčákováHavířov- ŠumbarkCZEKROSS bikes
4KristínaMadarásováTrnavaSVKMad Style Racing
5BarboraMedekováBratislavaSVKBeFly

CTM Enduro Race

RACE Muži U21 (1998-2001)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1MartinŠálekBřeclavCZEFDF bikeshop Olomouc
2KristiánPorubanTrenčianska TurnáSVKSpecialized CZ
3Vojtěch HanákHolešovCZESpecialized CZ
4Pavel Kašík Police CZEPKM Bike Team
5Tomáš Denk Valašské MeziříčíCZEPKM Bike Team
6Šimon RusNovaky SVKNovaky
7JánJančiarZvolenSVKZvolen
8Oliver GombalaNové Mesto nad VáhomSVKCTM Racing Team
9FilipHornáčekLubina 653SVKBikestrike

RACE Muži Elite (21-39r, 1997-1978)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1ÖrdögDánielBudakesziHUNAlpinbike Team
2AndrisFlugrātsRigaLATRiga
3IvarsVolodkoBulduriLATTeam Latvia
4ChristopRothTullnerbach-LawiesAUTRV morethanbike Purkersdorf
5MichałMartykaBorzęcinPOLKellys Bike
6Tomáš Vokatý Železnice CZECipisek z Raholce
7KristianDudikPiešťanySVKPiešťany
8PeterKrajčoviechBrvništeSVKSám seba pán
9BenjaminMeierGrazAUTBikeclub Giant Stattegg
10AlexandruPufanDrobeta Turnu SeverinROUCS Tibiscus
11PavelBrychtaPrahaCZEB.E.E.R. cz
12JanPovýšilPrahaCZEB.E.E.R. cz
13JakubPekařKarolinkaCZEKROSS bikes
14GustsOšmucnieksBabiteLAT#gustavalanche
15LiborMacekHrubá VrbkaCZEHVMB Team
16PřemekTejchmanTrutnov CZEKellys Factory Team
17TomášNovosádOtrokoviceCZEMaloch Racing Team
18PetrMalýOtrokoviceCZEMaloch Racing Team
19AdamDubasHumennéSVKHumenné
20MarekPappBratislavaSVKBratislava
21TomaszMosonOpolePOLblet na uj
22CsabaFodorLókútHUNHypno Racing Team
23MarekMusilBratislavaSVKSám pre seba
24MatúšPaulovičAlekšinceSVKBikestrike.com
25OndrejBeneNitraSVKBIKESTRIKE.COM
26DavidČunekValašské MeziříčíCZEROCK MACHINE-VALMEZBIKE racing
27OndřejGajdůšekOtrokoviceCZEMaloch Racing Team
28RomanŠkapíkZubříCZEValmezbike racing
29PetrFuchsMoravské BrániceCZEMoravské Bránice
30RadimPaprstkaOtrokoviceCZEMaloja - Rocky Mountain Team
31MichalSpalekBratislavaSVKSportservis Bratislava
32PeterNováčikTopoľčanySVKTopoľčany
33TomášKohoutHodslaviceCZEHome-reality.cz
34TomášVlkTrenčianska TurnáSVKTnT_crew
35JiriSzaboChvaleniceCZESPOKE.cz
36MarcinPałkaKRZESZOWICEPOLBIKEBOARD
37FilipŠtruncPlzeňCZEKola-bbm.cz
38MarekGálikHlohovecSVKJazdím krv Hlohovec
39MartinKrnáčBanská BystricaSVKBanská Bystrica
40FerencGállBudapestHUNAlpinbike Endura
41MartinKasmanRajecSVKmtbiker.sk
42OlafOdziomekBukownoPOLBukowno
43JakubChodyraBystraPOL33 Bicycle Studio
44RhysWoodNuneatonGBR#SHEDFACTORYRACING
45MarkusForstikMattersburgAUTRadwelt MK
46jean-romainplaulttrnavaFRAFrance
47MartinKoreňMalý KrtíšSVKBikePro.sk
48MilanMyšíkBenešov nad PloučnicíCZECANNONDALE KUR ENDURO
49DavidKovářVsetínCZEPlanet Bikes
50Ondřej ŠtěpánekJablonec nad NisouCZECTM Racing Team
51LukášUčeňPiešťanySVKCTM Racing Team
52ProkopMichalPragueCZEGHOST factory racing
53JakubRajdlKladnoCZEGIANT cycling team
54Stanislav SehnalLoukovCZEKellys Factory Team
55MatthiasSchlöglDrassmarktAUTASKÖ MK Factory Racing Team
56MarkusGruberSt. LorenzenAUTMuddyteambikers
57BartoszPalkaTychyPOLPuchalka Bike
58ImreOstorháziMiskolcHUNBükki Hegyisportért Egyesület
59PeterMihalkovitsSteinberg-DörflAUTASKÖ MK Factory Racing Team
60RobertPiekaraZakopanePOLKROSS ENDURO TEAM
61VilémBystroňValašské MeziříčíCZEPLANET BIKES TEAM
62RastislavBaránekPovažská BystricaSVKKELLYS FACTORY TEAM
63MartinKnapecRajecke TepliceSVKCTM racing team

RACE Masters (40+, 1978 a starší)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1DenisErnweinBratislavaFRABratislava
2RobertoNavarreteBratislavaMEXIBM Slovakia Bikers
3RudolfMullerŠtefanovSVKPunkXriders
4VlastimilHynčicaSudomerice 216CZESpecialized CZ
5PeterDrábikHlohovecSVKCube Enduro Team
6PetrHynčicaHodonínCZESpecialized CZ
7MichaelStrohmayerKnittelfeld AUTRedneck Riders
8GáborKollárMiskolcHUNBükki Hegyisportért Egyesület

RACE Ženy U21 (1998-2001)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1YanaDobnigVillachAUTRLM Mondraker Racing Team

RACE Ženy 21-35 (1983-1998)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1DominikaDurčákováHavířov- ŠumbarkCZEKROSS bikes
2VerenaSchwaighoferTullnerbach-LawiesAUTRV morethanbike Purkersdorf
3NikolaVaráčkováBytčaSVKKZC Bytča
4Birgit BraumannBrunn am GebirgeAUTTrek Gravity Girls / Bikestore.cc
5LenkaKubišováJarabáSVKJarabá
6SarahGamsjaegerObertraunAUTObertraun

RACE Ženy Master 35+ ( do 1983)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1VeronikaCsehBudakesziHUNAlpinbike Team
2JanaKrajčovičováBrezová pod BradlomSVKHigh Riders Team

HOBBY Muži U21 (1998-2001)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1Tomáš HutyraKysucké Nové MestoSVKKysucké Nové Mesto
2PeterJančichPartizánskeSVKGRAVITY-shop MTB Racing team
3BranislavKrcheňKošecké PodhradieSVKKošecké Podhradie
4ŠimonRigasTrenčínSVKBefly
5JakubLuliakPúchovSVKPúchov
6MárioJarinaRajecké TepliceSVKT.N.V. racing team
7JanBronczekBrumovice u OpavyCZEGalaxy Cyklošvec Stevens
8SamuelOščatkaPuchovSVKBikeri z Puchova
9MichalBielikNitraSVKNitra
10SamuelMišejkaRajecké TepliceSVKT.N.V. racing team
11SebastiánChovančíkPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica
12Filip DodekKlokočov pri ČadciSVKKlokočov pri Čadci
13DominikDodekKlokočov pri ČadciSVKKlokočov pri Čadci
14MichalĎurigaMartinSVKBajky.sk C.T.C
15PatrikTomašovičŠtefanovSVKPUNKXRIDERS
16MarekMlichOravská LesnáSVKOravská Lesná
17JakubČellárBanská BystricaSVKBanská Bystrica
18RobertSchererGajarySVKGajary
19JánHabrúnKonskáSVKT.N.V. racing team
20FilipPlevaRajecké TepliceSVKRajecké Teplice
21TiborChowdhuryTrenčínSVKTrenčín
22JakubBrázdilHolešovCZESpecialized CZ
23AlexejZavodnovTrenčínSVKTrenčín
24FlorianTischhartWienAUTTrailsurfers
25MatejHusákPiešťanySVKPiešťany

HOBBY Muži 21-29 (1997 - 1989)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1PeterLetkoNitraSVKNitra
2MatúšKrajčovičTrnavaSVKTrnava
3PatrikLomjanszkiPezinokSVKPezinok
4JánŠuranPezinokSVKPezinok
5YevgeniyFridlandBratislavaISRIsrael
6Radomír Panáček Valašská Polanka CZEEnduro cirkus
7RomanBučekValašská PolankaCZEENDURO Cirkus
8JurajSerišHorná SúčaSVKHorná Súča
9StefanSzigetiEisenstadtAUTironracing
10MartinsLiepinsRigaLATFANS CUBE TEAM
11Dominik GolisČadca SVKKostraBike
12PeterTonkovicNitraSVKNitrianski dochodci
13KukerCukerPiešťanySVKPiešťany
14MatúšGondaBratislavaSVKBratislava
15AndrejMiniarikDohňanySVKPúchov
16MartinBuštíkHodonínCZEHodonín
17MartinHolýTrenčianske TepliceSVKTrenčianske Teplice
18PavolKičinSpišské VlachySVKBang DH/ENDURO Team
19JánVerešNitraSVKNitra
20JozefNádaždyIvanka pri DunajiSVKTBK - Trail biely Križ
21MarekPetríkLieskovecSVKLieskovec
22Tomáš KuricZborov nad Bystricou SVKFreeride kalinov
23PeterStančokRimavská SobotaSVKRimavská Sobota
24MartinVyšňovskýKošiceSVKKošice
25PeterJasanSenecSVKSenec
26MichalHuliakLieskovecSVKLieskovec
27ŠtefanMaderBratislavaSVKLovec Team
28JurajStrakaPartizánskeSVKPartizánske
29JanKoriťákFrýdek-MístekCZEElementstore.cz
30RobertGrimFrýdek-MístekSVKElementstore.cz
31DávidAlmášiKrompachySVKKrompachy Freeride
32OllieBartonBournemouthGBR#shedfactoryracing
33TomášGurinaNitraSVKNitrianski dôchodci
34AntonOlešMartinSVKMartin
35ViktorVargaBratislavaSVKBratislava
36JakubNajdekPalkoviceCZEElementStore.cz
37AttilaSterlNagyesztergárHUNHypno Team Racing
38MartinBílySolčanySVKSolčany
39KamilBeláňMartinSVKCTC Bajkysk
40OtoHrobaNitraSVKBikestrike.com
41JiříMacháčBrumov-BylniceCZEBrumov
42AdamMacháčBrumov-BylniceCZEBrumov
43RolandsAtvarsCarnikavaLATCarnikava
44MiroslavDzurkoPuchovSVKBikeri z Puchova
45JakubŽarskyPuchovSVKBikeri z Puchova
46DominikPochlopeňBelušaSVKBikeri z Puchova
47Marek BagoBošany SVKChlapci z Bošán
48BorisSmatanaPovažská BystricaSVKLife4Ride
49Juraj ĎurovecPovažská BystricaSVKLife4Ride
50LukášHimičTulčíkSVKAM.EN Prešov
51RomanDančíkStupavaSVKCyklistický klub Stupava
52LukášKyselŽabokrekySVKMartin
53JakubPerdikBratislavaSVKSuperSick
54MártonBéhrŇáradHUNŇárad
55FilipLopušnýBreznoSVKCK Route 66
56MatejOravecNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
57BorisAdamátTrenčínSVKHouse of bike
58VladoDurovecTrenčínSVKHouse of Bike
59MichalBezákPartizánskeSVKebajk racing
60AndrejPlachetkaDubnica Nad VáhomSVKDubnica Nad Váhom
61ViktorVránskyČierny BalogSVKČierny Balog
62JakubKrižanBratislavaSVKBratislava
63MartinMesiarBratislavaSVKBratislava
64MatejLukáčZávadka nad HronomSVKTBK
65TomášKoprdaNitraSVKNitra
66MartinKováčikBreznoSVKCK Road 66
67PeterMitasikPovažská BystricaSVKLife4ride DH TEAM
68JakubSimunZlatníkySVKZlatníky
69TomášGraindaHôrkaSVKHôrka
70PatrikHalászSeleškaSVKSAAT SPORT RACING TEAM
71PatrikBrázdovičGajarySVKGajary
72MarekKatrinecHlohovec-ŠulekovoSVKCK AB SEREĎ
73JánMaťkoMartinSVKMartin
74RichardNováčikTopoľčanySVKTopoľčany
75MichalKoníkPezinokSVKPezinok
76MatúšLindaKláštor pod ZnievomSVK3fassos
77LouisHahnravensburgSVK#shedfactoryracing
78MartinIldžaPrešovSVKHigh Riders Team
79MarekBlahoBratislavaSVKBratislava
80MichalUváčekModraSVKCajglovo
81GergelyLovászPécsHUNPSN Zrt
82AdamLučanPrešovSVKHIGH RIDERS team
83JurajMedzihorskyPovinaSVKPovina
84PavolRabatínSabinovSVKBang DH Team
85JakubLiptákVelký ĎurSVKLipto
86MartinBeliškoPrešovSVKKaktusbike
87PavelPerutkaHluzovCZEHluzov
88TomášPauerNemčiceSVKNemčice
89GabrielDékányLuhačoviceHUNŠtúrovo
90AlexanderHanuskaBojniceSVKBojnice
91Stefan StrohmayerGrazAUTRedneck Riders
92FilipSklenárikKošiceSVKPROefekt team
93CsabaMezeiRožňavaSVKFeudall Racing Suport
94FerdinandHudekTeplička nad VáhomSVKTeplička nad Váhom
95MartinLeebSchützen am GebirgeAUTSchützen am Gebirge

HOBBY Masters 30-39 (1988-1979)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1BranislavKrižanHaluziceSVKBalance Exint Team
2MichalKaščákŽiar nad HronomSVKAbsolute Racing Team
3MartinTalianMnichova LehotaSVKMnichova Lehota
4DušanJanšíkŽiar nad HronomSVKAbsolute Racing Team
5FrantišekOkáníkSudoměřiceCZEREC Enduro Racing Team
6KarolSlobodaBratislavaSVKBratislava
7Marián MaluniakČadcaSVKKostraBike
8MatejHornikNitraSVKNitrianski dôchodci
9HenrichHostakSlovenský GrobSVKSUPERSICK CREW
10MiroCinoPezinokSVKCyklokoalicia
11AgnisMatisansRigaLATFANS CUBE TEAM
12JurajBelanBratislavaSVKKARPATSKÉ HORSKÉ
13MatoMüllerBratislavaSVKBratislava
14SamuelAdamikStudienkaSVKStudienka
15JánKonečníkKrajneSVKMatejovec
16Jaro KrkoškaČadcaSVKKostraBike
17ŠtefanChleboBratislavaSVKSUPERSICK CREW
18RichardGendiarKolačnoSVKGRAVITY-shop MTB Racing team
19IvanTonkovičNitraSVKNitrianski dôchodci
20OndrejGlevaňákPiešťanySVKPiešťany
21martinwallyternitzAUTternitz
22patrickdörflerternitzAUTternitz
23TomasBelanBratislavaSVKBratislava
24MartinSýkoraTrenčianska TurnáSVKTNT_Team
25Martin Šuran Vlčkovce SVKVlčkovce
26MichalMaťašejeBratislavaSVKKARPATSKÉ HORSKÉ
27SORANGAVRILARESITAROUBIKE ATTACK ROM
28DaliborMašlonkaRimavská SobotaSVKRimavská Sobota
29DanielDudekZohorSVKKarpatske horske
30DanielGularJakubovSVKKarpatske horske
31PetrKaplanRychnov nad KněžnouCYPBagry-RK
32Stanislav DrejslRychnov nad KněžnouCZEBagry-RK
33JakubVašendaNový MalínCZENový Malín
34JurajBronisPartizanskeSVKMX Vinohrad
35AdamLešundákPiešťanySVKSingletrail Moravský kras
36JurajUhlarikNova DubnicaSVKbikeza
37PeterKujanPiestanySVKPiestany
38AndrejPápayTrenčínSVKTrenčín
39ŠtefanLoduhaPúchovSVKPúchov
40Ľudovit GyurászKosihovceSVKHypno Racing Team
41Karol Hýrošš BošanySVKChlapci z Bošan
42MichalCyprichHorná MarikováSVKHorná Mariková
43ĽubomírGregaPrešovSVKHIGH RIDERS TEAM
44MatejKrupaKosiceSVKEnjoy the ride team
45DominikGramantikPrievidzaSVKAbsolute Racing Team
46PavolMedovičNitraSVKbikestrike.com
47ViktorMichálekBratislavaSVKCK Stupava
48PeterGrohoľSvätý JurSVKKrompachy Freeride
49MartinGolabKrompachySVKKrompachy freeride
50Miroslav Styskal Zlatniky SVKZlatniky
51FilipHorváthBratislavaSVKBratislava
52AdriánRepaNitraSVKCajgel TEAM
53MarcelŠudyHlohovecSVKHovnozec rejsing tím
54RobyBenetinPrešovSVKPrešov
55PavolMackoBratislavaSVKTUKAN RACING
56LukášKrajčiPovažská BystricaSVKTrenčín
57VladimírGrupáčRajecké TepliceSVKKozlov Enduro Team
58JánLínerMartinSVKMartin
59MichalPribilinecBratislavaSVKBratislava
60JanMarešVamberkCZEVamberk
61CamiloSanchezWienCOLYeti - bikestore.cc
62BjornLebahnBratislavaSVKSedlaci zo Svabska
63JuanRochaBogotaCOLFocus Bikes
64JakubHaršányBratislavaSVKbratislava
65martinlaukobratislavaSVKkakkadu idiotas
66Michal WiesengangerPiešťanySVKKELLYS FACTORY TEAM
67TomášVendlekHlohovecSVKHlohovec
68Ján Križan Slatinka Nad BebravouSVKKozlov Enduro Team
69LukasKasprzykbratislavaSVKbratislava
70MartinOlejarHranovnicke PLESOSVKHranovnicke pleso
71RomanKurdelBratislavaSVKBratislava
72HonzaVoráčekDolní DomaslaviceCZEKozlov Enduro Team
73MiroslavTrnkaHavířovCZEEl-Stylo
74PeterSiekelBratislavaSVKBratislava
75MiloszDziubeckiKrakovanyPOLKrakovany
76IgorJarošPiešťanySVKKellys Bicycles

HOBBY Super Masters 40+ (1978 a starší)

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1VladimírDeákBohdanovce nad TrnavouSVKBohdanovce nad Trnavou
2MarekBilčíkTrnavaSVKTrnava
3MichalNovickýSudoměřiceCZEREC Enduro Racing Team
4PeterDzunkaBlatnéSVKSUPERSICK CREW
5MilanKatuminecŽabokrekySVKKarpatské Horské
6MartinMolnárBratislavaSVKKarpatské Horské
7RomānsVoičenkoLiepajaLATVORO Racing Team
8MarekNemšákN.Mesto n. VáhomSVKNMnV
9PeterČaradskýBratislavaSVKKarpatské Horské
10LaszloRobertRESITAROUBikeAttack
11Borislav Štefkovič Veľké BedzanySVKINBIKE MTB team
12IgorBugárBratislavaSVKER Rusovce
13PeterDedečekBreznoSVKRoute 66 Brezno
14PeterGajdošBanská BystricaSVKBanská Bystrica
15LUBOLILGEMartinSVKStrive
16VladimírŠatkaDubnica nad VáhomSVKCK Epic Dohňany
17TomášLindaKláštor pod ZnievomSVKRespo
18IvanSivčákPodbrezováSVKPodbrezová
19PeterOndrejkaPiešťanySVKKellys
20MarekMádrNove Mesto nad VahomSVKNove Mesto nad Vahom
21TomášEvinicNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
22ŠtefanHodúlBrezová pod BradlomSVKBrezová pod Bradlom
23ViktorPavelBanovce nad BebravouSVKSkupina Mravec
24RadovanDlouhýStupavaSVKStupava

HOBBY ženy bez rozdielu veku

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1LenkaPekařováHuslenkyCZEEnduro Cirkus
2PetraFiguschováBratislavaSVKBratislava
3ZuzanaBuchováHlohovec SVKHlohovec
4LucieZáklasníkováBřeclavCZEBřeclav
5BiankaBabačováBratislavaSVKŠportservis Bratislava
6LucieHamanováJilemniceCZEKellys Bike Ranch Team
7AndreaNamerovaBratislavaSVKBratislava

Detská zóna INTERSPORT

Detské Preteky - kategória A: 2-3 roky

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1Michal DudikPiešťanySVKPiešťany
2TomášVachalLužiankySVKLužianky
3LukášChmelanLeopoldovSVKLeopoldov
4KatarínaVyšinskáBratislavaSVKPetržalka
5LukášZelkaPiešťanySVKPiešťany
6JánValachBratislavaSVKabse.top
7NinaUrbanovaVrboveSVKVrbove
8MiroslavHrušeckýKátovSVKKátov
9TerezkaGugováNemšováSVKNemšová
10PeterVigodaKrásnoSVKKrásno
11RichardRybovičTrencianska TurnaSVKTrenčianska Turná
12SamuelBelanbratislavaSVKKarpatské Horské
13ViktorFrankoBrnoCZEBrno
14PavolRimbalaTrenčínSVKTrenčín
15KristiánLelovičNová DedinkaSVKNová Dedinka
16Noel VeselovskýPúchovSVKPúchov
17PatrikMajtánNove Mesto nad VahomSVKNove Mesto nad Vahom
18MatejFiguraNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom

Detské Preteky - kategória B: 4-5 rokov

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1Damián HoličLehota pod VtacnikomSVKCyklisticky klub vtacnik
2SamuelCvikNove ZamkySVKNove Zamky
3AdamPalenčár NitraSVKNitra
4LukášVachalLužiankySVKLužianky
5AlexanderVyšinskýBratislavaSVKPetržalka
6KristínkaSmolkováMotešiceSVKwww.najlacnejsiepredeti.sk
7TimotejŠatkaDubnica nad VáhomSVKCK Epic Dohňany
8JakubKadlecStará TuráSVKStara Tura
9LucaLušňákPiestanySVKPiestany
10Natália Štefkovičová Veľké BedzanySVKINBIKE MTB team
11AlexanderGogoraTrenčínSVKTrenčín
12MichaelaGenčurováRužindolSVKRužindol
13leachnupovanove mesto nad vahomSVKnove mesto nad vahom
14Nina Tehláriková TrenčínSVKTrenčín
15MarkoNovákKomjaticeSVKKomjatice
16MatejKosirTrnavaSVKTrnava
17AlexanderRacikPiestanySVKPiestany
18MatiasVavroNemšováSVKNemšová
19Damián HoličLehota pod VtáčnikomSVKVELOSVET Prievidza
20OliverkoJančošekBardejovSVKBardejov
21EllaTrochanováNová DubnicaSVKOSA SPORT TEAM

Detské Preteky - kategória C: 6-7 rokov

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1MichalOchodnickyNove Mesto nad VahomSVKOCHO
2KristiánVrškovýTrenčínSVKTrenčín
3PatrikPalenčár NitraSVKNitra
4PatrikEstergájošMelčice - LieskovéSVKMelčice
5OskarVanuraTrenčínSVKTrenčín
6AleksanderPałkaKrzeszowicePOLBIKEBOARD
7DávidSvítokPrievidzaSVKPrievidza
8DominikBejdaTrnavaSVKTrnava
9SamuelMarkoMalinováSVKMalinová

Detské Preteky - kategória D: 8-10 rokov

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1DušanEstergájošMelčice - LieskovéSVKMelčice
2Emil CinoPezinokSVKSK Medvedica
3AndrejkoMacháčekDojčSVKDojč Pumptrack
4ZuzanaŠickováKálnicaSVKKálnica
5OndrejBartošBratislavaSVKBratislava
6ErnestKollárikBratislavaSVKBratislava

Specialized Extrémny XC výšľap

MUŽI

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1ĽubomírFeltovičTrenčínSVKBike klub LIPA
2AlexRebroMoravany nad VáhomSVKPROefekt team
3Śimon GugaNemšováSVKBábiky
4SamuelVydrnákDubnica nad VáhomSVKBábiky
5JakubSimunZlatníkySVKZlatníky
6Miroslav Styskal Zlatniky SVKZlatniky
7PeterMosnýMyjavaSVKElektroinštala
8MilošMacoNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
9DanielKučeraBratislavaSVKebajk racing
10LubošKluchPrahaCZEKELLYS BIKE RANCH TEAM
11VojtěchDobšovičČelákoviceCZEKellys BikeRanch Team
12LukasKindlJílové u PrahyCZEKellys BikeRanch Team
13MichalVlášekLomnice nad PopelkouCZEKellys Bikeranch Team
14DavidBártekValašské MeziříčíCZEKellys Bikeranch Team
15MichalBubílekLiberecCZEKellys Bikeranch Team

ŽENY

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1JankaBeňačkováPiešťanySVKSnowca.sk

Elektrobike

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1KarolGuľaBratislavaSVKebajk racing
2VladimírGašparíkStupavaSVKEbajk racing
3HelenaHrivnákováBratislavaSVKebajk racing
4JánČižmárPonikySVKebajk racing

Nočný Dual Slalom

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1DominikaDurčákováHavířov- ŠumbarkCZEKROSS bikes
2MartinŠálekBřeclavCZEFDF bikeshop Olomouc
3ChristophMauserPillichsdorfAUTPillichsdorf
4HeleneFruhwirthMödlingAUTciclopia
5JakubPekařKarolinkaCZEKROSS bikes
6Lukáš ČemanPezinokSVKKHC Kaktusbike Bratislava
7Michal PokornýBratislavaSVKbiketrial.sk
8JakubKnižkaLučatínSVKAbsolute racing team
9ŠimonRigasTrenčínSVKBefly
10KamilBeláňMartinSVKCTC Bajkysk
11Šimon RusNovaky SVKNovaky
12OndrejBeneNitraSVKBIKESTRIKE.COM
13ĽubomírGregaPrešovSVKHIGH RIDERS TEAM
14PeterHolišíkDolný Kubín SVKKisakiles
15DanielaHutkováBratislvaSVKRokaBike Bratislava
16PeterNováčikTopoľčanySVKTopoľčany
17AdriánVaňo95501SVKTovarníky
18MartinKováčikBreznoSVKCK Road 66
19JakubSimunZlatníkySVKZlatníky
20Miroslav Styskal Zlatniky SVKZlatniky
21MarekGálikHlohovecSVKJazdím krv Hlohovec
22MartinKasmanRajecSVKmtbiker.sk
23PeterRepkaPoltárSVKPoltár
24RichardNováčikTopoľčanySVKTopoľčany
25CamiloSanchezWienCOLYeti - bikestore.cc
26AttilaTolgyesiPaňovceSVKMŠK Krompachy Freeride
27JuanRochaBogotaCOLFocus Bikes
28RhysWoodNuneatonGBR#SHEDFACTORYRACING
29TalisLiepinsMilzkalneLATTANDEMSDH
30Oliver GombalaNové Mesto nad VáhomSVKCTM Racing Team
31Papp NorbertPécsHUNPSN Zrt.
32AdriánVankoBytčaSVKKZC bytča
33MatejLipcseiRimavska SobotaSVKAbsolute racing team
34AdamLučanPrešovSVKHIGH RIDERS team
35Zoltan GlokkerPécsHUNPécsi Sport Nonprofit zrt.
36Zoltan GlokkerPécsHUNPSN Zrt.
37Ondřej ŠtěpánekJablonec nad NisouCZECTM Racing Team
38MartinBeliškoPrešovSVKKaktusbike
39JurajKleinBratislavaSVKBratislava
40ProkopMichalPragueCZEGHOST factory racing
41RichardBalázsLipovníkSVKFeudall Racing Support
42MarekGálPetrova VesSVKPunkXRiders
43Robin NovotnýNovotnyPříbramCZEJC Bike CTM Team
44PatrikStojkovičBanská ŠtiavnicaSVKGeoclub Racing Team
45JanFuniokHorní Bludovice 261CZEHorní Bludovice
46JurisLuščenoksTukumsLATTukums
47PeterMihalkovitsSteinberg-DörflAUTASKÖ MK Factory Racing Team
48Adam StančokBanská ŠtiavnicaSVKBanská Štiavnica
49MarkusForstikMattersburgAUTRadwelt MK

Garmin slopestyle FMB World Tour

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1RudolfMullerŠtefanovSVKPunkXriders
2TomášBlahoStará TuráSVKMTBIKER
3PavelValušOlomoucCZEBike park Senice na Hané
4CadeBrockcarmichaelUSA51 Fifty Energy
5RobinDavisvacavilleUSAkali protective
6IgorPuteraBratislavaSVKCTM

Airbag Jump Contest

MTB

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1IvanMakaraČastkovceSVKKamikaze Bike Crew
2testtesttestSVKtest
3MatúšPolonecMartinSVKBikePark JASENSKÁ
4Andrej FrkáňRužomberokSVKBikepark JASENSKÁ
5PatrikHalászSeleškaSVKSAAT SPORT RACING TEAM
6Josef KozinaKozyVelké MeziříčíCZEVelké Meziříčí

BMX

#MenoPriezviskoMestoNárodnosťKlub/Tím
1testtesttestSVKtest
2MartinTomaŠtúrovoSVKJunkride crew , Sunnyroad , Šurianský jazdci
3AdriánVankoBytčaSVKKZC bytča