Štartové listiny

Poradové číslo uvedené v týchto tabuľkách nie je štartovacie číslo pretekára. Štartovacie číslo bude pretekárovi pridelené na mieste konania sa preteku.
 

Nočný Dual Slalom

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1DenisJurkovičModraKoliesko Stupava
2MartinKotzBratislavaBajkula Riders Bratislava
3PatrikTomašovičŠtefanovPUNKxRIDERS
4PavolKosnovskýZilinaFreeride Kalinov
5LukášČemanPezinok 1KAKTUSBIKE TEAM BRATISLAVA
6TomášGalbičkaHlohovecFutbalovi klub Hlohovec
7MarekGálPetrova VesPunkxRiders
8MichalUváčekModraKoliesko
9JulianNeubauerEisenstadtRC KREUZER ASVÖ IRON RACING
10PeterNováčik Topolcany Kellys Factory Team
11ŠimonRigasTrenčínBeFly
12Šimon RusNovaky dh-Positive Partizanske
13ĽubomírGregaPrešovHIGH RIDERS TEAM
14BožanMitkovPrahaKrabcycles
15AdamLučanPrešovHIGH RIDERS TEAM
16FilipBenešPříbramProsport Blatná
17LubošKopáčikPezinokCK Stupava
18MarcelŠudy HlohovecJano Ifka Crew Hlohovec
19PavelKašíkPolicePKM Bike Team
20RadomírŠtefkaValašské MeziříčíPKM Bike Team
21ZoltanGlokkerPécsPSN zrt.
22PeterKoštialHlbokéKHC Kaktusbike Bratislava
23MarekGálikHlohovecJano Ifka crew Hlohovec
24PetrDočekalUnhošťFRP Freeride Pyčo
25GergelyLovászPécsPSN zrt. PHSZ
26JakubŘíhaPísekN1TEAM
27Ivan Porubčanský Žilina Kenzel T.N.V racing team
28Petr NovákBambusPrahaFRP - Freeride Pyčo
29PetrFrenkHvozdnicePROTOCYCLES
30MartinKováčikBreznoCK Route 66
31MichalPokorný BratislavaBratislava
32Adam StančokBanská Štiavnica Geoclub racing
33JurajČápSvätý JurCK Svätý Jur
34AdrienAdamRožňavaMšk Krompachy
35OskarMasarykMoravany nad VáhomKellys Factory Team
36Michal ProkopPraha Ghost factory racing
37JanHálaBlatnáHOOSTEE
38OndrejBeneNitraBIKESTRIKE.COM
39HannesSlavikViennaGhost Magura Leatt
40PeterMihalkovitsSteinberg-DörflRadwelt MK/Nakita
41MartinČermákPřešticeŠílený Zhovadilcí
42FilipBrožPřešticeŠílený Zhovadilcí
43MilanFikrlePřešticeŠílený Zhovadilcí
44MatejLipcseiRimavská SobotaAbsolute racing team
45JakubFrankoNové Mesto nad VáhomKenzel T.N.V

Garmin slopestyle FMB World Tour

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MalikJeannetLa Chaux-de-FondsZehnhun'DIRT
2PavelValušOlomoucBikepark Senice na Hané
3PeterMihalkovitsSteinberg-DörflRadwelt MK/Nakita
4DominikCickoPřešticeŠílený Zhovadilcí
5MatejLipcseiRimavská SobotaAbsolute racing team

Airbag Jump Contest

MTB

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1DenisJurkovičModraKoliesko Stupava
2SamuelZaťkoBratislavaBratislava
3FilipMikLiptovský MikulášLiptovský Mikuláš
4AlexMensákLiptovsky MikulasLiptovský Mikuláš
5RomanMoldaDolný Ohaj Junkride Crew
6MichalBartošŽabokrekyChalupka Trend Cycles
7Matúš Polonec Martin Chalupka trend cycles
8PeterMihalkovitsSteinberg-DörflRadwelt MK/Nakita
9DominikCickoPřešticeŠílený Zhovadilcí

Kellys Bikefest Maratón

Veľký okruh 49 km > Juniori 15-18 rokov (2002 – 1999)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MartinMiškovičŠaľaBežci Šaľa
2OtakarBucekBystřice pod HostýnemCyklo Bulis 4ever
3FilipKušnírBanská BystricaCK Levoča
4KristiánJanošíkBanská BystricaPROEFEKT
5SamuelMikolajčíkBanská BystricaPROEFEKT
6OliverJarošBanská BystricaCK Poprad
7MartinJablonickýSenicaDEMA, Senica

Veľký okruh 49 km > Muži 19-29 rokov (1998 - 1988)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MariánŠimoraLipníkRM Bike Team
2FilipMatejíčekTurzovkaTurzovka
3DanielSvatíkKostolnéDEMA Racing Team
4MarcelMiloTeplička nad VáhomTNV Racing
5MatejOravecNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
6VladimírHojdíkPovažská BystricaPROefekt team
7MartinSolíkPovažská BystricaSoliksk
8FilipSklenárikKošicePROefekt team
9JánNižnanskýVrbovéVrbové
10MartinLeitmanKľačnoPrievidza
11MatúšTirpákSoľJusteco
12JosefMičkaNivniceBike and Ride Nivnice
13PeterTichýKysucké Nové MestoCys -akadémia Petra Sagana
14MartinHatňančíkPovažská BystricaTour de Považie
15Filip MasárLietavská LúčkaLietavská Lúčka
16Jaroslav ChalásPiešťanyKellys factory team
17RóbertNavrátilNová DubnicaFinančné centrum team
18JurajŠpindorBratislavaExpendables Cycling Team
19MartinEzechiášBratislavaebajk racing
20MartinČerňanskýKošiceKošice
21TomášVišňovskýŽilinaPROefekt Team
22MatejKrištínBratislavaBike Team Juhasky
23DominikCharbuliakVeľké RovnéSpektrumSZ
24Peter DáňaTrnavaTrnava
25MartinŠvancaraStará MyjavaStará Myjava
26MatejMoravčíkStráňavyDivina Racing Team
27Palo KlčoDobra VodaHuroni
28TimotejHupkaKatlovceHuroni
29TomášNádaskýHorna KrupaHuroni
30RomanŠevčíkVizoviceVizovice
31AndrejSarvašPiešťanyNebesne Betale
32JakubLačokPezinokTRAX sport
33OndrejCibulaPezinokPezinok
34MartinBartekLubinaRebel Klub Čachtice
35MartinMarkechKálnicaKálnica
36Vladimír PařízekTrenčínHašišáci
37PavelSkalickýŽamberkCykloteam KOLARNA Olomouc
38MichalStrakaBratislacvaEbajk racing

Veľký okruh 49 km > Muži 30-39 rokov (1987 – 1978)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MárioUHLÍKDolná SúčaDolná Súča
2PeterGambosZilinaZilina
3AndrejPecháčOpatovce nad NitrouVelosvet cycling team Prievidza
4VladimirBilcikDrietomaBike Klub Lipa
5VojtechBošternákRajčanyTopoľčany m
6PeterSchneidgenTopolcanyCK MTB Topolcany
7ĽubomírFeltovičTrenčínBike klub LIPA
8MichalMatejovicBanovce nad BebravouCTK Viking Banovce nad Bebravou
9ZdenkoPapiernikHorné SrnieŽabka Bike Team Horné Srnie
10MariánPriadkaBudčaTrail Runners Trnava
11MartinHanusZilina Top Sport Tym
12PavelDankotrencinPalo Trencin
13PeterJackoBratislavaBratislava
14FilipKlačmanPiestanyHavran Piestany
15TomášSlivanskýPiešťanyUtekávači Piešťany
16TomášBirkušSenecCYKLOKLUB Senec
17JozefJakubecKysucké Nové MestoKysucké Nové Mesto
18JánKUKUČAnove mesto nad vahomrebel klub cachtice
19LukášRusnákPiešťanyPiešťany
20PeterHomolaSokolovePrOefekt
21MarekPaulechStupavamobilny-maser.sk
22VladimirFridrichNitrianske PravnoBikestar
23MatúšFabianBratislavaBratislava
24TomasBenkoPDVelosvet
25DavidFabryPrievidzaVELOSVET Prievidza
26JánKováčNova Bana Oggy a šváby
27MichalČechPílaBTC Častá
28PeterBudayPilaHranate kolesa
29RadovanMičunekPílaHranaté kolesá
30LadislavMusinskyPiestanyPiestany
31MarekMelichDetvaDetva
32JánStehlíkDetvaDetva
33IvanMišejePrievidza Velosvet cycling team Prievidza
34JurajBlaschkeTRENČÍNTRENČÍN
35TomášKukučkakalnicakalnica
36RadoslavUkoTrenčianske BohuslaviceTrenčianske bohuslavice
37Marián Michalčo HumennéJusteco Nezmrzliaci
38MiroslavĎuračiTrenčínTrenčín
39VladimirValachBratislavaabrasivservis.sk
40PavolHlavacStrazskeJusteco Nezmrzliaci
41TomášZúberTrenčianske BohuslaviceTr. Bohuslavice
42MatejHromádkaBratislavaBratislava
43PeterAdamíkPrievidzaPrievidza
44PeterSiekelBratislavaSkupina Mravec
45RadekKropáčekPetrovPetrov
46MichalTrautenbergerDolný KubínBike Klub Lipa
47VladimírRybárŠamorínebajk racing
48PeterŽiakDubnica nad VáhomAMATE Team
49LukášVavrúšTrenčianske JastrabieTrenčianske Jastrabie
50PavolJurášMyjavaMyjava
51Borislav Štefkovič Veľké Bedzany INBIKE MTB team
52MartinSafkoPiešťanyUtekávači Piešťany
53MatejDvorskýLiptovské SliačeHnedé z ucha MTB Pro team
54MiroslavHelbichKuzmiceINBIKE MTB team
55PavelŽákMorkoviceBike Triatlon Morkovice
56MiroslavPriesolBratislavaTJ Dynamo DK
57MatúšUherModraTRAX sport
58PavolMedveďBrezová pod BradlomBrezová pod Bradlom
59IgorBašnákChtelnicaChtelnica
60AndrejTrškoUdičaFinančné Centrum Team
61AndrejHric-KováčVyšná SlanáCK_Vyšná Slaná
62MartinMorávekHolíčHašišáci
63MilošŠipošTopoľčanyTopoľčany
64JurajKarasBánovcePROEFEKT
65MartinKoklesŽilinaŽilina
66LukasBatoraBanovce Nad BebravouCK Spartak Tlmace

Veľký okruh 49 km > Muži 40-49 rokov (1977 – 1968)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1PavolBrezovskýstupavadknb
2RadovanJantulíkKysucké Nové MestoKysucké Nové Mesto
3RadovanBielčikStara TuraStara Tura
4RadovanKalmancaiBratislavaAKADÉMIA ROZVOJA
5MartinCigánekPriepasnéBradlo Bike Brezova
6Ján TalajkaMyjavaMyjava
7JozefVaššZlaté MoravceBikery ZM
8PeterKemenceiPezinokTopper club
9IgorVrábelPiešťanyPiešťany
10MarioKlieštenecPiešťanyPiešťany
11TomášKlieštenecPiešťanyPiešťany
12PeterMikolasBratislavaLamac
13MárioJankechPiešťanyPiešťany
14PeterMikulaDubnica nad VáhomDubnica nad Váhom
15Juraj OndriškaTrenčínTrenčín
16RastislavKrajcovicHronske KosihyZF Slovakia
17RóbertPrítrskýSvätý JurCYKLOKLUB Senec
18MatejHrubýPiešťanyPiešťany
19DavidBalajaHodoninHodonin
20MilanKulíšekMyjavaMyjava
21VladimírKramárikRakoľubyHella Kočovce
22MiroslavMiškovičŠaľaBežci Šaľa
23MilanKmecíkŽilinaBombóni Žilina
24JozefProcházkaŽilinaBambóni Žilina
25Miroslav ZúberTrenčianske BohuslaviceTr. Bohuslavice
26ninofurekChynoranyChynorany
27ZdenoŠickoTrenčínTrenčín
28BranislavMadroNove Mesto nad vahomNove Mesto nad vahom
29JánDlugošHumennéKellys
30MiroslavJarosinecPezinokPezinok
31MichalSlintákBiskupiceSlovan Luhačovice
32MarcelMikoSladkovicovoCK AB Sered
33DanielLesajČachticeČachtice
34PeterKoňošSúlovceCK Dynamax Nitra
35RomanMordinKálnicaKálnica
36MartinGestingerNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
37PavelKoníčekBojkovicePink Horses Team Bojkovice
38PeterBlišťanMoravany nad VáhomHC papagaj
39MarekMagalaBucanyBucany
40JánKrchnavýKálnicaZavažan Kálnica
41MartinNemcekHurbanovoHurbanovo
42AndrejRačekŠuriankyProefekt team
43AntonínLiebelValašské MeziříčíValaští bajkeři MRX
44JaroslavTvarůžekJarcovaCraft- Rocky Mountain factory team
45MiloslavMuchaNitraParada Fly Nitra
46MartinPeracekBratislavaBratislava

Veľký okruh 49 km > Muži 50-59 rokov (1967 – 1958)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1OttoSchwarzDolna LehotaDolna Lehota
2RichardSchwarzPiestanyPiestany
3LuděkAndoStará TuráStarã Turá
4JozefPartinekNitraParada Fly
5JozefPaganíkDohňanyCK Epic Dohňany
6MiroŠipkaSoblahovSoblahov
7KAMILLAVORŠulekovoMKCK Trnava
8Richard KöhlerLietavská LúčkaLietavská Lúčka
9MilanLačokPezinokPezinok
10MilosSvobodaPúchovPúchov
11PištaČervenkaDubnica nad VáhomAKTIVITY DW KLUB Nová Dubnica
12RobertStümpelTopoľčanyTopoľčany
13BorisJenisSolcanyMTB Sližari

Veľký okruh 49 km > Muži 60 a viac rokov (do 1957)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1AlexejŠevčíkTrenčínKubra
2Ján BlaškoTrenčínTrenčín
3LadislavBrunovskyLukabez
4MartinBetákTrenčianska TurnáTrenčianska Turná
5JiljíKrkoškaKunčice pod OndřejníkemMTB Ondřejník

Veľký okruh 49 km > Ženy G 19-39 rokov (1998 – 1978)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1VieraPaganíkováDohňanySoliksk
2NatáliaŠimorováLipníkRM Bike Team
3KarolínaZimováSvätý JurBike Team Juhasky
4LuciaŽiak RoháčováŇagovAMATE Team
5MarinaDraganBratislavaBRC
6IvonaŽirkováDiakováDiaková
7AlexandraLhotákováVeřoviceValaští bajkeři MRX
8TerezaTvarůžkovaJarcovaCraft- Rocky Mountain factory team
9ZuzanaJuhásováSvätý JurBike Team Juhasky

Veľký okruh 49 km > Ženy H 40 a viac rokov (do 1977)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1PaulínaPorošinováAdamovske Kochanovce Adamovske Kochanovce
2AndreaKrchnaváKálnicaZavažan Kálnica
3ZlaticaMuchováNitraParada Fly Nitra

Malý okruh 23 km > Juniori 15-18 rokov (2002 – 1999)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1Samuel ManinaBánovce nad BebravouBánovce nad Bebravou
2DanielKrajčoTopoľčanyTopoľčany
3DanielKyjacBánovce nad BebravouCTK VIKING
4Roman KurnickýNové Mesto nad VáhomCYS-Akadémia Petra Sagana
5JakubŠevčíkBánovce nad BebravouCTK VIKING
6Richard HaincBánovce nad BebravouCTK VIKING
7DávidKalmárČenkovceČenkovce
8MichalHalenárNitraCK Dynamax Nitra
9OndrejPotúčekŠaľaŠaľa
10PatrikInczédiBratislavaKaktus bike team
11DominikŽačekZliechovZliechov
12ŠimonVeselovskýLiptovská LúžnaLiptovská Lúžna
13PatrikVeselka Horné TrhovišteHorné Trhovište
14TomášDenk Valašské MeziříčíPKM Bike Team
15MatúšMiškovičŠaľaBežci Šaľa
16JánJuricaLubinaLubina - Hrnčiarové
17FerdinandRaabPrievidzaPrievidza
18MiroslavPavlíkBrezaCykloklub Námestovo
19FilipDodekKlokočov pri ČadciKlokočov
20MartinKýškaVrbovcemoove bikes
21AlexRebroMoravany nad VáhomRebel klub Čachtice
22JozefBednárikRužomberokCKC Čerová
23MartinHájekNový HrozenkovRH202Racing
24Richard HerdaMartin nad ŽitavouHERI
25DávidValkoMoravany nad VáhomMoravany nad Váhom
26Michal VávraBratislavaLOVEC BikeTeam
27SamuelHollýPopradCK Poprad
28JakubJenčušKošiceKošice
29MatejPigaBanská BystricaCK BB
30TomášPigaBanská BystricaCK BB
31MarekTrnkaBratislavaBratislava
32Matúš JakubKoreňBratislavaKaktus Bike Team Bratislava

Malý okruh 23 km > Juniorky 15-18 rokov (2002 – 1999)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1LenkaVlčkováBratislavaBratislava
2AndreaUličnáBanská BystricaŽP Šport

Malý okruh 23 km > Muži 19-29 rokov (1998 - 1988)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MichalKlinecBystričanyBystričany
2MartinLetkoKošecaKošeca
3MárioVojtkoŠútovoŠútovo
4MiroslavDedíkNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
5ŠtefanMaderBratislavaBratislava
6JánVerešNitraNitra
7TomášFančovičNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
8JurajSerišHorná SúčaHorná Súča
9RichardForiškaRadimovRadimov
10MatúšBřezovskýKaniankaKanianka
11MilošŠagátNové Mesto nad Váhom Nové Mesto nad Váhom
12MichalŽovinecTrenčínTrenčín
13OliverJančoTrenčínTrenčín
14PeterKošeckýTrenčianske Teplicemotigo
15BorisDujsikTrencinTrencin
16tomášmalošekvrbovceMOOVE Bikes
17FilipLukscheiderTrenč.TepliceTrenčianske Teplice
18VlastimilDuzbabaLučenecCyklistika Lučenec
19RichardStillerTrnavaTrnava
20MarcelZámečníkTrenčianske Bohuslavice Nové Mesto nad Vahom
21TomášKrálZliechovZliechov
22DominikFodoraDolné VesteniceDolné Vestenice
23MatejGergelPovažská BystricaPovažská Bystrica
24OndrejAugustínTrnavaTrnava
25MiroslavKuchárPovažská BystricaPovažská Bystrica
26PeterStillhammerBorovceBorovce
27MichalDzamkoTrenčínTrenčín
28ArniSztankoRohovceDEMA
29TomášDutkoPovažská BystricaCUBE
30LukášMacoNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
31JakubMimlichNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
32FelixPospisilBratislavaBratislava
33DominikDodekKlokočov pri ČadciKlokočov
34JakubBožikTesáreTesáre
35MichalBezákPartizánskeebajk racing
36MichalGáborNove Mesto n/VKellys
37PeterČermákPiestanyKELLYS BICYCLES
38MartinHolýTrenčianske TepliceTrenčianske Teplice
39Matúš PaulovičAlekšinceBikestrike.com
40BorisObušekTrenčínTrenčín
41MartinHanuliakTerchováFinančné centrum Team
42FilipStrieženecAdamovské KochanovceAdamovské Kochanovce
43ĽubomírTomášikpošta PodolieOčkov
44MarekMitošinkaPiešťanyPiešťany
45MatúšPorubčanKysakebajk racing
46MarošKapitančikTrenčínTrenčín
47MartinNemečekNová DubnicaNová Dubnica
48MartinPipisTrencinTrencin
49MichalKatušaBratislavaKaktusbike Team Bratislava
50MarekSolinDubnica nad VahomPROefekt
51MartinHomolaTrebaticeTrebatice
52LukášĎuricaLadceLadce
53MarosHrobarHlohovecHlohovec
54Michal LoveckýBratislavaLOVEC BikeTeam
55JurajSpirkaHorne SrnieHorne Srnie
56JakubTrškaHorné SrnieUp-steel

Malý okruh 23 km > Muži 30-39 rokov (1987 – 1978)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1BranoBuzikVelke OrvišteCyklove Piešťany
2JaroslavČížNove Mesto nad VahomNove Mesto nad Vahom
3PeterMichalecTrenčínTrenčín
4PeterŠvandaBratislavaBratislava
5LukasStrezenickyModraTrax-sport.sk
6MarosLackovicTrnavaTrnava
7PavolCharbuliakBolešovPROefekt team
8MichalMičkaRudník pri MyjaveKHC TJ Spartak Myjava
9RóbertŠimákVoderadyVoderady
10ErikZemanovičTrencinTN-JUH
11PeterNeštickýBolerázBoleráz
12JanAllinaBrezova pod BradlomYarekBike Brezova
13MarianViktorinTrhova HradskaTrhova Hradska
14JozefHanzelTrenčínTrenčín
15JurajDunajčíkBorčiceRadiator
16MarekMusil Bratislava BRATISLAVA
17StanislavMalákPiešťanyBicyklujeme v Piešťanoch
18Martin AllinaBrezová pod Bradlom Brezová pod Bradlom
19BranislavKrižanHaluziceBALANCE EXINT TEAM
20IvanPotančokBratislavaBratislava
21VladimírBaránekNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
22RomanKuliš SalingerBratislavaBratislava
23JakubHaršányBratislavaBratislava
24Miroslav Dado Nedožery- Brezany Nedožery- Brezany
25TomášKrajčovičTrenčínTrenčín
26TomášVančoPiešťanyKTT
27MilošMacoNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
28MichalStrhanLefantovceLefantovce
29PavolGiblakTrencinTrencin
30MiroslavHanzelyTrenčinTrenčin
31MarekSzoradNitraNitra
32MartinPavlovicHorna StredaHorna Streda
33MarekBlejštilVoderadyVoderady
34MilanTarajBratislavaBittner print
35MichalJarošDubnica nad VáhomOSA SPORT ACADEMY
36TomášManákBratislava100 kilove medvede
37VladoHoššoTrenčianska TepláDobrá
38AndrejHološkaJablonicaJablonica
39KarolKlásekJablonicaJablonica
40PeterKopúnekBratislava100kilove medvede
41AndrejBožikBlesovceBlesovce
42MilanMihalovičTrenčianske TepliceTrenčianske Teplice
43PeterOndrišákTrenčianske TepliceTrenčiaske Teplice
44TonoSuskoSenecCK Senec
45RóbertFricBratislavaTukan Racing
46TomášCicmanNové Mesto nad VáhomPellenc
47pavoltrimaynitramalanta team
48RastislavKahúnNitramalanta team
49MiroslavOravecPlavecký MIkulášPlavecký Mikuláš
50JurajOravecPlavecký MikulášPlavecký Mikuláš
51JurajHupkaSvätý JurCK Svätý Jur
52MichalPapšoPovažská BystricaPovažská Bystrica
53MiroslavZifčákBánovceBittner print
54JánJalčovíkBratislavaBratislava
55JaroslavŠtvrteckýSenicaDEMA,Senica
56MichalDinkaMalé UherceMalé Uherce

Malý okruh 23 km > Muži 40-49 rokov (1977 – 1968)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1JánŠiškaKálnicaKálnica
2MarekGeržaNové Mesto nad VáhomNMnV
3borisuherčiknove mesto nad váhomnove mesto nad váhom
4AlexanderŠtefečkaPiešťanySnowca Snowboard School
5Robert ManinaBánovce nad BebravouBánovce
6ĽudovítKiripolskýBánovce nad BebravouCTK VIKING
7JaroslavŠiškaJamníkJamník
8MilanNinajZavažná PorubaZavažná Poruba
9JánŠiškaKálnicaKálnica
10RastislavPipitaTrencianska TurnaHamry
11MartinNeštickýZelenečZeleneč
12RastislavFapšoPovažská BystricaCMS Považská Bystrica
13Martin OrgoňŠaštín-StrážeŠaštín-Stráže
14JánBakoVeľké ZálužieVeľké Zálužie
15EdgardoLemusSan SalvadorPiešťany
16mariangavalecNove Mesto nad Vahomnove mesto nad vahom
17MartinMokraňTrencinTrencin
18JaroslavŠiškaLipt. HrádokLipt. Hrádok
19MiroslavMatuškaTrenčínTrenčín
20MartinKučeraBratislavaBittner print
21BranislavCaganTrnavaTrail Runners Trnava
22Branislav Lukáč Bratislava Ebajk racing
23RichardVlčekBratislavaBratislava
24PatrikVeselkaHorné TrhovišteHorné Trhovište
25Ľubomír HumajBojniceBojnice
26RadovanMosejBratislavaBratislava
27VojtechValkoPrietržFreeride Prietrž
28AntonNovotnýBratislavaBratislava
29ZoltanVidaNové ZamkyNové Zamky
30VladislavPružinecIlavaIlava
31IvanRehakDUBNICA NAD VAHOMZvonek sport Valasske Klobouky
32AntonBalajkaTopoľčanyJRD Veľké Dvorany
33MartinSpurnýNemšováNemšová
34Richard Čemeš Žilina Žilina
35AdriánGazdíkDubnica nad VáhomOSA SPORT ACADEMY
36Miloš Kyselica RudinkaEleven-sportswear.sk
37RudolfILEKVizovicecyklosport Vizovice
38MiroslavJacolaNove Mesto nad VahomNové Mesto nad Váhom
39FedorRacikPiestanyHygoLand Piestany
40Richard HerdaMartin nad ŽitavouHERI
41AndrejChudíkBratislavaSlov. veslársky klub
42RobertGlajzaBanská BystricaCK BB
43MichalTarbajovskýTrenčínTrenčín

Malý okruh 23 km > Muži 50-59 rokov (1967 – 1958)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1BorisÉderBratislavaBratislava
2ZdeněkKučeraŽilinaŽilina
3PeterSolinDubnica nad VáhomCk Krivoklát
4LubošVerbířBratislavaBittner print
5AdamDziackyVeľké BierovceBalance.exint.sk
6MilanStrakaTrenčínTrenčín
7PeterBarinecOpojOpoj
8PETERŠULEKVeľké BierovceVeľké Bierovce
9JanGeletaTrencinTrencin
10RomanKulichStará TuráCykloKozmos Stará Turá
11BohusKonecnyPezinokPezinok

Malý okruh 23 km > Muži 60 a viac rokov (do 1957)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1ŠtefanŠiškaPiešťanyBicyklujeme v Piešťanoch
2PeterRichterTopoľčiankyChateau Topoľčianky
3RudolfHelesChorvátsky GrobBratislava

Malý okruh 23 km > Ženy G 19-39 rokov (1998 – 1978)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1JankaBeňačkováPiešťanySnowca
2KateřinaSedláčkováFryštákBikerespect
3VeronikaMarekováPiešťanyPiešťany
4SimonaSamekovaBrezova pod BradlomYarekBike Brezova
5NikolaKovárováMyjavaKHC TJ Spartak Myjava
6DominikaDunajčíkováBorčiceRadiator
7MarcelaKašjakováCabaj ČaporCabaj Čapor
8BiankaBabačováKútnikyŠportservis Bratislava
9MartinaZavadanováSasinkovoEnvien Group
10LuckaToráňováZliechovZliechov
11KristinaRadoskaKrakovanyKrakovany
12EvaJurkechováLadceLadce
13KatarínaHupkováSvätý JurCK Svätý Jur
14MonikaDrozdováTrnavaSpinning Trnava
15AlenaŠtvrteckáSenicaDEMA, Senica
16AndreaČernákováMyjavaDEMA, Senica
17GabrielaJursováHolíčHašišáci
18ErikaGlajzováBanská BystricaCK BB

Malý okruh 23 km > Ženy H 40 a viac rokov (do 1977)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1GabrielaManinováBánovce nad BebravouBánovce
2MariannaKrajčováTopoľčanyTopoľčany
3TatianaŠiškováKálnicaKálnica
4TatianaKálmanováPiešťanyPiešťany
5KatarínaBarincováOpojOpoj
6AndreaMičíkováVeličnáVeličná
7EvaKollarovaHronske KlacanyHronske Klacany

Malý okruh 23 km > Juniorky do 14 rokov (od 2003)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1KarolínaDunajčíkováTrenčianske StankovceRadiator
2JankaMiškovičováŠaľaBežci Šaľa
3Sandra Vavrúšová Trenčianske Jastrabie Trenčianske Jastrabie
4KristínaTicháPovažská BystricaCK Epic Dohňany

Malý okruh 23 km > Juniori do 14 rokov (od 2003)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1TobiášManinaBánovce nad BebravouCTK Viking Bánovce
2JánKrajčoTopoľčanyTopoľčany
3AdamKiripolskýBánovce nad BebravouCTK VIKING
4DávidHulákBánovce nad BebravouCTK VIKING
5MatúšHederaBánovce nad BebravouCTK VIKING
6DavidManzatBánovce nad Bebravou CTK Viking
7LukᚊrolBratislavaBratislava
8MatúšBlejštilVoderadyVoderady
9Richard Čemeš Žilina Žilina
10Šimon Kyselica RudinkaEleven-sportswear.sk
11Branislav JurčoMoravany nad VáhomMoravany nad Váhom
12MetodějLiebelValašské MeziříčíValaští bajkeři MRX

Malý okruh 23 km > Elektrobike kategória PEDELEC

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1VladimírGašparíkStupavaEbajk racing
2HelenaHrivnákováBratislavaEbajk racing
3KarolGuľaBratislavaebajk racing
4RomanPikalyBratislavaebajk team bratislava
5LadislavFarkašovskýBratislavaEbajk racing
6MiriamBednárováBratislavaebajk racing
7JanKovačikHorka nad VáhomKTM
8JánStrešňákBratislavaCykloklub Senec
9PeterKučeraBratislavae-Fatbike ´n roll Bratislava
10PeterRichtárikPovažská BystricaPovažské Podhradie
11DanielKučeraBratislavaebajk racing - powered by HAIBIKE

Malý okruh 23 km > Elektrobike kategória OPEN

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1PeterMilanBernolakovoCITRONGARAGE
2DrahomirKomarBratislavaBratislava
3MartinTakacPEZINOKPEZINOK
4GenéMartanWOLFSTHAL AT AustriaMashtall Bike Team Pressburg

Rodinný okruh do 6 km > Rodič + chlapec do 8 rokov (od 2009)

#MenoPriezviskoMeno dieťaťaMeno dieťaťa 2Meno dieťaťa 3MestoKlub/Tím
1Michal SlabýMatej SlabýTrenčianska TepláTrenčianska Teplá
2JanaGambosovaPeter GambosZilinaZilina
3MilanRigoJakub RigoBrodzany 403Brodzany
4JozefPechoOliver PechoStará TuráStará Turá
5JurijMišinskýFilip MišinskýBratislavaBratislava
6MiroslavPálešBrunko PálešPúchovPúchov
7MartinKučiakPeter KučiakMartin KučiakNove Mesto nad VáhomNove Mesto nad Váhom
8Robert NagyHugoBratislavaTeam NAGY
9LuciaPálešováBrunko PálešPúchovPúchov
10FrantišekNováčekMichal NováčekTrenčínTrenčín
11VladimíraKňažekováOliver KňažekNová DubnicaOsa Sport Academy
12MarekSomorovskyMišiakBratislavaDubrafka
13IvanPokornýQuidookres TrenčínTrenčín
14Roman KaštílSimon KaštílNová DubnicaNová Dubnica
15LenkaPriesolováMatej PriesolBratislavaTJ Dynamo DK

Rodinný okruh do 6 km > Rodič + dievča do 8 rokov (od 2009)

#MenoPriezviskoMeno dieťaťaMeno dieťaťa 2Meno dieťaťa 3MestoKlub/Tím
1DašaKurnickáTatiana KurnickáNové Mesto nad VáhomNovomestský Superbiker
2TomášČičmišEma ČičmišováVoderadyVoderady
3SilviaČičmišováLea ČičmišováVoderadyVoderady
4JánTrochanElla TrochanováNová DubnicaOsa Sport Academy Nová Dubnica
5ĽubošKadlecAlexandra KadlecováPiešťanyNovomestský Superbiker
6DanielaBlejštilováNelaVoderadyVoderady
7PeterMotolaAlex MotolováKocovceKočovce
8PeterMatieskaSofia MatieskováPrievidzaPrievidza
9PetraBalážováKristínkaNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
10KatarínaBajčíkováAlexandra BajčíkováNová DubnicaOSA SPORT ACADEMY
11MarekPokornýIvana PokornáBojniceBojnice

Rodinný okruh do 6 km > Rodič + chlapec 9-12 rokov (2005 – 2008)

#MenoPriezviskoMeno dieťaťaMeno dieťaťa 2Meno dieťaťa 3MestoKlub/Tím
1PeterMikulecMatúšNove Mesto nad VahomNovomestsky Superbiker
2EvaKyselicovaMatus KyselicaTrencinTrencin
3StanoBalážMarekNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
4AndrejKobelárDávid KobelárDucovėDucové
5DanielKováčJakub BoťanskýNove ZamkyNove Zamky
6JanaPružincováDominik PružinecIlavaIlava
7AndrejNemečekMichal NemečekNová DubnicaOSA SPORT ACADEMY
8RastislavDuriskaJakubZamarovceZamarovce
9Konečný JaroslavKoneŠimonOtrokoviceOtrokovice
10Radoslav Bubeník Matej Trenčín Climberg sport team
11LadislavBajčíkSamuel BajčíkNová DubnicaOSA SPORT ACADEMY

Rodinný okruh do 6 km > Rodič + dievča 9-12 rokov (2005 – 2008)

#MenoPriezviskoMeno dieťaťaMeno dieťaťa 2Meno dieťaťa 3MestoKlub/Tím
1VladimírŠatkaVaneska ŠatkováDubnica nad VáhomCK Epic Dohňany
2OndrejKrajčoZuzana KrajčováTopoľčanyTopoľčany
3AndrejHudokLucia HudokováDubnica nad VáhomDCA

Rodinný okruh do 6 km > Rodič + dievča a chapec 9-12 rokov (2005 – 2008)

#MenoPriezviskoMeno dieťaťaMeno dieťaťa 2Meno dieťaťa 3MestoKlub/Tím
1MiroCinoLaura CinováJakub HorňákPezinokPezinok

Specialized Downhill Race

NÁDEJE 8-14 rokov (2009 – 2003)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1AndrejHolubZelenečZeleneč
2ĽuborLukáčBánovce nad BebravouBánovce nad Bebravou
3TimotejŠčepkoDrietomaDrietoma
4kikokucharskýJuskova Voľa 99BTVT
5PatrikSvítokPrievidzaBang DH Team
6JakubKnižkaBanská BystricaAbsolute racing team
7OndrejHanzlíkHlohovecHlohovec

JUNIORI 15-18 rokov (2002 – 1999)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1VojtěchHanákHolešovSpecialized-Grafobal
2PatrikTomašovičŠtefanovPUNKxRIDERS
3JakubJankovýchMyjavaMyBikes team
4AndrejGerhátTopoľčanySOŠ Drevárska Topoľčany
5Šimon RusNovaky dh-Positive Partizanske
6RichardGombkötöBratislava Bratislava
7MartinPorubčanskýŽilinaKenzel T.N.V Racing Team
8FilipHornáčekLubinaBikestrike.com
9LukášKolembusGbeľanyGbeľany
10NikodémBabjakLipanyDownhillSlovakia.eu
11PavolPristachStrečnoStrečno
12MatúšBenkoPartizánskePartizánske
13MarekŽabkaMyjavaMyBikes team
14RadomírŠtefkaValašské MeziříčíPKM Bike Team
15Vojtěch FuksaValašské MeziříčíPKM Bike Team
16Kristián PorubanTrenčianska TurnáSpecialized CZ
17MatejChromiakMoravany nad VáhomMoravany nad Váhom
18AdriánVankoBytčaKZC Bytča
19MichalDorniakRuzomberokRuzomberok
20JakubBrázdilPřílepySpecialized-Grafobal
21JakubBrázdilPřílepySpecialized-Grafobal
22SamuelPaučinBošácaKZC Bytča
23HugoBrožČeský TěšínČesky Těšín
24JozefSigetNittaNitra
25SamuelMiklošíkSereďAB Sereď
26AdamFerenčíkŽilinažilina
27AdrienAdamRožňavaMšk Krompachy
28AdamOlšovskýBratislava - ČunovoBajkula Riders Bratislava
29GyükerSzilveszterKomlóPSN PHSZ

HOBBY Full 19 - 29 rokov (1998 - 1988)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1DenisJurkovičModraKoliesko Stupava
2RastislavGugaNemšováNemšová
3MatúšGugaNemšováNemšová
4RichardDebnárDetvaAbsolute racing
5RichardÚkropŽilinaKenzel T.N.V. racing team
6MichalUváčekModraKoliesko
7BranislavLeškoBystréDownhillSlovakia.eu
8AdamLučanPrešovHIGH RIDERS TEAM
9PatrikKovacBánovce nad Bebravou Realbike.sk
10AdamUherkaNemšováNemšová
11BranislavMitošinkaNemčiceNemčice
12AndrejKrižanBratislavaBratislava
13RobyBenetinPrešovKHC Kaktusbike
14PatrikHraskyPoriadiePoriadie
15Ján Bičian Poriadie Poriadie
16MiroslavKašíkPolicePKM Bike Team
17MarekKatrinecHlohovec-ŠulekovoCK AB Sered
18ZoltanGlokkerPécsPSN zrt.
19PeterKoštialHlbokéKHC Kaktusbike Bratislava
20Daniel PahylBařákHavířovAdapted
21Alfréd sžilinaKenzel TNV racing team
22GergelyLovászPécsPSN zrt. PHSZ
23CsabaMezeiRožňavaFeudall Racing Support
24Ivan Porubčanský Žilina Kenzel T.N.V racing team
25MárioTurnerTureň Tripsy team SC
26ŠimonLehockýZborov nad BystricouFreeride Kalinov Team
27MarekKopásekStrečnoStrečno
28Michal ZlejsiNitraVelosprint DH
29JanHálaBlatnáHOOSTEE
30AdamBlovský BlatnáHOOSTEE
31Ondrej Schwarz častáčastá
32MilanFikrlePřešticeŠílený Zhovadilcí
33MatejLipcseiRimavská SobotaAbsolute racing team
34DavidVálekProstějovBikers Minds Prostějov

ELITE 19 – 29 rokov (1998 - 1988)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1PavolKosnovskýZilinaFreeride Kalinov
2MarianŠkultétyDolná LehotaBikestrike
3JulianNeubauerEisenstadtRC KREUZER ASVÖ IRON RACING
4PeterNováčik Topolcany Kellys Factory Team
5PetrDočekalUnhošťFRP Freeride Pyčo
6SlavomírSzmigielskiRotavaKola-Víšek
7JakubŘíhaPísekN1TEAM
8PatrikKrátkyŽiar nad HronomAbsolute racing team
9TomášNavrátilHolešovSpecialized
10MagyarZoltánBudapestKassák KSE
11PeterPingitzerHartbergRDNK Racing
12OskarMasarykMoravany nad VáhomKellys Factory Team
13Michal ProkopPraha Ghost factory racing
14PeterMihalkovitsSteinberg-DörflRadwelt MK/Nakita
15MatějVišnovskýLiberecGT KUR SPORT TEAM
16Martin Knapec Rajecké Teplice Ctm racing team

MASTERS 30-39 rokov (1987 – 1978)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1LukášČemanPezinok 1KAKTUSBIKE TEAM BRATISLAVA
2Vlastimil HynčicaSudoměřiceSpecialized.cz
3BožanMitkovPrahaKrabcycles
4martinstefkenova dubnicanova dubnica
5Petr NovákBambusPrahaFRP - Freeride Pyčo
6JurajČápSvätý JurCK Svätý Jur
7NagySandorKővágószőlősPécsi Sport Nonprofit Zrt.
8MartinKoreňMalý KrtíšBikepro.sk

SUPER MASTERS 40 rokov a viac (1977 – 1918)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1AndrejSlivkaPartizanskeYT Factory Partizanske

HARDTAIL bez rozdielu veku

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1AntonGirašekLipanyENJOY THE RIDE TEAM
2DoninikCentárPartizánskePartizánske
3RadoslavMatisBratislavaEnjoy the ride Team
4PavelKašíkPolicePKM Bike Team
5MartinČermákPřešticeŠílený Zhovadilcí
6FilipBrožPřešticeŠílený Zhovadilcí

ŽENY bez rozdielu veku

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1andreahlinkovasulovcesulovce
2SimonaPorubanováTrenčianska TurnáSpecialized cz
3JanaHorákováTištínFDF Commencal team
4JanaUramováKošiceBikestrike.com
5IngridMéraiováNové ZámkyNové Zámky

BeFly Pumptrack

do 9 rokov (od 2008)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1Štěpán VlkPepinBabice u Uh. HradištěTufír
2AdamMaliňákValašské MeziříčíVRV pro sport z.s.

10 - 12 rokov (2007-2005)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1Daniel HradskýŠenkviceMAD Style Racing
2AdamGoldschmidtStupavaStupava
3MatusMichalekMyjavaBike park Myjava
4MatějBukvaPřerovTufír
5BrunoJanovickýStupavaCK BTC Vajnory
6KarolínaMaliňákováValašské MeziříčíExpres CZ Scott Team Kolín

13-15 rokov (2004-2002)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MartinIvančíkGolianovoNitra
2BraňoDedíkMyjavaMyjava
3AdriánFilipKálnicaKálnica
4AdriánVankoBytčaKZC Bytča
5HugoBrožČeský TěšínČesky Těšín
6SamuelBakošHlohovecHlohovec

Juniori do 18 rokov (2001-1999)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1PatrikTomašovičŠtefanovPUNKxRIDERS
2PeterJančichPartizánskeGRAVITY-shop MTB Racing team
3JakubMlynarčíkMýtnaDobroč
4JakubJankovýchMyjavaMyBikes team
5ŠimonRigasTrenčínBeFly
6Šimon RusNovaky dh-Positive Partizanske
7MartinPorubčanskýŽilinaKenzel T.N.V Racing Team
8NikodémBabjakLipanyDownhillSlovakia.eu
9MarekŽabkaMyjavaMyBikes team
10PavelKašíkPolicePKM Bike Team
11RadomírŠtefkaValašské MeziříčíPKM Bike Team
12JakubKružliakBanská BeláAbsolute Racing Team
13AdrienAdamRožňavaMšk Krompachy
14GyükerSzilveszterKomlóPSN PHSZ

Hobby od 19 rokov (do 1998)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1DenisJurkovičModraKoliesko Stupava
2RudolfMullerŠtefanovPUNKxRIDERS
3IvanMakaraČastkovceKAMIKAZE BIKECREW
4TomášGalbičkaHlohovecFutbalovi klub Hlohovec
5MarekGaraiBanská Štiavnicašupejspí
6TominoGergelBanovce nad BebravouBanovce
7Matúš Polonec Martin Chalupka trend cycles
8MatejBeňákDojčDEMA PUMPZONE DOJČ
9MatejLipcseiRimavská SobotaAbsolute racing team
10JakubFrankoNové Mesto nad VáhomKenzel T.N.V
11DanielTokošKopčanyMOTOŠPORT KLUB UNÍN

Elite od 19 rokov (do 1998)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1JulianNeubauerEisenstadtRC KREUZER ASVÖ IRON RACING
2JiříGergelZlínMTB School
3JakubŘíhaPísekN1TEAM
4OndrejBeneNitraBIKESTRIKE.COM
5HannesSlavikViennaGhost Magura Leatt
6PeterMihalkovitsSteinberg-DörflRadwelt MK/Nakita

Ženy od 13 rokov (do 2004)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1ZuzanaGadušováKrompachyKrompachy
2BarboraMedekováBtatislavaBeFly
3Michaela BerákováPardubiceFOXHOLESHOP.cz

BeFly Dual Pumptrack

do 9 rokov (od 2008)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1AdrianPastuchaBáhoňCK BTC Vajnory
2Štěpán VlkPepinBabice u Uh. HradištěTufír
3AdamMaliňákValašské MeziříčíVRV pro sport z.s.

10-12 rokov (2007-2005)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1Daniel HradskýŠenkviceMAD Style Racing
2MatusMichalekMyjavaBike park Myjava
3BrunoJanovickýStupavaCK BTC Vajnory
4KarolínaMaliňákováValašské MeziříčíExpres CZ Scott Team Kolín

13-15 rokov (2004-2002)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1BraňoDedíkMyjavaMyjava
2AdriánFilipKálnicaKálnica
3RichardŠirkaNové Mesto nad Váhom22Bikes
4RomanMarkovNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
5SamuelBakošHlohovecHlohovec
6AdamPiscaDolné SrnieDolné Srnie

Juniori do 18 rokov (2001-1999)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1ŠimonRigasTrenčínBeFly
2Šimon RusNovaky dh-Positive Partizanske
3PavelKašíkPolicePKM Bike Team
4RadomírŠtefkaValašské MeziříčíPKM Bike Team
5JakubKružliakBanská BeláAbsolute Racing Team
6GyükerSzilveszterKomlóPSN PHSZ

Hobby od 19 rokov (do 1998)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1DenisJurkovičModraKoliesko Stupava
2LukášČemanPezinok 1KAKTUSBIKE TEAM BRATISLAVA
3TomášGalbičkaHlohovecFutbalovi klub Hlohovec
4AdamLučanPrešovHIGH RIDERS TEAM
5MarekGaraiBanská Štiavnicašupejspí
6FilipBenešPříbramProsport Blatná
7ArniSztankoRohovceDEMA
8Petr NovákBambusPrahaFRP - Freeride Pyčo
9ĽubomírGregaPrešovHIGH RIDERS TEAM
10JanHálaBlatnáHOOSTEE
11RomanOcelákDojčDEMA PUMPZONE DOJČ
12MatejLipcseiRimavská SobotaAbsolute racing team
13JakubFrankoNové Mesto nad VáhomKenzel T.N.V
14DanielTokošKopčanyMOTOŠPORT KLUB UNÍN
15RobertKubičkaBratislavaBackyard diggers

Elite muži od 19 rokov (do 1998)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1JulianNeubauerEisenstadtRC KREUZER ASVÖ IRON RACING
2JiříGergelZlínMTB School
3PetrDočekalUnhošťFRP Freeride Pyčo
4JakubŘíhaPísekN1TEAM
5OndrejBeneNitraBIKESTRIKE.COM
6HannesSlavikViennaGhost Magura Leatt

Ženy od 13 rokov (do 2004)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1BarboraMedekováBtatislavaBeFly
2MichaelaBerákováPardubiceFOXHOLESHOP.cz

XC Eliminator

ELITE muži od 19 rokov (do 1998)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MariánŠimoraLipníkRM Bike Team
2RastislavKrajcovicHronske KosihyZF Slovakia
3FilipSklenárikKošicePROefekt team
4Michal LoveckýBratislavaLOVEC BikeTeam
5PeterMihalkovitsSteinberg-DörflRadwelt MK/Nakita
6JurajKarasBánovcePROEFEKT
7LukasUcenPiešťanyCTM Racing Team
8MichalStrakaBratislacvaEbajk racing

HOBBY muži od 19 rokov (do 1998)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MichalKloknerSeredSered
2MartinĎuračkaTrenčínTrenčín
3RichardGendiarKolačnoGRAVITY-shop MTB Racing team
4JánKopálVeľké KršteňanyVeľké Kršteňany
5BranislavLeškoBystréDownhillSlovakia.eu
6OndrejAugustínTrnavaTrnava
7PeterStillhammerBorovceBorovce
8JurajPajdlhauserBratislavaLOVEC BikeTeam
9MichalBarabášPrahaKona CZ
10MatúšUherModraTRAX sport
11Lukáš Strezenicky ModraTrax-sport.sk
12RobertGlajzaBanská BystricaCK BB

JUNIOR chlapci od 15 do 18 rokov (2002 – 1999)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1Roman KurnickýNové Mesto nad VáhomCYS-Akadémia Petra Sagana
2TomášDenk Valašské MeziříčíPKM Bike Team
3MiroslavPavlíkBrezaCykloklub Námestovo
4OtakarBucekBystřice pod HostýnemCyklo Bulis 4ever
5FilipKušnírBanská BystricaCK Levoča
6KristiánJanošíkBanská BystricaPROEFEKT
7SamuelMikolajčíkBanská BystricaPROEFEKT
8OliverJarošBanská BystricaCK Poprad
9SamuelHollýPopradCK Poprad
10JakubJenčušKošiceKošice
11MatejPigaBanská BystricaCK BB
12TomášPigaBanská BystricaCK BB
13MarekTrnkaBratislavaBratislava
14Matúš JakubKoreňBratislavaKaktus Bike Team Bratislava

ŽENY od 13 rokov (do 2004)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1TerezaTvarůžkovaJarcovaCraft- Rocky Mountain factory team
2ErikaGlajzováBanská BystricaCK BB
3AndreaUličnáBanská BystricaŽP Šport

KENZEL detská zóna - Kráľovstvo Kolieskovo

Detské Preteky - kategória A: 2-3 roky

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1SamuelCvikNove ZamkyNOVE ZAMKY
2PeterGašparíkBratislavaBratislava
3GrétkaMeliškováBánovBánov
4grétkameliškováBánovBánov
5TerezkaGugováNemšováNemšová
6MichalDudíkPiešťanyPiešťany
7JakubNováčik Topolcany Kellys Factory Team
8AlicaPechováStará TuráStará Turá
9EvaPechováStará TuráStará Turá
10Oliver KecskésBánov Bánov
11TomášVachalLužiankyLužianky
12ninaurbanovavrbovevrbove
13DianaMuchaničováRužomberokRužomberok
14MargarétkaChrkaváTopoľčanyTopoľčany
15NikolasČelkoNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
16AgátaKaňkováBratislavaBratislava
17MiškoPabišPiešťanyPiešťany
18ŠtefanBožíkBratislavaBratislava
19LukášChmelanLeopoldovLeopoldov
20Simona ŽiakováTrenčínTrenčín
21EmkaZliechovcováŽarnovica Žarnovica

Detské Preteky - kategória B: 4-5 rokov

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1EllaTrochanováNová DubnicaOsa Sport Academy Nová Dubnica
2AgátkaBuzikováPiešťanyCyklove Piešťany
3TimotejŠatkaDubnica nad VáhomCK Epic Dohňany
4KristínkaSmolkováHorné Motešicewww.najlacnejsiepredeti.sk
5LeonardKopčanPodluzanyTimoradza
6MatejGalkoTrencinTRENCIN
7NinkaSlivkovaPartizanskePartizanske
8AlexanderRacikPiestanyHygoLand
9SamuelHudákTrenčínTrenčín
10Patrik EstergájošMelčice - LieskovéMelčice
11KristiánVrškovyTrenčínTrenčín
12Patrik Ján Kováč Bánovce nad Bebravou Realbike.sk
13SimonaSovovaBorsky MikulasPUNKxRIDERS
14BrunkoPálešPúchovPúchov
15Nina Tehláriková Trenčín Trenčín
16MichalNováčekTrenčínTrenčín
17Lukáš VachalLužiankyLužianky
18AdamPalenčárNitraNitra
19PatrikPalenčárNitraNitra
20DanielJasenovskyTrencinTrencin
21EliškaTruhlíkováTrenčínTrenčín
22AlžbetaKaňkováBratislavaBratislava
23MargarétkaŠkolníkováTrenčínTrenčín
24ĽubomírNikolajczukPúchovecpu-enduro club puchov
25OliviaHostakovaBratislavaSUPERSICK CREW

Detské Preteky - kategória C: 6-7 rokov

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1AdamKadlecajTrenčín Trenčín
2MichalOchodnickýNove Mesto nad VahomOCHO
3OliverSlivkaPartizanskePartizanske
4LauraGavalcovaNove Mesto nad Vahomnove mesto nad vahom
5IgorMacekBrezova pod BradlomBrezova pod Bradlom
6DušanEstergájošMelčice Melčice
7DavidMatisBratislavaHenky Riders
8Oliver PechoStará TuráStará Turá
9DávidSvítokPrievidzaPrievidza
10AlžbetaŠípošováStará TuráStará Turá
11OscarVaňuraTrencinTrencin
12OscarVaňuraTrencinTrencin
13PeterChrkavyTopoľčanyTopoľčany
14ŠimonOndrejkaStará TuráStará Turá
15NikolasMadžoPiešťanyPiešťany
16AlžbetkaPabišováPiešťanyPiešťany
17OliverKňažekNová DubnicaOsa Sport Academy
18FilipZliechovec Žarnovica Žarnovica
19MarkoZámečníkDolné SrnieDolné Srnie
20MarcoBarényiTrenčínTrenčín
21Vladimír OndrejkaPovažanyPovažany
22IvanaPokornáBojniceBojnice
23OskarkoHořinkaPezinokPezinok

Detské Preteky - kategória D: 8-10 rokov

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1DavidKobelárDucovėDucové
2GabrielNemethSvaty JurSvaty Jur
3AlexMotolováKocovceKočovce
4PatrikPriecelTOPOLCANYCTK Topolcany
5BranislavPriecelTOPOLCANYCTK Topolcany

CTM Enduro Race

RACE Muži U21 (17-21r, 2000-1997)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1Martin PešťákPlzeňMS Bike Academy Racing
2PetrFuchsMoravské BrániceMoravské Bránice
3Šimon RusNovaky dh-Positive Partizanske
4MatejKrištínBorinkaBorinka
5BranislavKrchenKošecké PodhradieKošecké Podhradie
6MichałKulpaBielsko-BiałaGiant Enduro Academy
7KristiánPorubanTrenčianska TurnáSpecialized CZ
8TomášNavrátilHolešovSpecialized
9OskarMasarykMoravany nad VáhomKellys Factory Team

RACE Muži Elite (21-39r, 1996-1978)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1JakubPerdikBratislava3fassos
2MartinŠuhajda PartizánskePartizánske
3VlastimilHynčicaSudoměřiceSpecialized.cz
4MarianŠkultétyDolná LehotaBikestrike
5JakubRajdlKladnoGiant cycling team
6JurajUhlarikNova Dubnicabikeza
7JiříŠimaraBrumovGIANT-Progresscycle
8PeterNováčik Topolcany Kellys Factory Team
9FilipŠtruncPlzeň Kola-bbm.cz
10MichalPokšteflBloviceKola-bbm.cz
11MartinKasmanRajecRajec
12RadimPaprstkaOtrokoviceCRAFT ROCKY MOUNTAIN Factory Team
13BožanMitkovPrahaKrabcycles
14RóbertŠimekBorinkaBorinka
15MichalŠpalekBratislavaŠportservis Bratislava
16AlešHoloubekZlínZlín
17PavelBrychtaPrahaPraha
18OndřejŽmolíkBrnoBrno
19MilanVítekBenešovGigantic Racing Team
20MilanČerveňanBratislavaBratislava
21MarekKrsičkaZlínZlín
22RadimOdstrčilíkOtrokoviceBMC Skibikecentrum.cz
23Michal ProkopPraha Ghost factory racing
24MateuszKatanaMesznaGiant Enduro Academy
25MarekSomorovskyBratislavaBratislava
26Matúš FričBratislavaBratislava
27PetrDočekalUnhošťFRP Freeride Pyčo
28Václav Polák Benešov Benešov
29SlavomírSzmigielskiRotavaKola-Víšek
30JakubŘíhaPísekN1TEAM
31MarekPappBratislavaBratislava
32VladislavVaverkaBrnoDolekop.com
33PetrFrenkHvozdnicePROTOCYCLES
34Matúš PaulovičAlekšinceBikestrike.com
35PatrikKrátkyŽiar nad HronomAbsolute racing team
36MatúšLindaKláštor pod Znievom3fassos
37RóbertFricBratislavaTukan Racing
38LukášHimičTulčíkPrešov
39VladimirPlachyBYSTRICANYkremeš
40DominikJurišDolné LovčicePROefekt
41JiříFrýželkaLuhačoviceLuhačovice
42MatúšGavendaTrenčínEndorphinrepublic
43JakubTesařBrnoBrno
44TomášVokatýŽelezniceCipisek z Raholce
45OndrejBeneNitraBIKESTRIKE.COM
46MartinVittekJablonec nad NisouOn Purpose
47PeterMihalkovitsSteinberg-DörflRadwelt MK/Nakita
48FlorianWilhelmEisenstadtMK Factory Racing
49MatějVišnovskýLiberecGT KUR SPORT TEAM
50RomanDančíkStupavaCK Stupava
51MartinKoreňMalý KrtíšBikepro.sk
52Dušan NemecDomasovDN
53StanislavKucoTrinecFrEnetic
54ZbynekPluskeBrnoFr.En.Ethic
55LukasUcenPiešťanyCTM Racing Team
56MatejVitkoBratislavaSpecialized

RACE Masters (40+, 1977 a starší)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1RudolfMullerŠtefanovPUNKxRIDERS
2AndrejSlivkaPartizanskeYT Factory Partizanske
3PetrHanákKlínecSK Velo Praha
4PiotrPolakBielsko-BiałaGiant Enduro Academy
5DušanKlenovičSereďSereddraks
6BohušGašparovičBYSTRICANYkremeš
7JiříSmejkalVelké MeziříčíGigantic racing team

RACE Ženy (17+, 2000 a staršie)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1SimonaPorubanováTrenčianska TurnáSpecialized cz
2SylwiaKatanaBielsko-BiałaGiant Enduro Academy
3AnnaKulpaBielsko-BiałaGiant Enduro Academy
4JanaHorákováTištínFDF Commencal team
5ElżbietaFiguraCięcinaGiant Enduro Academy
6AndreaDrengubákováŽelezná RudaGHOST MOJEKOLO.cz
7Renáta KarkoškováRadkovRadkov
8janakrajcovicovabrezova pod bradlomhigh riders

HOBBY Muži U21 do 21 rokov (1997 a mladší)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MichalRybeckýBratislavaBratislava
2MichalĎurigaSlovanyŠK Partizán Vrícko
3MarekMatuškaTrenčínTrenčín
4VojtěchHanákHolešovSpecialized-Grafobal
5MarekPrekopKvašovKvašov
6PeterJančichPartizánskeGRAVITY-shop MTB Racing team
7MárioJarinaRajecké TepliceKozlov Enduro Team
8JanBronczekBrumoviceGalaxy Cyklošvec Stevens
9DominikHorváthŠpačinceŠtence race
10ŠimonRigasTrenčínBeFly
11JakubLuliakPúchovPúchov
12JánHabrúnRajecké TepliceKozlov Enduro Team
13JurajKočišNitraNitra
14AlexanderRetterĽuboticeHIGH RIDERS TEAM
15MichalBielikNitraNitra
16FilipHornáčekLubinaBikestrike.com
17BranislavLeškoBystréBike Team Vranov
18SamuelMišejkaRajecké TepliceKozlov Enduro Team
19Miroslav DzurkoPúchovBikeri z Púchova
20SamuelOščatkaPúchovBikeri z Púchova
21TomášDenk Valašské MeziříčíPKM Bike Team
22FlorianTischhartWienWien
23RobertSchererGajaryGajary
24MarekMlichOravská LesnáOravská Lesná
25FilipDodekKlokočov pri ČadciKlokočov
26DominikDodekKlokočov pri ČadciKlokočov
27DávidVranskýNitraNitra
28MátéSebőTopoľníkyTopoľníky
29NikolasZagyiČebovceČebovce

HOBBY Muži 21-29 (1996 - 1988)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1JurajSerišHorná SúčaHorná Súča
2Radomír PanáčekValašská PolankaEnduro Cirkus
3DanielDudekZohorKARPATSKÉ HORSKÉ
4Martin TalianMníchova LehotaLapači dychu
5DušanJanšíkŽiar nad HronomAbsolute Racing Team
6MarošSaboTrenčianska TurnáHouse Of Bike
7PavolBaranŽiar nad HronomAbsolute Racing Team
8JozefGaššoZázriváZázrivá
9ViktorĎurechPúchovBikeri z Púchova
10GaborNagyŠamorinBike Union Šamorín
11MartinVyšňovskýKošiceKošice
12RomanBučekValašská PolankaEnduro Cirkus
13FrantišekOkáníkSudoměřiceREC
14PeterStančokRimavská SobotaRimavská Sobota
15OndrejChlupPrahaPraha
16PeterKrajčoviechBrvništeSám sebe pán
17BorisAdamátTrenčínTrenčín
18FilipLopušnýBreznoCK route 66
19PeterJasaňSenecSenec
20ChristophSteinerGarstenPower Rangers
21FilipMatejíčekTurzovkaTurzovka
22EmilCinoPezinokCyklokoalícia Pezinok
23PeterTonkovičNitraNitriansky dôchodci
24MiroslavSetnickýSlatina nad BebravouKozlov Enduro Team
25MarekŠvančaraPiestanyzDola brewery
26MiroslavDedíkNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
27LukášKyselŽabokrekyŽabokreky
28MichalUváčekModraKoliesko
29MatejHornikNitraNitra
30AdamDurdyHlohovecHobby-cykloservis racing team
31JakubDanczikSkalicaAfgansi
32PavolMedovičNitraNitra
33Matej HorváthŠpačinceŠtence race
34JánVerešNitraNitra
35TomášGurinaNitraNItra
36MatúšGondaBratislavaBratislava
37Martin IldžaPrešovHIGH RIDERS TEAM
38ArgentAjrediniBratislavaGreenBike
39Ernest DávidBratislavaGreenBike
40VladimírHoličČastkovceČastkovce
41DávidAlmášiKrompachyKrompachy Freeride
42JakubKosákTrenčínFREERIDE DEVOTEES
43TomášFančovičNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
44TomášKopečnýHlukHluk
45MartinBílySolčanySolčany
46OtoTomášPresovPresov
47MiroslavBartekPrešovPulnyKnedľik
48AdamMoťovskýSENICAMOOVE bikes
49FilipBenešPříbramProsport Blatná
50FilipSklenárikKosicePROefekt team
51RichardKleinKošiceKošice
52JánŘihákKošiceKošice
53JakubSnopkoKošiceKošice
54LukášCukerPiešťanyPiešťany
55ClemensKellnerViennavienna
56RobyBenetinPrešovKHC Kaktusbike
57JakubŽárskyPúchovBikeri z Púchova
58DominikPochlopenBelušaBikeri z Púchova
59JakubLiptákBánovce nad BebravouBánovce nad Bebravou
60Adam KudelasBratislavaGreenBike
61MichalBartošŽabokrekyChalupka Trend Cycles
62IvoSedlákKrakovanyKTT
63MarekGálikHlohovecJano Ifka crew Hlohovec
64SamuelAdamíkStudienkaStudienka
65Patrik BrázdovičGajaryGajary
66MichalHuliakLieskovecLieskovec
67JakubRepaskyBratislavaKolibaci
68MichalBezákPartizánskeebajk racing
69CsabaMezeiRožňavaFeudall Racing Support
70MatejLukáčZávadka nad HronomZávadka nad Hronom
71MartinKrasnanPovažská BystricaBike-Club Hatné
72JozefNádaždyIvanka pri DunajiIvanka pri Dunaji
73JakubKováčTajovKordíke
74MartinHolýTrenčianske TepliceTrenčianske Teplice
75MartinKováčikBreznoCK Route 66
76MatusSlobodaNitraBikestrike.com
77RastyKopcaPiestanyBesne betale
78JánMaťkoMartinMartin
79RenéBolegaLednické RovneSCC
80MartinSarvašPiešťanyBesne Betale
81AdamUhlíkPiešťanyBesné Betále
82JanHálaBlatnáHOOSTEE
83TiborRákócziTrenčínTrenčín
84VáclavAdltRožnov pod RadhoštěmRožnov pod Radhoštěm
85MartinKulašDolný KubínDRACO, Klub historického šermu
86MichalKoníkPezinokPezinok
87MatúšKrajčovičTrnavaTrnava
88MartinŠmehýlŽilinaŽilina
89JánŠuranPezinokPezinok
90OtoHrobaNitraBIKESTRIKE.COM
91RóbertGrachSolčanySolčany
92PatrikJanoškaŽILINA Lietava
93RichardRacskoČebovceČebovce
94peterkrejčipovažska bystricaLife4Ride
95TomášJanošíkLietavská SvinnáŽilina
96PeterPingitzerHartbergRDNK Racing
97MichalDivinecPiestanyKELLYS BICYCLES
98KristiánKlimáčekDražkovceChalupka Trend Cycles
99JakubKocjanPisarzowiceHigh Five Racing Team

HOBBY Masters 30-39 (1987-1978)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1HenrichHostakBratislavaSUPERSICK CREW
2MiroCinoPezinokPezinok
3MichalKaščákŽiar nad HronomAbsolute Racing Team
4MilanKatuminecŽabokrekyKarpatské Horské
5MichalMaťašejeBratislavaKARPATSKÉ HORSKÉ
6JurajBelanBratislavaKARPATSKÉ HORSKÉ
7StefanBalajMnichova LehotaLapači dychu
8JánVadovičTrnavaTrnava
9OndrejBalណiar nad HronomAbsolute Racing Team
10TomášVlkTrenčianska TurnáHouse of Bike
11PavolKadlecStará TuráSLKP
12KarolSlobodaBratislavaBratislava
13PeterBlaškoHlohovecHlohovec
14OndrejGlevaňákMoravany nad VáhomMoravany nad Váhom
15DaliborMašlonkaRimavská SobotaRimavska Sobota
16MarianMaluniakČadcaKostra Bike
17RichardGendiarKolačnoGRAVITY-shop MTB Racing team
18PavolDianTrenčínCykloshop.sk
19JurajBošnákTrenčínFreeride Devotees
20MilanKramperaPrahaEnduro Cirkus
21MartinŠuranVlčkovceVlčkovce
22JozefHolubSereďSereď
23MatoMullerBratislavaBratislava
24ĽudovítGyurászKosihovceKosihovce
25TomasHanusekBratislavaKarpatské Horské
26CsabaFodorLókútFarkaspagony ISE
27LukasStrezenickyModraTrax-sport.sk
28MichalKalisPiestanyPiestany
29PeterSovaBorsky mikulasPUNKxRIDERS
30JurajBronisPartizanskePartizanske
31OliverProhaskaKlosterneuburgRTS
32Ján Križan Slatinka Nad BebravouKOZLOV ENDURO TEAM
33LukášKrajčiPovažská BystricaPovažská Bystrica
34AndrejVrabecLiptovský MikulášLiptovský Mikuláš
35Tomáš DrejkPartizanskePartizanske
36JozefŠkriečkaStará TuráStará Turá
37MarianViktorinTrhova HradskaTrhova Hradska
38BorisBednarMoravany nad VahomMoravany nad Vahom
39ŠtefanLoduhaStreženiceMTB Streženice
40AndrejPápayTrenčínTrenčín
41BranislavKrižanHaluziceBALANCE EXINT TEAM
42MartinMateičkaBratislavaBratislava
43ĽubomírGregaPrešovHIGH RIDERS TEAM
44MatejBelo-CabanMalinovoCrossFit Proton
45MatejKrupaKosiceKosice
46MichalIngeliBratsialvaBratislava
47JakubHaršányBratislavaBratislava
48LukasJANIKTrencinTrencin
49MilošŠipošTopoľčanyTopoľčany
50VladimírCifraTopoľčanyTopoľčany
51PeterGrohoľSvätý JurKrompachy Freeride
52MarianRozinajBratislavaPusti brzdy
53MartinOlejarViedenHranovnicke Pleso
54RóbertMadžoPiešťanyPiešťany
55VladimirGrupacRajecke TepliceKOZLOV ENDURO TEAM
56Andrej SámalBratislavaBratislava
57FilipHorváthBratislavaBratislava
58MarcelŠudy HlohovecJano Ifka Crew Hlohovec
59MichalMikšíkBratislavaBratislava
60AndrejDermekBratislavaBratislava
61TiborNyitrayBratislavaBratislava
62MartinLisakBratislavaBratislava
63AndrejKratochvilBratislavaNEMAM ČAS
64TomášVančoPiešťanyKTT
65IgorJarošPiešťanyKellys
66PavolMackoBratislavaTUKAN RACING
67AdamDuchovičBanská Bystrica Banská Bystrica
68PeterGalbičkaHlohovecHlohovec
69FilipJurdíkPovažská BystricaPovažská Bystrica
70PeterFottaPresovPresov
71PeterPechBratislavaKolibaci
72MatejRepaskyBratislavaKolibaci
73MilanKelešiBeckovXXX
74PeterFajtaBratislavaBratislava
75BranislavKocúr Prešov PulnyKnedlik
76PeterSiekelBratislavaSkupina Mravec
77MichalCyprichHorná MarikováBike-Club Hatné
78Petr NovákBambusPrahaFRP - Freeride Pyčo
79KristiánDudíkPiestanyPiešťany
80TomasVendlekHlohovecHlohovec
81MiroslavMikovecNitraKellys
82TiborSzabóBratislavaBratislava
83TonoSuskoSenecCK Senec
84VladoRujákSenecCK Real Senec
85JurajButoraTrencinTrencin
86LukášJavorHlohovecHlohovec
87MartinŽampachHlohovecHlohovec
88PeterObertHlohovecHlohovec
89JanVoráčekDolní DomaslaviceBlack Forest Bikers
90StanoKobzaTrencinTrencin
91peterfilomodramodra
92AdrianKormanikStara Lubovnacyklostopy SL
93MartinŠkopekStupavaKaktus Bike Team
94MartinHaitlBrnoBrno
95LukasKasprzykLiptovsky MikulasLiptovsky Mikulas
96ErikValentovičDubováDubová

HOBBY Super Masters 40+ (1977 a starší)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1PeterDzunkaBlatnéSUPERSICK CREW
2MartinMolnárBratislavaKarpatské Horské
3DenisErnweinBratislavaBratislava
4LuboLilgeMartinMartin
5MichalNovickýSudoměřiceREC
6PeterDedečekBreznoCK route 66
7PeterČaradskýBratislavaKarpatské Horské
8RadoslavČarskýBernolákovoCK Svätý Jur
9IgorBugárBratislavaEnduro Rusovce
10LukácsPapEgerEger
11MarekNemšákNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
12IvanSivčákPodbrezováPodbrezová
13MariánFiloModraModra
14ŠtefanHodúlBrezová pod BradlomBrezová pod Bradlom
15MarekBilčíkBohdanovce nad TrnavouBohdanovce nad Trnavou
16PeterOndrejkaPiešťanyKellys
17VladimírDeákBohdanovce nad TrnavouBohdanovce nad Trnavou
18EmilFraštiaŽilinaŽilina
19VlastimilBrožČesky TěšínČeský Těšín
20TomášLindaKláštor pod ZnievomUrbár Martin

HOBBY Ženy 17+ (2 000 a staršie)

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1LucieZáklasníkováBřeclavBikestrike.com
2SandraPrekopováHorovceHorovce
3KristýnaRusňakováPrahaEnduro cirkus
4ZuzanaBuchová NitraNitra
5NikolaVaráčkováBytčaKZC Bytča
6JuditSefferHejőkeresztúrMeditech Sportklub
7DanielaPaulovičováHlohovecHlohovec
8BiankaBabačováKútnikyŠportservis Bratislava
9NikolaTatarovaŽilinaKOZLOV ENDURO TEAM
10MonikaVavrincikovaBanska BystricaBanska Bystrica
11EvaCifrováTopoľčanyTopoľčany
12KarinGregovaKošiceKošice
13MichaelaStankociováBratislavaBratislava
14SonaNyitrayovaPiestanyPiestany
15LuciaČížováBánovce nad BebravouKOZLOV ENDURO TEAM

Specialized Extrémny XC výšľap

MUŽI

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1MichalKlinecBystričanyBystričany
2Roman KurnickýNové Mesto nad VáhomCYS-Akadémia Petra Sagana
3DavidManzatBánovce nad Bebravou CTK Viking
4ĽubomírFeltovičTrenčínBike klub LIPA
5PatrikInczédiBratislavaKaktus bike team
6ŠimonVeselovskýLiptovská LúžnaLiptovská Lúžna
7LukášMacoNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
8MilošMacoNové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom
9OtakarBucekBystřice pod HostýnemCyklo Bulis 4ever
10MatejHromádkaBratislavaBratislava
11MarekSolinDubnica nad VahomPROefekt
12JurajStaňoTrenčínTrenčín
13RomanŠevčíkVizoviceVizovice
14marianmitosinkaostrovostrov

ŽENY

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1JankaBeňačkováPiešťanySnowca

Elektrobike

#MenoPriezviskoMestoKlub/Tím
1VladimírGašparíkStupavaEbajk racing
2HelenaHrivnákováBratislavaEbajk racing
3Branislav Lukáč Bratislava Ebajk racing
4KarolGuľaBratislavaebajk racing
5LadislavFarkašovskýBratislavaEbajk racing
6JánStrešňákBratislavaCykloklub Senec