Riders list

Poradové číslo uvedené v týchto tabuľkách nie je štartovacie číslo pretekára. Štartovacie číslo bude pretekárovi pridelené na mieste konania sa preteku.
 

Specialized Downhill Race

HOPE 8-14 years (2011 – 2005)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1AdamAkoTrenčianske StankovceSVKTrenčín
2ŠimonMiškovičHlohovecSVKHlohovec
3FilipSvinčákOravská LesnáSVKOravská Lesná
4ĽuborLukáčBánovce nad BebravouSVKRealbike Team
5ŠtěpánVlkBabice u Uh. HradištěCZECommencal FDF Team
6RichardTandaraRajecké TepliceSVKKunerad
7SamuelMarkoHlohovecSVKHlohovec
8AurelioDuchoňKaniankaSVKKanianka

JUNIOR 15-18 years (2004 – 2001)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1PatrikNagyBratislavaSVKCK BTC Vajnory
2PatrikStankovskýLednické RovneSVKLednické Rovne
3JurajRemenNitrianska StredaSVKAbsolute reacing team
4RastislavPodolanPiešťanySVKPiešťany
5PetrHořejšíLíberecCZEGarage crew
6PeterDianDubnica nad VahomSVKDubnica nad Vahom
7MichalManiakKonskáSVKKonská
8DamiánDuchoňKaniankaSVKKanianka
9MartinKahákPúchovSVKPúchov
10JakubMarušákBardejovSVKBardejov
11KamilFábryNitricaSVKKellys Factory Team
12SamuelBirčákSabinovSVKMŠK Krompachy
13SufiyaanShaikhBánovce nad BebravouSVKBánovce nad Bebravou
14SamuelSobčiakŽilinaSVKSbike Racing Team
15JakubBrázdilHolešovCZESpecialized CZ

HOBBY Full 19 - 29 years (2000 - 1990)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Ivan Porubčanský Žilina SVKSbike Racing Team
2Michal HodoníkPúchovSVKPúchov
3DanielkoVojtuš02302 Krásno nad KysucouSVKfreeride kalino9v team
4ŠimonZollerHumennéSVKHumenné
5FilipFajkošRužomberokSVKRužomberok
6MichalKoníkPezinokSVKPezinok
7AdamFerenčíkLietavská LúčkaSVKLietavská Lúčka
8MarekGálPetrova VesSVKpunkXriders
9AdrienAdamRožňavaSVKMšk Krompachy
10FloriánMezeiRožňava SVKMŠK Kromoachy
11JánGiertlBreznoSVKCK ROUTE 66
12MarekKatrinecHlohovec-ŠulekovoSVKCK AB SEREĎ
13JakubPuhallaSpišské VlachySVKMŠK Krompachy
14Daniel PAHYLBařákTěrlickoCZENERO drinks
15JiřiVokáčHořoviceCZEAntikotočerepapinovikovičová
16AndrejKrižanBratislavaSVKBratislava
17PetrJaneček Frýdek Místek CZEOFBIKE SCOTT TEAM
18MatejFojtik Púchov SVKPúchov
19LukášMatoušekLiberecCZEGarage Crew Liberec
20LubošKopáčikPezinokSVKPezinok
21DavidBroučilJablonec nad NisouCZEGarage Crew Liberec
22AdamHaršániMojmírovceSVKNitra
23PeterMitasikPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica
24alfredschmiesteržilinaSVKsbike racing team
25CsabaMezeiRožňavaSVKFeudall Racing Suport
26Branislav Ščišľak KyjovSVKMŠK Krompachy
27MarekVrankaJakubovanySVKHIGHRIDERS Team

ELITE 19 – 29 years (2000 - 1990)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1FlorianSchmidtDresdenGERBike24 Racing Squad
2MarošLučivjanskýSpišská Nová VesSVKKaktus Bike-Team Bratislava, UrbanDownhill.bike
3PavolKosnovskýŽilinaSVKFreeride Kalinov
4LiborMacekHrubá VrbkaCZEHVMB Pivo Racing Team
5PetrFolvarčnýČeský TěšínCZECyklo Team Horní Bludovice
6PetrPalaJablonec nad NisouCZEDH-FR Racing Tanvald

MASTERS 30-39 years (1990 – 1980)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1JozefDubovskyBratislavaSVK3MJ RACING
2LukášČemanPezinokSVKKHC Kaktusbike Bratislava
3Tomino GergelBánovce nad BebravouSVKPotrati BN
4LaszloHalaszBudapestHUNBudapest
5RobyBenetinPrešovSVKOli racing Prešov
6MichalPipíškaRáztočnoSVKRáztočno
7GustsOšmucnieksBabīteLAT#gustavalanche
8JurisLuscenoksTukumsLATTukums
9PeterNováčikTopoľčanySVKbajky.sk CTC
10IgorPuteraBratislavaSVKPZMK
11PavolMagdaPrešovSVKBang Downhill Team

SUPER MASTERS 40 years and more (1979 – 1919)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1IvanVojtechNové Zámky SVKNové Zámky
2MaikHöhneDresdenGERBike24 Racing Squad
3VlastimilHynčicaSudoměřiceCZESPECIALIZED.CZ
4PeterOndrejkaVelké OrvišťeSVKPiestany

HARDTAIL no age restriction

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1RadoslavMatisKrompachySVKENJOY THE RIDE TEAM
2Denis GrossBreznoSVKBrezno
3MarcinMatusznyWęgierska GórkaPOLHIGH FIVE CREW

WOMAN no age restriction

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1DominikaDurčákováHorní BludoviceCZEEnduro Kross Team
2AndreaHlinkováTopolcanySVKAbsolute racing team
3LuciaHanuskováHriňováSVKHriňová
4RomanaLabounkovaJesenikCZEBikrosklub Jesenik

Kellys Bikefest Marathon

Long round 49 km > Junior man 15-18 years (2004-2001)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1TomášPánikŽitavanySVKŠK Topolčianky
2MatúšMiškovičŠaľaSVKŠaľa
3GregorČalkovskýBystrička SVKBystrička
4ŠimonKlocháňVrútkySVKVrútky
5MarianČurlejMelčice LieskovéSVKMelčice Lieskové
6MartinMečiarBánovce nad BebravouSVKPROefekt

Long round 49 km > Man 19-29 years (2000 - 1990)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1JánNižnanskýVrbovéSVKVrbové
2MatúšBřezovskýKaniankaSVKBrose Cycling Team
3FilipSklenárikKošice-SeverSVKPROefekt / Enjoy The Ride team
4TimotejMatákZohorSVKCCN
5DanielSvatíkKostolnéSVKKostolné
6BranislavGašparíkLietavaSVKTop Sport Team
7MiroslavDurecMyjavaSVKMyjava
8JakubMatejovicBanovce nad BebravouSVKCTK VIKING
9FilipSedláčekTrenčínSVKTrenčín
10MatejStuparičHôrka nad VáhomSVK Hôrka nad Váhom
11TomášVišňovskýŽilinaSVKČeská spořitelna - Accolade cycling team
12MatejOravecNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom

Long round 49 km > Man 30-39 years (1988 – 1979)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1PavelDankoOpatovceSVKOpatovce MTB
2Branislav KuzmaPiešťanySVKBradlo Bike Brezová
3TomášVančoPiešťanySVKPiešťany
4TomasPetrikBratislavaSVKAnglická škola Bratislava
5AndrejPápayTrenčínSVKTrenčín
6LukášRusnákPiešťanySVKBlack Swans TriClub Piešťany
7RadovanMičunekPílaSVKPíla
8JozefJakubecKysucké Nové MestoSVKKysucké Nové Mesto
9Peter AdamíkPrievidza SVKPrievidza
10MartinMorávekHolíčSVKSchaeffler Skalica
11VladimírPařízekTrenčínSVKHašišáci
12MilanKrajčovičTrenčínSVKKapor
13PeterŽiakDubnica nad VáhomSVKAMATE Team
14MariánMichalčoHumennéSVKJusteco Slovensko
15TomášDurecMyjavaSVKMyjavariders
16MilošSlivanskýStupavaSVKIngSteel CarTv Racing Team
17LukášVavrúšTrenčianske Jastrabie SVK trenč. jastrabie
18PeterBahorecJacovceSVKMtb team Jacovce
19AndrejSarvašPiešťanySVKSkialp Klub Piešťany
20TomášDržíkVrbovéSVKVrbové
21MartinJanegaStará TuráSVKStará Turá
22DanielKrausBratislavaCZEBratislava
23PeterSchneidgenTopoľčanySVKCK MTB Topoľčany
24AndrejPecháčOpatovce nad NitrouSVKVelosvet Prievidza
25ondrejhučkopartizanskeSVKRiMiNi team
26JozefKardošpartizanskeSVKRiMiNi team
27RomanGubaŽabokreky nad NitrouSVKRiMiNi team
28Pavol Žídek Žilina SVKTop Sport Team
29PeterHomolaSokolovceSVKPROefekt
30ZdenkoKrajčiJABLONOVÉSVKBIKERI JABLONOVÉ
31MarcelSenkoBratislavaSVKKarpatské Horské
32Kristian Vavrus Trencianske Jastrabie SVKIBM
33IvanMalečkaMyjavaSVKMyjava Riders
34SlavomírKovárBratislavaSVKGO4 kuriér
35ErikFerenczPiešťanySVKBlack Swan Triathlon team Piestany
36MiroslavKadoríkZlaté Moravce 1SVKZlaté Moravce
37BorisObušekTrenčínSVKTrenčín
38MichalMatejovicBanovce nad BebravouSVKCTK VIKING
39MartinBellaLiptovský MikulášSVKLiptovský Mikuláš
40MiroslavČahojDiviaky nad NitricouSVKDiviaky nad Nitricou
41MarekPaulechStupavaSVKFénix3Club
42MartinUrbanovskýBánovce nad BebravouSVKBánovce nad Bebravou
43MarekMatyášTrenčínSVKAGILUS
44PeterPaulovičBratislavaSVKBratislava
45PavolHlaváčStrážskeSVKMBO Strážske
46RadovanKrčulaBratislavaSVKHorská Polícia
47JiříSvobodaŽandovCZEMTBCrossCountry.com

Long round 49 km > Man 40-49 years (1979 – 1970)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MichalHorňákStará TuráSVKStará Turá
2BranislavKabeláčDubnica nad VáhomSVKDubnica
3MilanKatuminecŽabokrekySVKKarpatské Horské
4Radovan Jantulik Kysucké Nové Mesto SVKKysucké Nové Mesto
5VladimírKramárikRakoťubySVKHSKF Kočovce
6Borislav Štefkovič Veľké Bedzany SVKMTB team Jacovce
7JozefVaššZlaté MoravceSVKBIKERY ZM
8JánVeselýNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
9JánTalajkaMyjavaSVKMyjava
10MiroslavMiškovičŠaľaSVKBežci Šaľa
11MiroslavĎuračiTrenčínSVKTrenčín
12PavolPristachStrečnoSVKStrečno
13PavolBrezovskýStupavaSVKDKNB
14JurajBielčikStupavaSVKCK Stupava
15PatrikPaumerPrešovSVKBIKE KLUB LIPA
16PeterKemenceiPezinokSVKTopper club
17MiroslavJarosinecPezinokSVKTRIAX
18MilanKulíšekMyjavaSVKMyjava
19VladimirKuzmaNove ZamkySVKNove Zamky
20RadomírSpratekČeský TěšínCZEČeský Těšín
21PavolOchabaBratislavaSVKBratislava
22MiroslavLúčanStupavaSVKMTB HARMONY
23MarioJankechPiešťanySVKPiešťany
24NinoFurekChynoranySVKMJRNV
25GabrielČurlejBratislavaSVKBratislava
26PeterMazurkovičTrenčínSVKTrenčín
27MarcelModranskýMojmírovceSVKMojmírovce
28VladimírČániIvanka pri NitreSVKBMI Group

Long round 49 km > Man 50-59 years (1969 – 1960)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1RichardSchwarzPiešťanySVKPiešťany
2MilanStrakaTrenčínSVKTrenčín
3ĽubošMečiarKaniankaSVKKanianka
4LadislavČurillaNitraSVKNRČ
5ĽubošNosickýNová DubnicaSVKN. Dubnica

Long round 49 km > Man 60 years and more (till 1959)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1AlexejŠevčíkTrenčínSVKKubra
2ŠtefanHrnkoBytčaSVKBytča

Long round 49 km > Woman G 19-39 years (2000 – 1980)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1LuciaŽiak RoháčováMedzilaborceSVKAMATE Team
2AdélaOtevřelováČeský TěšínCZEČeský Těšín
3KatarinaPalcovaRatnovceSVKRatnovce

Long round 49 km > Woman H 40 years and more (till 1979)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1PaulínaPorošinováAdamovské KochanovceSVKAdamovské Kochanovce

Short round 23 km > Junior man till 14 years (from 2005)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MatúšMikulecNove Mesto nad VahomSVKNovomestsky Superbiker
2ChristianSchubertBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
3JakubMikušaťMelčice LieskovéSVKMelčice Lieskové
4NicolasKadlecBrunovceSVKNovomestský Superbiker
5PeterBujnaUhrovecSVKCTK Viking
6NorbertZvnarSucha nad ParnouSVKTrnava

Short round 23 km > Junior woman till 14 years (from 2005)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1PaulaŽaťkovabanovce nad bebravouSVKLOPE Partizánske

Short round 23 km > Junior man 15-18 years (2004-2001)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1PatrikVeselka jr.Horné TrhovišteSVKBavepa spol. s r.o.
2Adam KiripolskýBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
3DávidHulákBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
4MatúšHederaBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
5RichardHaincBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
6DanielKyjacBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
7JakubStraňákBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
8PatrikBláhaMoravske LieskoveSVKMoravske Lieskove
9DavidMANZATBánovce nad bebravouSVKCyklistika tour
10MiroslavLazovýSverepecSVKSverepec
11FilipDodekKlokočov pri ČadciSVKKlokočov
12MarekVidlářDubnica nad VáhomSVKDubnica
13AdrianVojtaKálnicaSVKKálnica
14Dávid ŠalingPopradSVKCK Energia Svit
15DanielŤapušíkRáztočnoSVKRáztočno

Short round 23 km > Junior woman 15-18 years (2004 – 2001)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1SandraVavrúšováTrenčianske Jastrabie SVKTrenčianske Jastrabie

Short round 23 km > Man 19-29 years (2000 - 1990)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1PatrikJackoTrenčín SVKTrenčín
2MiroslavDedíkNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
3PatrikFilkoBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
4MarcelZámečníkTrenčianske BohuslaviceSVKPZ SR
5PeterStillhammerBorovceSVKBorovce
6RadomírProfantBratislavaSVKBratislava
7MatejDrbulPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica
8LukášJežíkTrenčianska TurnaSVKTrenčianska Turná
9MartinVašekTrenčianska TurnáSVKTrenčianska Turná
10JurajŠpirkaHorne SrnieSVKŽabka Bike Team
11DominikDodekKlokočov pri ČadciSVKKlokočov
12MarošFuričkaBratislavaSVKBratislava
13Peter LukačovičRadošinaSVKRadošina
14LukášBagoRadošinaSVKRadošina
15RichardForiškaRadimovSVKRadimov
16PatrikNeštinaUhrovecSVKCustom Bike
17JosefMičkaNivniceCZEBike&Ride Nivnice
18LukášMacekSenicaSVKPROefekt team
19FilipStrieženecMelčiceSVKAdamovské Kochanovce
20AndreiPascuBufteaROUBuftea
21MartinPipisTrencinSVKTrencin
22JakubŠvubBanská BystricaSVKCCCBBB
23 MatúšSliackyBratislavaSVKBratislava
24MatúšKostkaPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica

Short round 23 km > Man 30-39 years (1989 – 1980)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Tomáš Golis Čadca SVKČadca
2MárioVojtkoŠútovoSVKŠútovo
3MiroslavZifčakBanovce Nad Bebravou SVKZIFMEDIA
4ErikZemanovičTrencinSVKbikeacademy.sk
5MilanTarajBratislavaSVKBratislava
6JozefDrienovskýŽikavaSVKŠk Topoľčianky
7MichalDzamkoTrencinSVKTrencin
8MichalStrhanHorne LefantovceSVKHorne Lefantovce
9AndrejBožikBlesovceSVKlionreal
10MatúšPaulovičNitraSVKBIKESTRIKE.COM
11ZdenkoKrupanPiestanySVKPiestany
12Marek KafríkPovažská Bystrica SVKSverepec
13MartinSokolikVelky GrobSVKMimoni
14MarekMalovecBrestovanySVKBrestovany
15PavolRimbalaTrenčínSVKTrenčín
16MatejVancoTrencinSVKTrencin
17BorisŠumákStara TuraSVKCyklo ŠK Jablonica
18AndrejHološkaJablonicaSVKCyklo ŠK Jablonica
19RastislavKopcaPiešťany SVKBesne Betale
20LadislavBajčíkNová DubnicaSVKOSA SPORT ACADEMY
21MichalKatušaBratislavaSVKKaktus Bike Team Bratislava
22OndrejHorvatBratislavaSVKIBM
23MartinRehakTrencinSVKTrencin
24FrantišekPodzimekŽilinaSVKŽilina
25PeterBujnaUhrovecSVKUhrovec
26MichalKrálikTrenčínSVKSlugs on the bike
27MatejŠupolDubnica nad VáhomSVKSlugs on the bike
28RichardHoštákTrencianska TeplaSVKSlugs in the Bike
29MarošLackovicTrnavaSVKFatbike
30Ľudovít HalakNové Mesto nad VahomSVKNové Mesto nad Váhom
31MarekChudíkNové Mesto Nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
32TomášKrajčovičTrenčínSVKTrenčín
33MichalŽovinecTrenčínSVKTrenčín
34MatúšTóthŠintavaSVKŠintava
35MarekPaľovčíkBratislavaSVKBratislava
36MarošLenickýMočenokSVKBratislava
37JozefVavroPobedimSVKMTB Pobedim
38PavolČernýMoravské Lieskové SVKZF Sport team

Short round 23 km > Man 40-49 years (1979 – 1970)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1PeterMikulecNove Mesto nad VahomSVKNovomestsky Superbiker
2MartinKováčBratislavaSVKBratislava
3RastislavPipitaTrencianska TurnaSVKHamry
4RobertPápay TrenčínSVKTrenčín
5PatrikVeselka sr.Horné TrhovišteSVKBavepa spol. s r.o.
6KarolKoncekBratislavaSVKSám za seba
7RichardHerdaMartin nad ŽitavouSVKHERI
8MarekGeržaNové Mesto nad VáhomSVKNMnV
9PeterŠabíkLeviceSVKN-Vision
10AntonBalajkaTopoľčanySVKlionreal
11Marián Blaho Okr. Topoľčany SVKMTB Team Jacovce
12Ján Bako Veľké Zálužie SVKVeľké Zálužie
13BorisUherčikNove Mesto nad/VahomSVKNove Mesto nad/Vahom
14MiloslavMikušaťMelčice LieskovéSVKMelčice Lieskové
15TimotejHercegRatkovce 26SVKRatkovce
16PeterĎurišMaduniceSVKMadunice
17MartinZibrínHrádokSVKKonzultanti Bamaz
18MarekMalovecBrestovanySVKBrestovany
19RastislavFapšoPovažská BystricaSVKCMS
20JurajHrušecký Holíč SVKHolíč
21MiloslavVidlářDubnica nad VáhomSVKDubnica
22JaroslavDvořákNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
23Bohumír Sládek SenicaSVKSenica
24Patrick Treger Banská Bystrica SVKTrebis Sport bike
25SajanTomášStupavaSVKX3M
26MiroslavTurčányStupavaSVKX3M
27IvanRehakDubnica nad VahomSVKClimberg sport Team TRENČÍN
28RomanZvonarTrnavaSVKTrnava
29JurajHuvethDunajska StredaSVKREBEKA DS
30MiroslavDanišSenicaSVKSenica
31PeterKelecPezinokSVKPezinok
32RadovanŽaťkobanovce nad bebravouSVKLOPE Partizánske
33BranislavKrižanHaluziceSVKhaluzice.eu
34DrahoslavKrižanHaluziceSVKhaluzice.eu
35TomášBílikBanská BystricaSVKTREBIS SPORT BIKE

Short round 23 km > Man 50-59 years (1969 – 1960)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1ĽubomírBúlikBánovce nad BebravouSVKBánovce nad Bebravou
2BorisÉDERBratislavaSVKBratislava
3ĽudovítKiripolskýBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
4MilanSchurgerBratislavaSVKŠportový klub Devínska Kobyla
5RomanKulichStará TuráSVKStará Turá
6PeterSolinDubnica nad VáhomSVKck Krivoklát
7MartinKrálikNová DubnicaSVKSlugs on the bike
8RastislavŠalingMengusovceSVKCK Energia Svit
9ĽubošVlčkoPartizanskeSVKSK Topolcianky

Short round 23 km > Man 60 years and more (till 1959)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1RudolfHelešChorvátsky GrobSVKChorvátsky Grob
2IvanStanoBratislavaSVKBratislava
3PeterŠulekVelke BierovceSVKVelke Bierovce
4DusanKucharikPiestanySVKPiestany
5DušanPulmanSliačSVKOmegaT cycling

Short round 23 km > Woman G 19-39 years (2000 – 1980)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Gabriela JursováHolíčSVKHašišáci
2BarboraHuntatováStankovanySVKMŠK Krompachy
3LuciaDaniel JenčíkováSmižanySVKMŠK Krompachy
4MartinaKafríkováPovažská Bystrica SVKSverepec
5MonikaSokolikovaVelky GrobSVKMimoni
6ŽanetaHolíčkováSlavnicaSVKSlavnica
7KlaudiaKlepochováBratislavaSVKBratislava
8DenisaDubovskáDolná KrupáSVKBrestovany
9LuciaKuzmovaNove ZamkySVKNove Zamky
10MonikaKurtovaSenicaSVKIBM
11Martina ZavadanováLeopoldovSVKLeopoldov
12LuciaŠvecováBánovce nad BebravouSVKSlugs on the bike
13ZuzanaBujnováUhrovecSVKUhrovec
14MartinaGrančičováMartinSVKMartin

Short round 23 km > Woman H 40 years and more (till 1979)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1JankaBeňačkováPiešťanySVKBlack Swans Triclub Piešťany
2DenisaHulákováBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
3ZuzkaKadlecováBrunovceSVKNovomestský Superbiker
4TatianaKalmanovaPiešťanySVKPiešťany
5ZuzanaKrejčováTrenčínSVKTrenčín
6ivetaHuvethovaDunajska StredaSVKREBEKA DS

Short round 23 km > Elektrobike PEDELEC Men

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1ViktorĎurechPúchovSVKBikeri z Púchova
2PeterSokolikBratislavaSVKMimoni
3TomášMalošekVrbovceSVKbicykláreň
4RomanPodolanTrenčinSVKRivalbike
5Marek Jurčík Dunajská Lužná SVKKaktus bike
6KarolGulaBratislavaSVKebajk racing
7Peter Drábik Hlohovec SVKCUBE ENDURO TEAM

Short round 23 km > Electrobike PEDELEC Women

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1NinaMiklíkováBratislavaSVKIntersport

Short round 23 km > Electrobike OPEN

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1LukášBeloVýčapy OpatovceSVKVýčapy Opatovce
2PeterMilanBernolákovoSVKCITRONGARAGE

Sport kids round > Parent + boy less than 12 years (from 2007)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1AndrejKobelárDucovéSVKCyklistická tour
2Martin MoškoLadceSVKLadce
3MarcinPALKAKRZESZOWICEPOLBIKEBOARD
4Marián KuníkPrievidzaSVKVelosvet Cykling team Prievidza
5JurajKolesárLiptovský MikulášSVKKoli
6PastorBranislavBratislavaSVKBratislava
7JanaMrockováSelecSVKSelec
8MartinKováčBratislavaSVKBratislava
9MichalSolovicNové Mesto nad VáhomSVKNovomestský superbiker
10ZuzanaSolovicováNové Mesto nad VáhomSVKNovemestský superbiker
11RastislavPorubčanBánovce nad BebravouSVKPROefekt team
12Anton MikulaBánovce nad BebravouSVKPROefekt team
13MartinTarasNedašovceSVKPROefekt team

Sport kids round > Parent + girl less than 12 years (from 2007)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MatejBlažovskýBratislavaSVKKarpatské Horské
2StanoBalážNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
3KatarínaBajčíkováNová DubnicaSVKOSA SPORT ACADEMY
4RadekDohnalekZajeciCZEZajeci
5Lenka Kolesárová;Liptovský MikulášSVKKoli

Sport kids round > Parent+ 2 children (Every child will be integrated into appropriate age group automatically)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MartinKučiakNove Mesto nad VáhomSVKNove Mesto nad Váhom
2VladimírŠatkaDubnica nad VáhomSVKCK Epic Dohňany

BeFly Pumptrack

up to 9 years (from 2010)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1KristínkaSmolkováMotešiceSVKMotešice
2FilipKuzmaNove ZamkySVKNove Zamky
3Samuel SurovčíkNové Mesto nad Váhom SVKNové Mesto nad Váhom
4TerezaKubalováPolešoviceCZETufír Míkovice
5Dominik LíškaBanská BystricaSVKBanská Bystrica
6David MatisKrompachySVKKrompachy
7SamuelCvikNové ZámkySVKBike Racing Slovakia
8Adrian SulanMyjavaSVKBikros Spartak Myjava
9VladimírNovákŠenkviceSVKŠenkvice

10 - 12 years (2009-2007)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Samuel KováčikBanska BystricaSVKBanska Bystrica
2SamuelPaučoBanská BystricaSVKBanská Bystrica
3LukasKuzmaNove ZamkySVKNove Zamky
4ŠtěpánVlkBabice u Uh. HradištěCZECommencal FDF Team
5AdrianPastuchaBáhoňSVKCK PANŠULA
6Matyáš KubalaPolešoviceCZETufír Míkovice
7DušanEstergájošMelčiceSVKMelčice

13-15 years (2006-2004)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1adrianpetríkBratislavaSVKkarpatské horské
2SebastiánGolhaVeľký LapášSVKMalý Lapáš
3DaNielHradskýŠenkviceSVKMad Style racing
4AmeliaKissovaSenecSVKBez klubu
5AdamBednářBratislavaSVKKarpatské Horské
6MátéMaurskýBratislavaSVKKarpatské Horské
7Matej PakánMartinSVKMartin
8KristínaNovákováŠenkviceSVKŠenkvice

Junior up to 18 years (from 2001)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MartinIvančíkGolianovoSVKNitra
2PatrikNagyBratislavaSVKCK BTC Vajnory
3Oliver GombalaNové Mesto nad VáhomSVKCTM Racing Team

Hobby from 19 years (up to 2000)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1JurajBelanBratislavaSVKKarpatské Horské
2HonzaKřenekValašská Bystřice CZEValašská Bystřice
3RudolfMullerŠtefanovSVKpunkXriders
4PeterJančichPartizánskeSVKPartizánske
5FilipSklenárikKošice-SeverSVKPROefekt / Enjoy The Ride team
6LadislavCzibulaBratislavaSVKBratislava
7Jakub Sofka Bratislava SVKBajkula Riders Bratislava
8AdrienAdamRožňavaSVKMšk Krompachy
9JurisLuscenoksTukumsLATTukums
10JiřiVokáčHořoviceCZEAntikotočerepapinovikovičová
11MatúšPolonecMartinSVKBike Park JASENSKÁ
12PeterREPKAPoltárSVKSám za seba
13AdamPulitNysaPOLHard Luck Story
14GabrielMituraKežmarokSVKKežmarok
15MatejLipcseiRimavská SobotaSVKAbsolute racing team
16ErikKlučikPezinokSVKPezinok
17Libor TěžkýPustějov CZEX-ride team Lešná

Elite from 19 years (up to 2000)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MartinKrnáčB. BystricaSVKQuick Riders
2GabrielMituraKežmarokSVKKežmarok
3HannesSlavikViennaAUTGhost Bikes / Magura / Leatt / Novatec / Samox
4PetrFolvarčnýČeský TěšínCZECyklo Team Horní Bludovice
5MartinKoreňMalý KrtíšSVKBikepro sport

Woman from 16 years (up to 2003)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1PaťkaFridlováPartizánskeSVKPartizánske
2BarboraMedekováBratislavaSVKBIKESTRIKE.COM
3KristínaNikováTrenčínSVKVeľké Bierovce
4JowitaGrodzickaNysaPOLNysa
5RomanaLabounkovaJesenikCZEBikrosklub Jesenik

Dainese XC Eliminator

ELITE man from 19 years (till 2000)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1FilipSklenárikKošice-SeverSVKPROefekt / Enjoy The Ride team

HOBBY man from 19 years (till 2000)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MichalŠtalmachŽilinaSVKDivina racing team
2FilipLopušnýBreznoSVKCK Route 66
3DušanLopušnýHronecSVKCKroute66 Brezno

BeFly Dual Pumptrack

up to 9 years (from 2010)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1FilipKuzmaNove ZamkySVKNove Zamky
2Tereza KubalováPolešoviceCZETufír Míkovice
3David MatisKrompachySVKKrompachy
4Adrián SulanMyjavaSVKSpartak Myjava

10 - 12 years (2009-2007)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Samuel KováčikBanska BystricaSVKBanska Bystrica
2SamuelPaučoBanská BystricaSVKBanská Bystrica
3LukasKuzmaNove ZamkySVKNove Zamky
4ŠtěpánVlkBabice u Uh. HradištěCZECommencal FDF Team
5AdrianPastuchaBáhoňSVKCK PANŠULA
6Matyáš KubalaPolešoviceCZETufír Míkovice

13-15 years (2006-2004)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1SebastiánGolhaVeľký LapášSVKMalý Lapáš
2DaNielHradskýŠenkviceSVKMad Style racing
3AmeliaKissovaSenecSVKBez klubu
4AdamBednářBratislavaSVKKarpatské Horské
5MátéMaurskýBratislavaSVKKarpatské Horské
6RomanMarkovNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom

Junior up to 18 years (up to 2001)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MartinIvančíkGolianovoSVKNitra
2PatrikNagyBratislavaSVKCK BTC Vajnory
3PatrikMelocíkNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
4BraňoDedíkMyjavaSVKMyjava
5FilipLíškaDunajska LužnaSVKCK AB sereď
6Oliver GombalaNové Mesto nad VáhomSVKCTM Racing Team

Hobby from 19 years (up to 2000)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Ivan Porubčanský Žilina SVKSbike Racing Team
2JurajBelanBratislavaSVKKarpatské Horské
3HonzaKřenekValašská Bystřice CZEValašská Bystřice
4Jakub Sofka Bratislava SVKBajkula Riders Bratislava
5PatrikStojkovičBanská ŠtiavnicaSVK
6JurisLuscenoksTukumsLATTukums
7JiřiVokáčHořoviceCZEAntikotočerepapinovikovičová
8ViktorŠtefánMoldava nad BodvouSVKMoldava nad Bodvou
9PeterREPKAPoltárSVKSám za seba
10AdamPulitNysaPOLHard Luck Story
11PeterMitasikPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica
12GabrielMituraKežmarokSVKKežmarok
13MatejLipcseiRimavská SobotaSVKAbsolute racing team
14AdamLučanPrešovSVKHIGH RIDERS team
15BorisSmatanaPovažská BystricaSVKLife4ride
16MarekVrankaJakubovanySVKHIGHRIDERS Team

Elite from 19 years (up to 2000)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MartinKrnáčB. BystricaSVKQuick Riders
2PeterNováčikTopoľčanySVKbajky.sk CTC
3GabrielMituraKežmarokSVKKežmarok
4HannesSlavikViennaAUTGhost Bikes / Magura / Leatt / Novatec / Samox
5PetrFolvarčnýČeský TěšínCZECyklo Team Horní Bludovice
6PetrPalaJablonec nad NisouCZEDH-FR Racing Tanvald

Woman from 16 years (up to 2003)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1DanielaHutkovaBratislava SVKRoka bike Bratislava
2BarboraMedekováBratislavaSVKBIKESTRIKE.COM
3KristínaNikováTrenčínSVKVeľké Bierovce
4RomanaLabounkovaJesenikCZEBikrosklub Jesenik

CTM Enduro Race

Race Men U21 (1999-2002) (EWS)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1RomanKurnickyNové Mesto nad VáhomSVKCys Peter Sagan Academy
2KarolPaulecPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica
3ValentinSchleicherRegensburgGERRegensburg
4ZdeněkSkybaOtrokoviceCZENO TEAM
5PhilippFreudenbergGrazAUTRoFa Cinquantuno
6FilipHornáčekLubinaSVKLubina
7MaxČistýModraSVKModra
8Oliver GombalaNové Mesto nad VáhomSVKCTM Racing Team
9PetrFolvarčnýČeský TěšínCZECyklo Team Horní Bludovice

RACE Men Elite 21-39Y (1998-1980)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1FlorianSchmidtDresdenGERBike24 Racing Squad
2AndrejPápayTrenčínSVKTrenčín
3PatrikJackoTrenčín SVKTrenčín
4Tucker braund nelson CANNelson
5KristianDudíkPiešťanySVKPiešťany
6MarekPappBratislavaSVKOravské Fačkovany
7TomášVokatýŽelezniceCZEŽeleznice
8MartinKováčikBreznoSVKCK Road 66
9DaliborMašlonkaRimavská SobotaSVKRimavská Sobota
10MatúšPaulovičNitraSVKBIKESTRIKE.COM
11MarcoFreynhoferMichelbachAUTCYCLE FACTORY Racing
12Michal LoveckýBratislavaSVKLOVEC TEAM
13FilipSklenárikKošice-SeverSVKPROefekt / Enjoy The Ride team
14MartinKotzBratislavaSVKBajkula Bratislava
15MartinKrnáčB. BystricaSVKQuick Riders
16GustsOšmucnieksBabīteLAT#gustavalanche
17PaulGeißlerDresdenGERBike24 Racing Squad
18MartinVittekJablonec nad NisouCZETrek Kursport Hillock team
19TomášNovotnýProseč nad NisouCZEGlobus Kursport Hillock team
20MUSTAFAOZYILMAZISTANBULTURNDUROTR
21JakubGąsienicaKościeliskoPOLDartmoor Enduro Team
22JiříFrýželkaLuhačoviceCZELuhačovice
23JurajKleinBratislavaSVKBratislava
24MartinMoškoOstrava CZECommencal FDF Team
25MarekGálikHLOHOVECSVKHlohovec Reprezent Crew
26PeterMihalkovitsSteinberg-DörflAUTASKÖ MK Factory Racing Team
27PaulHeimelGrimensteinAUTASKÖ MK Factory Racing Team
28KamilBeláňMartinSVKBajky.sk C.T.C
29LiborMacekHrubá VrbkaCZEHVMB Pivo Racing Team
30MartinKoreňMalý KrtíšSVKBikepro sport
31BorisSmatanaPovažská BystricaSVKLife4ride
32Juraj ĎurovecPovažská Bystrica SVKLife4Ride
33MiłoszDziubeckiKrakovanyPOLKrakovany

RACE Men Master 40+ (1979+)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Michael StrohmayerKnittelfeld AUTRedneck Riders
2MaikHöhneDresdenGERBike24 Racing Squad
3Daniel Roberts WeidlingAUSWienerwald Trails
4Borislav Štefkovič Veľké Bedzany SVKMTB team Jacovce
5RudolfMullerŠtefanovSVKpunkXriders
6MarcinPałkaKrzeszowicePOLBIKEBOARD
7VLASTIMILHynčicasudoměřiceCZESPECIALIZED.CZ
8IgorBugárBratislavaSVKE Rusovce

RACE Women 21-35 (1984-1999)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1DominikaDurčákováHorní BludoviceCZEEnduro Kross Team

RACE Women Master 35+ (1984+)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1DanielaChlíbkováBrnoCZEREDPOINTTEAM ELEVEN
2BirgitBraumannBrunn am GebirgeAUTTREK Gravity Girls

HOBBY MEN U21 (1999-2002)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MatejHusákPiešťanySVKPiešťany
2MarekMatušíkUdičaSVKUdiča
3JakubFicoDolná MaríkováSVKDolná Maríková
4JánHabrúnKonskáSVKKozlov Enduro Team
5MatúšJackulíkDrietomaSVKBrúsne
6PeterNápoký DrietomaSVKBrúsne
7GregorČalkovskýBystrička SVKBystrička
8MarekStopkaDrietomaSVKDrietoma
9FilipDodekKlokočov pri ČadciSVKKlokočov
10MarekMlichOravská LesnáSVKBajky.sk C.T.C
11MatúšTkáčBratislavaSVKBratislava
12ŠimonKotianTrenčínSVKTrenčín
13MatejBartošBolešovSVKBolešov
14PavolSzepsiTurňa nad BodvouSVKTurňa nad Bodvou
15DanielHataraMartinSVKMartin
16TomášMartinákBratislavaSVKBajkula Riders Bratislava
17AdrianEdlingerGams bei HieflauAUTTrailsurfers
18MárioJarinaRajecké TepliceSVKEnjoy The Ride Team
19JakubBrázdilHolešovCZESpecialized CZ
20JanBronczekBrumovice u OpavyCZECyklošvec Stevens

HOBBY MEN 21-29 (1998 - 1990)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1JurajSerišHornáSúčaSVKHornáSúča
2TomášPauerNemčiceSVKTribečské traily
3ViktorVargaBratislavaSVKBratislava
4ŠtefanMaderBratislavaSVKLovec Team
5Boris AdamátTrenčínSVKHouse of bike
6MatúšLindaKláštor pod ZnievomSVK3fassos
7PeterJasanSenecSVKoz TBK
8OtoHrobaNitraSVKBIKESTRIKE.COM
9FrederikTergáczRimavská SobotaSVKRimavská Sobota
10MichalKoníkPezinokSVKPezinok
11ChristianStiebellehnerErnsthofenAUTRadsport Lietz
12PeterStančokRimavská SobotaSVKRimavská Sobota
13JozefNádaždyIvanka pri DunajiSVKOZ TBK
14LukášPopelkaBrnoCZEBrno
15MaxFlanklBehambergAUTSchleiffalkomando
16RadoslavEliᚎilinaSVKŽilina
17MatúšGondaBratislavaSVKBratislava
18JakubKrižanBratislavaSVKBratislava
19PatrikKováčPodlužanySVKReal bike
20DominikDodekKlokočov pri ČadciSVKKlokočov
21MiroslavDzurkoPúchovSVKBikeri z Púchova
22DanielMarcinaPúchovSVKBikeri z Púchova
23MartinMoravčíkNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
24RadomírPanáčekValašská PolankaCZEValašská Polanka
25PatrikHalász Čečejovce-SeleškaSVKSaat Sport Racing team
26FilipLopušnýBreznoSVKCK Route 66
27GabrielDékányLuhačoviceHUNLuhačovice
28JakubPerdikBratislavaSVKSuperSick
29MiroslavWeberHořoviceCZEAntikotočerepapinovikovičová
30JiřiVokáčHořoviceCZEAntikotočerepapinovikovičová
31ViktorVránskyČierny BalogSVKCK Route 66
32TomasBukovskyČečejovceSVKSaat Sport Racing Team
33Tomáš Kaukič ZákamennéSVKZákamenné
34JurajKaukičZakamenneSVKZakamenne
35KristófSzatmáriBudapestHUNFRO racing
36SebastianChovančíkPovažšká BystricaSVKPovažská Bystrica
37PatrikLomjanszkiPezinokSVKPezinok
38AdamMacháčBrumov - BylniceCZEMachy race team
39Jiří MacháčBrumov - BylniceCZEMachy race team
40MartinBílySolčanySVKSolčany
41FlorianTischhartWienAUTTrailsurfers
42TomášGraindaHôrkaSVKHôrka
43JánŠuranPezinokSVKPezinok
44MarekGaraiBanská ŠtiavnicaSVKBanská Štiavnica
45JaroslavChalásPiešťanySVKPiešťany
46MarkusForstikMattersburgAUTRadwelt MK
47PeterMitasikPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica
48PavolKičinHurbanova VesSVKBANG DH TEAM
49PatrikJanoškaŽilinaSVKŽilina
50MichalUváčekModraSVKCajglovo
51PavolRabatínSabinovSVKBANG DH TEAM
52GeraldRosenkranzGrazAUTAfroBiking_100
53CsabaMezeiRožňavaSVKFeudall Racing Suport
54MatejLukáčZavadka nad HronomSVKOZ TBK
55OliverDrábikHlohovecSVKCube Enduro team
56MatejOravecNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom

HOBBY Masters 30-39 (1989-1980)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1AgnisMatisansRigaLATwww.fans.lv
2TomasPetrikBratislavaSVKAnglická škola Bratislava
3MichalMaťašejeBratislavaSVKKARPATSKÉ HORSKÉ
4MichaelHerlethPottenbrunnNZLqmtbc
5ClemensHoerlViennaAUTWienerwald Trails
6MarekBagoBošanySVKChlapci z Bošan
7KarolHýrošBošanySVKChlapci z Bošan
8Michal KopčanVelke DrzkovceSVKPotrati BN
9TomášBodnárMoldava nad BodvouSVKSAAT SPORT
10LukášPokornýBratislavaSVKKarpatké horské
11JánKonečníkKrajneSVKMatejovec MTB
12MartinMüllerBratislavaSVKoz TBK
13MartinGolabKrompachySVKMŠK Krompachy
14MaximParfonovTrenčinUKRRovno
15MartinTalianMníchova LehotaSVKMníchova Lehota
16TiborSzabóBratislavaSVKBratislava
17MartinŠuranVlčkovceSVKVlčkovce
18ZsoltTimpauerDunakesziHUNDk
19RomanHríbikPonikySVKBanská Bystrica
20RichardGendiarKolačnoSVKGRAVITY-shop.sk MTB Racing team
21GavrilSoranReşiţaROUBike Attack
22Michal Uhlík Častkovce SVKČastkovce
23BorisBednarMoravany Nad VahomSVKMoravany Nad Vahom
24RobyBenetinPrešovSVKOli racing Prešov
25RadoslavMasarykBratislavaSVKBratislava
26JurisLuscenoksTukumsLATTukums
27PeterNováčikTopoľčanySVKbajky.sk CTC
28HenrichHostakSlovenský GrobSVKSUPERSICK
29DávidMoravecIvanka pri DunajiSVKIvanka pri Dunaji
30MichalPribilinecBratislsvaSVKBrezno
31ĽubomírGregaPrešovSVKHigh Riders Team
32PeterHantákLednické RovneSVKLednické Rovne
33MatějMatoušekBrnoCZEShredwear
34LubosBaginDubnica nad VáhomSVKYakesh
35MartinBrozmanKlastor pod ZnievomSVKKlastor pod Znievom
36LukášStrezenickýModraSVKTrax Modra
37PeterGrohoľSvätý JurSVKMŠK Krompachy
38JurajBošnákTrenčínSVKFreeride Devotees
39IgorJarošPiešťanySVKKellys
40VladimírGrupáčRajecké TepliceSVKKozlov Enduro Team
41PeterSiekelBratislavaSVKSkupina Mravec
42PavolMagdaPrešovSVKBang Downhill Team
43DušanLopušnýHronecSVKCKroute66 Brezno
44MatúšTrizuljakDolný kubínSVKDolný Kubín
45PeterKujanPiestanySVKPiestany
46MichalWiesengangerPiešťanySVKKELLYS FACTORY TEAM
47JiříSvobodaŽandovCZEMTBCrossCountry.com
48MarekBlahoBratislavaSVKBratislava
49MichalKaščákŽiar nad HronomSVKAbsolute Racing Team
50DušanJanšíkŽiar nad HronomSVKAbsolute Racing Team

HOBBY Super Masters 40+ (1979+)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1IvanVojtechNové Zámky SVKNové Zámky
2VladimírDeákBohdanovce nad TrnavouSVKBohdanovce nad Trnavou
3MarekBilčíkBohdanovce nad TrnavouSVKBohdanovce nad Trnavou
4MilanKatuminecŽabokrekySVKKarpatské Horské
5IvanSivčákPodbrezováSVKPodbrezová
6RobertLaszloResitaROUBikeAttack
7TomášLindaKláštor pod ZnievomSVKRespo
8DenisErnweinBratislavaFRAVeroDenis
9DanielGularJakubovSVKKarpatské Horské
10PeterPechoBratislavaSVKSkupina Mravec
11MiroCinoPezinokSVKMedvedica
12JurajKolesárLiptovský MikulášSVKKoli
13Jozef Hanzel Trenčín SVKTrenčín
14Peter DzunkaBlatnéSVKSUPERSICK
15MariánFiloModraSVKModra
16MichalČernýKralice na HanéCZEBike Garage Prostějov
17ĽubomírDanešŽilinaSVKTNV Racing
18tomasnestickybratislavaSVKskupina mravec
19PavelHyvnarTrutnovCZEQayron.bike

HOBBY WOMEN no age restriction

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1BarboraHuntatováStankovanySVKMŠK Krompachy
2LuciaDaniel JenčíkováSmižanySVKMŠK Krompachy
3VeroniqueBoehmBratislavaFRAVeroDenis
4LenkaPekařováHuslenkyCZEHuslenky
5LucieZáklasníkováBřeclavCZEBIKESTRIKE.COM
6NinaMiklíkováBratislavaSVKIntersport
7MartinaSochorováPraha 6CZETrail-guide.cz
8DianaDrakovacTýnec nad SázavouCZEPraha
9VladimiraRozokovaBratislavaSVK[bajkerky]
10PavlaBalíkováPříbramCZEPříbram

E-bike MAN - no age restriction

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1ViktorĎurechPúchovSVKBikeri z Púchova
2RadoslavMatisKrompachySVKENJOY THE RIDE TEAM
3Daniel BohuslávekTlusťochTřemošniceCZEMerida Hillock team
4LubomirLilgeMartinSVKMartin
5MichalBezákPartizánskeSVKebajk racing
6Peter Drábik Hlohovec SVKCUBE ENDURO TEAM
7Peter Drábik Hlohovec SVKCUBE ENDURO TEAM

INTERSPORT kids zone

Children´s race - A category: 2 - 3 years

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1NinaMajtánováBeckovSVKNové Mesto nad Váhom
2SamuelBelanBratislavaSVKKarpatské Horské
3JakubDudikPiešťanySVKPiešťany
4LaraGergelova Bánovce nad BebravouSVKBánovce nad Bebravou
5DominikDurdikMoravany nad VáhomSVK4D
6TeoKrchnavyNove Mesto nad VahomSVKNove Mesto nad Vahom
7Martin SpevákBratislavaSVKBratislava
8MiaZámečníkováDolné Srnie SVKDolné Srnie
9ZaraOravcovaTureňSVKTureň
10Kristina OndrejkovaPiešťanySVKPiestany
11Lukáš ZelkaPiešťanySVKPiešťany
12TeoVaňovičŽilinaSVKŽilina
13KristianPevalaKalnicaSVKKalnica
14Tomáš Držík VrboveSVKVrbove
15LukᚊadibolOstrovSVKOstrov
16IsabellTrochanováNová DubnicaSVKXC Bikers Sihoť Trenčín
17AlexLipkaLúkaSVKLúka
18BernadettBenkóczkyDunajská StredaSVKDunajská Streda

Children´s race - B category: 4 - 5 years

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1PatrikMajtánNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
2Matej Figura Nové Mesto nad Váhom SVKNové Mesto nad Váhom
3MichalDudíkPiešťanySVKPiešťany
4Natálka Štefkovičová Veľké Bedzany SVKMTB team Jacovce
5DenayaĎurdíkovaMoravany nad VáhomSVK4D
6LukášChmelanLeopoldovSVKLeopoldov
7TeréziaKelešiováBeckovSVKBeckov
8Arianka SlavkaGalbováPartizánskeSVKNie je
9Andrej SvinčákOravská LesnáSVKOravská Lesná
10DamiánHoličLehota pod VtáčnikomSVKLehota pod Vtáčnikom
11AdriankaMacháčkováDojcSVKpumtrack Dojč
12KristiánLelovičNová DedinkaSVKNová Dedinka
13OlíviaKuníkPrievidzaSVKPrievidza
14DominikRovňanikŽilinaSVKŽilina
15LucaLušňákPiestanySVKINTERSPORT
16OZGUROZYILMAZistanbulTURNDURO-TR
17AdamKosirTrnavaSVKTrnava
18Nikolas JakúbekBratislavaSVKBratislava
19Nina Urbanová VrbovéSVKVrbové
20OliverBečárTrenčínSVKTrenčín

Children´s race - C category: 6 - 7 years

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1KRISTIÁNVrškovýTrenčínSVKTrenčín
2KristínkaSmolkováMotešiceSVKMotešice
3IzabelaBlažovskáBratislavaSVKKarpatské Horské
4JakubHajicekZuberecSVKZuberec
5PatrikEstergájošMelčice - Lieskové SVKMelčice
6DimitriDurdikMoravany nad VáhomSVK4D
7MatejKelesiBeckovSVKBeckov
8TimitejŠatkaDubnica nad VáhomSVKCK Epic Dohňany
9DominikaŠkúciováTrenčianske StankovceSVKOSA SPORT TEAM
10AlexanderRacikPiestanySVKPiestany
11AleksanderPałkaKrzeszowicePOLBIKEBOARD
12LeonardKopčanTimoradza 182SVKTimoradza
13MatejKosirTrnavaSVKTrnava
14Ľubomír MarejkaZborov nad BystricouSVKZborov nad Bystricou

Children´s race - D category: 8 - 10 years

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MichalOchodnickýNove Mesto nad VahomSVKOCHO
2DušanEstergájošMelčice - Lieskové SVKMelčice
3DamianDurdikMoravany nad VáhomSVK4D
4Alexander Jozef GalboPartizánskeSVKNie je
5MatúšMoškoLadceSVKLadce
6OskarVanuraTrencinSVKTrencin
7AndrejMacháčekDojčSVKpumptrack Dojč
8MichalMasárTrenčianska TepláSVKTrenčianska Teplá
9MarekDobrovičŽilinaSVKŽilina
10SamuelKunikPrievidzaSVKVelosvet Cykling team Prievidza

Specialized Extreme XC Uphill

E-bike

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1ViktorĎurechPúchovSVKBikeri z Púchova

Night Dual Slalom

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1DanielaHutkováBratislavaSVKRoka bike Bratislava
2MartinKováčikBreznoSVKCK Road 66
3LukášČemanPezinokSVKKHC Kaktusbike Bratislava
4MatúšPaulovičNitraSVKBIKESTRIKE.COM
5DominikaDurčákováHorní BludoviceCZEEnduro Kross Team
6MarekGálPetrova VesSVKpunkXriders
7IvanKrzákTurňa nad BodvouSVKTurňa nad Bodvou
8MartinKotzBratislavaSVKBajkula Riders Bratislava
9PavolKosnovskýŽilinaSVKFreeride Kalinov
10BarboraMedekováBratislavaSVKBIKESTRIKE.COM
11AdrienAdamRožňavaSVKMšk Krompachy
12PatrikStojkovičBanská ŠtiavnicaSVK
13JurisLuscenoksTukumsLATTukums
14PeterNováčikTopoľčanySVKbajky.sk CTC
15LuciaHanuskováHriňováSVKHriňová
16LukášLukáčZlaté MoravceSVKAirace factory
17MiroslavWeberHořoviceCZEAntikotočerepapinovikovičová
18JiřiVokáčHořoviceCZEAntikotočerepapinovikovičová
19MarekSobolaBratislavaSVKBratislava
20KristófSzatmáriBudapestHUNFRO Racing
21ĽubomírGregaPrešovSVKHigh Riders Team
22JiříFrýželkaLuhačoviceCZELuhačovice
23Lenka Kolesárová;Liptovský MikulášSVKKoli
24JurajKleinBratislavaSVKBratislava
25AdamPulitNysaPOLHard Luck Story
26MartinMoškoOstrava CZECommencal FDF Team
27FlorianTischhartWienAUTTrailsurfers
28RomanaLabounkovaJesenikCZEBikrosklub Jesenik
29MarekGaraiBanská ŠtiavnicaSVKBanská Štiavnica
30LukášKoštrnaBratislavaSVKRoka bike Bratislava
31MarekGálikHLOHOVECSVKHlohovec Reprezent Crew
32MartinTalianMníchova LehotaSVKMTBiker
33MarekPappBratislavaSVKMgr. Pingulová Racing
34KamilBeláňMartinSVKBajky.sk C.T.C
35MárioJarinaRajecké TepliceSVKEnjoy The Ride Team
36PavolMagdaPrešovSVKBang Downhill Team
37KristínaNikováTrenčínSVKVeľké Bierovce
38PeterMitasikPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica
39MatejLipcseiRimavská SobotaSVKAbsolute racing team
40HannesSlavikViennaAUTGhost Bikes / Magura / Leatt / Novatec / Samox
41GeraldRosenkranzGrazAUTAfroBiking_100
42PhilippFreudenbergGrazAUTRoFa Cinquantuno
43FilipLíškaDunajska LužnaSVKCK AB sereď
44AdamLučanPrešovSVKHIGH RIDERS team
45ErikKlučikPezinokSVKPezinok
46AttilaTolgyesiPaňovceSVKPaňovce
47Peter Drábik Hlohovec SVKCUBE ENDURO TEAM
48Peter Drábik Hlohovec SVKCUBE ENDURO TEAM
49Oliver GombalaNové Mesto nad VáhomSVKCTM Racing Team
50TomášMartinákBratislavaSVKBajkula Riders Bratislava
51PetrPalaJablonec nad NisouCZEDH-FR Racing Tanvald
52MartinKoreňMalý KrtíšSVKBikepro sport
53MarekVrankaJakubovanySVKHIGHRIDERS Team

Garmin Slopestyle FMB World Tour

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1TeodorKováčPrahaCZESpecialized, DonJoy
2RudolfMullerŠtefanovSVKpunkXriders
3VilibaldVítekJablonec nad NisouCZECTM
4IgorPuteraBratislavaSVKPZMK
5MarkusSaurerHartbergAUTBanana Crew
6BerndWinklerHartbergAUTBanana Crew

Airbag Jump Contest

MTB

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1AndrejNguyenMartinSVKMartin
2IvanMakaraČastkovceSVKKamikaze Bikecrew
3MatúšPolonecMartinSVKBike Park JASENSKÁ
4Matej PakánMartinSVKMartin
5AdamPulitNysaPOLHard Luck Story
6DanielRumanKošiceSVKKošice

BMX

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1RadovanMarákNové Mesto nad VáhomSVKKamikaze Bikecrew