Riders list

Poradové číslo uvedené v týchto tabuľkách nie je štartovacie číslo pretekára. Štartovacie číslo bude pretekárovi pridelené na mieste konania sa preteku.
 

Downhill Race

HOPE 8-14 years (2011 – 2005)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1AdamAkoTrenčianske StankovceSVKTrenčín
2ŠimonMiškovičHlohovecSVKHlohovec
3FilipSvinčákOravská LesnáSVKOravská Lesná
4ĽuborLukáčBánovce nad BebravouSVKRealbike Team
5ŠtěpánVlkBabice u Uh. HradištěCZECommencal FDF Team
6RichardTandaraRajecké TepliceSVKKunerad
7SamuelMarkoHlohovecSVKHlohovec
8AurelioDuchoňKaniankaSVKKanianka
9JakubMudrákPúchovSVKCMS Cykloservis Martin Smatana

JUNIOR 15-18 years (2004 – 2001)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1PatrikNagyBratislavaSVKCK BTC Vajnory
2PatrikStankovskýLednické RovneSVKLednické Rovne
3JurajRemenNitrianska StredaSVKAbsolute reacing team
4RastislavPodolanPiešťanySVKPiešťany
5PetrHořejšíLíberecCZEGarage crew
6PeterDianDubnica nad VahomSVKDubnica nad Vahom
7MichalManiakKonskáSVKKonská
8DamiánDuchoňKaniankaSVKKanianka
9MartinKahákPúchovSVKPúchov
10JakubMarušákBardejovSVKBardejov
11KamilFábryNitricaSVKKellys Factory Team
12SamuelBirčákSabinovSVKMŠK Krompachy
13SufiyaanShaikhBánovce nad BebravouSVKBánovce nad Bebravou
14SamuelSobčiakŽilinaSVKSbike Racing Team
15JakubBrázdilHolešovCZESpecialized CZ
16VojtěchHanákHolešovCZESpecialized CZ
17MarekMlichOravská LesnáSVKBajky.sk C.T.C
18hugobrožčesky těšinCZEDH Cyklo tym HORNI BLUDOVICE
19TomášSlezáčekZemianské podhradieSVKDeem Racing Team
20TimotejŠčepkoDrietomaSVKCTM Racing Team
21Norbert VavroNemšováSVKAll Partners Racing
22SamuelPaučinBošácaSVKDeem Racing Team

HOBBY Full 19 - 29 years (2000 - 1990)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Ivan Porubčanský Žilina SVKSbike Racing Team
2Michal HodoníkPúchovSVKPúchov
3DanielkoVojtuš02302 Krásno nad KysucouSVKfreeride kalino9v team
4ŠimonZollerHumennéSVKHumenné
5FilipFajkošRužomberokSVKRužomberok
6MichalKoníkPezinokSVKPezinok
7AdamFerenčíkLietavská LúčkaSVKLietavská Lúčka
8MarekGálPetrova VesSVKpunkXriders
9AdrienAdamRožňavaSVKMšk Krompachy
10FloriánMezeiRožňava SVKMŠK Kromoachy
11JánGiertlBreznoSVKCK ROUTE 66
12MarekKatrinecHlohovec-ŠulekovoSVKCK AB SEREĎ
13JakubPuhallaSpišské VlachySVKMŠK Krompachy
14Daniel PAHYLBařákTěrlickoCZENERO drinks
15JiřiVokáčHořoviceCZEAntikotočerepapinovikovičová
16AndrejKrižanBratislavaSVKBratislava
17PetrJaneček Frýdek Místek CZEOFBIKE SCOTT TEAM
18MatejFojtik Púchov SVKPúchov
19LukášMatoušekLiberecCZEGarage Crew Liberec
20LubošKopáčikPezinokSVKPezinok
21DavidBroučilJablonec nad NisouCZEGarage Crew Liberec
22AdamHaršániMojmírovceSVKNitra
23PeterMitasikPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica
24alfredschmiesteržilinaSVKsbike racing team
25CsabaMezeiRožňavaSVKFeudall Racing Suport
26Branislav Ščišľak KyjovSVKMŠK Krompachy
27MarekVrankaJakubovanySVKHIGHRIDERS Team
28LukášBruderHrádek nad NisouCZEKSM Hrádek

ELITE 19 – 29 years (2000 - 1990)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1FlorianSchmidtDresdenGERBike24 Racing Squad
2MarošLučivjanskýSpišská Nová VesSVKKaktus Bike-Team Bratislava, UrbanDownhill.bike
3PavolKosnovskýŽilinaSVKFreeride Kalinov
4LiborMacekHrubá VrbkaCZEHVMB Pivo Racing Team
5PetrFolvarčnýČeský TěšínCZECyklo Team Horní Bludovice
6PetrPalaJablonec nad NisouCZEDH-FR Racing Tanvald
7OndřejŠtěpanekJablonec nad NisouCZECTM Racing team
8MarianŠkultétyDolná LehotaSVKBikestrike.com

MASTERS 30-39 years (1990 – 1980)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1JozefDubovskyBratislavaSVK3MJ RACING
2LukášČemanPezinokSVKKHC Kaktusbike Bratislava
3Tomino GergelBánovce nad BebravouSVKPotrati BN
4LaszloHalaszBudapestHUNBudapest
5RobyBenetinPrešovSVKOli racing Prešov
6MichalPipíškaRáztočnoSVKRáztočno
7GustsOšmucnieksBabīteLAT#gustavalanche
8JurisLuscenoksTukumsLATTukums
9PeterNováčikTopoľčanySVKbajky.sk CTC
10IgorPuteraBratislavaSVKPZMK
11PavolMagdaPrešovSVKBang Downhill Team
12BranislavKlinčákNevidzanySVKMŠK Krompachy
13ĽubomírGregaPrešovSVKHigh Riders Team

SUPER MASTERS 40 years and more (1979 – 1919)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1IvanVojtechNové Zámky SVKNové Zámky
2MaikHöhneDresdenGERBike24 Racing Squad
3VlastimilHynčicaSudoměřiceCZESPECIALIZED.CZ
4PeterOndrejkaVelké OrvišťeSVKPiestany

HARDTAIL no age restriction

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1RadoslavMatisKrompachySVKENJOY THE RIDE TEAM
2Denis GrossBreznoSVKBrezno
3MarcinMatusznyWęgierska GórkaPOLHIGH FIVE CREW
4AndrejPáleníkNevidzanySVKBang DH Team

WOMAN no age restriction

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1DominikaDurčákováHorní BludoviceCZEEnduro Kross Team
2AndreaHlinkováTopolcanySVKAbsolute racing team
3LuciaHanuskováHriňováSVKHriňová
4RomanaLabounkovaJesenikCZEBikrosklub Jesenik
5VilmaGombalováNové Mesto nad VáhomSVKCTM Racing Team

Kellys Bikefest Marathon

Long round 49 km > Junior man 15-18 years (2004-2001)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1TomášPánikŽitavanySVKŠK Topolčianky
2MatúšMiškovičŠaľaSVKŠaľa
3GregorČalkovskýBystrička SVKBystrička
4ŠimonKlocháňVrútkySVKVrútky
5MarianČurlejMelčice LieskovéSVKMelčice Lieskové
6MartinMečiarBánovce nad BebravouSVKPROefekt
7AndrejČechvalaDrahovceSVKDrahovce

Long round 49 km > Man 19-29 years (2000 - 1990)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1JánNižnanskýVrbovéSVKVrbové
2MatúšBřezovskýKaniankaSVKBrose Cycling Team
3FilipSklenárikKošice-SeverSVKPROefekt / Enjoy The Ride team
4TimotejMatákZohorSVKCCN
5DanielSvatíkKostolnéSVKKostolné
6BranislavGašparíkLietavaSVKTop Sport Team
7MiroslavDurecMyjavaSVKMyjava
8JakubMatejovicBanovce nad BebravouSVKCTK VIKING
9FilipSedláčekTrenčínSVKTrenčín
10MatejStuparičHôrka nad VáhomSVK Hôrka nad Váhom
11TomášVišňovskýŽilinaSVKČeská spořitelna - Accolade cycling team
12MatejOravecNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
13PavolTarabaPiešťanySVKPiešťany

Long round 49 km > Man 30-39 years (1988 – 1979)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1PavelDankoOpatovceSVKOpatovce MTB
2Branislav KuzmaPiešťanySVKBradlo Bike Brezová
3TomášVančoPiešťanySVKPiešťany
4TomasPetrikBratislavaSVKAnglická škola Bratislava
5AndrejPápayTrenčínSVKTrenčín
6LukášRusnákPiešťanySVKBlack Swans TriClub Piešťany
7RadovanMičunekPílaSVKPíla
8JozefJakubecKysucké Nové MestoSVKKysucké Nové Mesto
9Peter AdamíkPrievidza SVKPrievidza
10MartinMorávekHolíčSVKSchaeffler Skalica
11VladimírPařízekTrenčínSVKHašišáci
12MilanKrajčovičTrenčínSVKKapor
13PeterŽiakDubnica nad VáhomSVKAMATE Team
14MariánMichalčoHumennéSVKJusteco Slovensko
15TomášDurecMyjavaSVKMyjavariders
16MilošSlivanskýStupavaSVKIngSteel CarTv Racing Team
17LukášVavrúšTrenčianske Jastrabie SVK trenč. jastrabie
18PeterBahorecJacovceSVKMtb team Jacovce
19AndrejSarvašPiešťanySVKSkialp Klub Piešťany
20TomášDržíkVrbovéSVKVrbové
21MartinJanegaStará TuráSVKStará Turá
22DanielKrausBratislavaCZEBratislava
23PeterSchneidgenTopoľčanySVKCK MTB Topoľčany
24AndrejPecháčOpatovce nad NitrouSVKVelosvet Prievidza
25ondrejhučkopartizanskeSVKRiMiNi team
26JozefKardošpartizanskeSVKRiMiNi team
27RomanGubaŽabokreky nad NitrouSVKRiMiNi team
28Pavol Žídek Žilina SVKTop Sport Team
29PeterHomolaSokolovceSVKPROefekt
30ZdenkoKrajčiJABLONOVÉSVKBIKERI JABLONOVÉ
31MarcelSenkoBratislavaSVKKarpatské Horské
32Kristian Vavrus Trencianske Jastrabie SVKIBM
33IvanMalečkaMyjavaSVKMyjava Riders
34SlavomírKovárBratislavaSVKGO4 kuriér
35ErikFerenczPiešťanySVKBlack Swan Triathlon team Piestany
36MiroslavKadoríkZlaté Moravce 1SVKZlaté Moravce
37BorisObušekTrenčínSVKTrenčín
38MichalMatejovicBanovce nad BebravouSVKCTK VIKING
39MartinBellaLiptovský MikulášSVKLiptovský Mikuláš
40MiroslavČahojDiviaky nad NitricouSVKDiviaky nad Nitricou
41MarekPaulechStupavaSVKFénix3Club
42MartinUrbanovskýBánovce nad BebravouSVKBánovce nad Bebravou
43MarekMatyášTrenčínSVKAGILUS
44PeterPaulovičBratislavaSVKBratislava
45PavolHlaváčStrážskeSVKMBO Strážske
46RadovanKrčulaBratislavaSVKHorská Polícia
47JiříSvobodaŽandovCZEMTBCrossCountry.com
48PeterVáclavMelčice-LieskovéSVKMelčice
49MilanJánošík Melčice LieskovéSVKIvanovce
50Martin BlaskoZamarovceSVKČierny Baroni
51ArniSztankoRohovceSVKDemaBikesHun

Long round 49 km > Man 40-49 years (1979 – 1970)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MichalHorňákStará TuráSVKStará Turá
2BranislavKabeláčDubnica nad VáhomSVKDubnica
3MilanKatuminecŽabokrekySVKKarpatské Horské
4Radovan Jantulik Kysucké Nové Mesto SVKKysucké Nové Mesto
5VladimírKramárikRakoťubySVKHSKF Kočovce
6Borislav Štefkovič Veľké Bedzany SVKMTB team Jacovce
7JozefVaššZlaté MoravceSVKBIKERY ZM
8JánVeselýNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
9JánTalajkaMyjavaSVKMyjava
10MiroslavMiškovičŠaľaSVKBežci Šaľa
11MiroslavĎuračiTrenčínSVKTrenčín
12PavolPristachStrečnoSVKStrečno
13PavolBrezovskýStupavaSVKDKNB
14JurajBielčikStupavaSVKCK Stupava
15PatrikPaumerPrešovSVKBIKE KLUB LIPA
16PeterKemenceiPezinokSVKTopper club
17MiroslavJarosinecPezinokSVKTRIAX
18MilanKulíšekMyjavaSVKMyjava
19VladimirKuzmaNove ZamkySVKNove Zamky
20RadomírSpratekČeský TěšínCZEČeský Těšín
21PavolOchabaBratislavaSVKBratislava
22MiroslavLúčanStupavaSVKMTB HARMONY
23MarioJankechPiešťanySVKPiešťany
24NinoFurekChynoranySVKMJRNV
25GabrielČurlejBratislavaSVKBratislava
26PeterMazurkovičTrenčínSVKTrenčín
27MarcelModranskýMojmírovceSVKMojmírovce
28VladimírČániIvanka pri NitreSVKBMI Group
29MartinBábskyPiešťanySVKPiešťany
30DanielLesajČachticeSVKČachtice
31JánKrchnavýKálnicaSVKHasiči Kálnica
32LechKaweckiBratislavaPOLBacardi Rum Cola

Long round 49 km > Man 50-59 years (1969 – 1960)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1RichardSchwarzPiešťanySVKPiešťany
2MilanStrakaTrenčínSVKTrenčín
3ĽubošMečiarKaniankaSVKKanianka
4LadislavČurillaNitraSVKNRČ
5ĽubošNosickýNová DubnicaSVKN. Dubnica
6MarinDžongovBratislavaSVKGatorade Team Bratislava
7DanielKostolanskyPiestanySVKPiestany
8JozefPartinekNitraSVKParada Fly

Long round 49 km > Man 60 years and more (till 1959)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1AlexejŠevčíkTrenčínSVKKubra
2ŠtefanHrnkoBytčaSVKBytča
3JánBlaškoTrenčínSVKTrenčín

Long round 49 km > Woman G 19-39 years (2000 – 1980)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1LuciaŽiak RoháčováMedzilaborceSVKAMATE Team
2AdélaOtevřelováČeský TěšínCZEČeský Těšín
3KatarinaPalcovaRatnovceSVKRatnovce

Long round 49 km > Woman H 40 years and more (till 1979)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1PaulínaPorošinováAdamovské KochanovceSVKAdamovské Kochanovce
2AndreaKrchnaváKálnicaSVKHasiči Kálnica

Short round 23 km > Junior man till 14 years (from 2005)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MatúšMikulecNove Mesto nad VahomSVKNovomestsky Superbiker
2ChristianSchubertBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
3JakubMikušaťMelčice LieskovéSVKMelčice Lieskové
4NicolasKadlecBrunovceSVKNovomestský Superbiker
5PeterBujnaUhrovecSVKCTK Viking
6NorbertZvnarSucha nad ParnouSVKTrnava
7FilipBudayPovazska BystricaSVKPodmanín

Short round 23 km > Junior woman till 14 years (from 2005)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1PaulaŽaťkovabanovce nad bebravouSVKLOPE Partizánske

Short round 23 km > Junior man 15-18 years (2004-2001)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1PatrikVeselka jr.Horné TrhovišteSVKBavepa spol. s r.o.
2Adam KiripolskýBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
3DávidHulákBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
4MatúšHederaBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
5RichardHaincBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
6DanielKyjacBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
7JakubStraňákBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
8PatrikBláhaMoravske LieskoveSVKMoravske Lieskove
9DavidMANZATBánovce nad bebravouSVKCyklistika tour
10MiroslavLazovýSverepecSVKSverepec
11FilipDodekKlokočov pri ČadciSVKKlokočov
12MarekVidlářDubnica nad VáhomSVKDubnica
13AdrianVojtaKálnicaSVKKálnica
14Dávid ŠalingPopradSVKCK Energia Svit
15DanielŤapušíkRáztočnoSVKRáztočno
16OliverBudayPovazska BystricaSVKPodmanín
17JurajStaňoTrenčínSVKTrenčín

Short round 23 km > Junior woman 15-18 years (2004 – 2001)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1SandraVavrúšováTrenčianske Jastrabie SVKTrenčianske Jastrabie

Short round 23 km > Man 19-29 years (2000 - 1990)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1PatrikJackoTrenčín SVKTrenčín
2MiroslavDedíkNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
3PatrikFilkoBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
4MarcelZámečníkTrenčianske BohuslaviceSVKPZ SR
5PeterStillhammerBorovceSVKBorovce
6RadomírProfantBratislavaSVKBratislava
7MatejDrbulPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica
8LukášJežíkTrenčianska TurnaSVKTrenčianska Turná
9MartinVašekTrenčianska TurnáSVKTrenčianska Turná
10JurajŠpirkaHorne SrnieSVKŽabka Bike Team
11DominikDodekKlokočov pri ČadciSVKKlokočov
12MarošFuričkaBratislavaSVKBratislava
13Peter LukačovičRadošinaSVKRadošina
14LukášBagoRadošinaSVKRadošina
15RichardForiškaRadimovSVKRadimov
16PatrikNeštinaUhrovecSVKCustom Bike
17JosefMičkaNivniceCZEBike&Ride Nivnice
18LukášMacekSenicaSVKPROefekt team
19FilipStrieženecMelčiceSVKAdamovské Kochanovce
20AndreiPascuBufteaROUBuftea
21MartinPipisTrencinSVKTrencin
22JakubŠvubBanská BystricaSVKCCCBBB
23 MatúšSliackyBratislavaSVKBratislava
24MatúšKostkaPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica
25Tomáš KostkaPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica
26DominikHertlTrenčianske Jastrabie SVKTrenčianske Jastrabie
27PavolZbudilaKálnicaSVKKálnica

Short round 23 km > Man 30-39 years (1989 – 1980)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Tomáš Golis Čadca SVKČadca
2MárioVojtkoŠútovoSVKŠútovo
3MiroslavZifčakBanovce Nad Bebravou SVKZIFMEDIA
4ErikZemanovičTrencinSVKbikeacademy.sk
5MilanTarajBratislavaSVKBratislava
6MichalDzamkoTrencinSVKTrencin
7MichalStrhanHorne LefantovceSVKHorne Lefantovce
8AndrejBožikBlesovceSVKlionreal
9MatúšPaulovičNitraSVKBIKESTRIKE.COM
10ZdenkoKrupanPiestanySVKPiestany
11Marek KafríkPovažská Bystrica SVKSverepec
12MartinSokolikVelky GrobSVKMimoni
13MarekMalovecBrestovanySVKBrestovany
14PavolRimbalaTrenčínSVKTrenčín
15MatejVancoTrencinSVKTrencin
16AndrejHološkaJablonicaSVKCyklo ŠK Jablonica
17RastislavKopcaPiešťany SVKBesne Betale
18LadislavBajčíkNová DubnicaSVKOSA SPORT ACADEMY
19MichalKatušaBratislavaSVKKaktus Bike Team Bratislava
20OndrejHorvatBratislavaSVKIBM
21MartinRehakTrencinSVKTrencin
22FrantišekPodzimekŽilinaSVKŽilina
23PeterBujnaUhrovecSVKUhrovec
24MichalKrálikTrenčínSVKSlugs on the bike
25MatejŠupolDubnica nad VáhomSVKSlugs on the bike
26RichardHoštákTrencianska TeplaSVKSlugs in the Bike
27MarošLackovicTrnavaSVKFatbike
28Ľudovít HalakNové Mesto nad VahomSVKNové Mesto nad Váhom
29MarekChudíkNové Mesto Nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
30TomášKrajčovičTrenčínSVKTrenčín
31MichalŽovinecTrenčínSVKTrenčín
32MatúšTóthŠintavaSVKŠintava
33MarekPaľovčíkBratislavaSVKBratislava
34MarošLenickýMočenokSVKBratislava
35JozefVavroPobedimSVKMTB Pobedim
36PavolČernýMoravské Lieskové SVKZF Sport team
37MartinKučerkaTopoľčanySVKBOJNÁ bike team
38MichalGaborNove Mesto nad VahomSVKKellys Bikes
39MarekCvikTrnavaSVKX3M
40JanKorenekBRATISLAVASVKTJ Dynamo DK
41MiroslavDobiasŽilinaSVKFasirky
42MilošMacoNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
43VíťazoslavZákopčanMálinec SVKMálinec

Short round 23 km > Man 40-49 years (1979 – 1970)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1PeterMikulecNove Mesto nad VahomSVKNovomestsky Superbiker
2MartinKováčBratislavaSVKBratislava
3RastislavPipitaTrencianska TurnaSVKHamry
4RobertPápay TrenčínSVKTrenčín
5ŠtefanDírešŽikavaSVKŠk Topoľčianky
6PatrikVeselka sr.Horné TrhovišteSVKBavepa spol. s r.o.
7KarolKoncekBratislavaSVKSám za seba
8RichardHerdaMartin nad ŽitavouSVKHERI
9MarekGeržaNové Mesto nad VáhomSVKNMnV
10PeterŠabíkLeviceSVKN-Vision
11AntonBalajkaTopoľčanySVKlionreal
12Marián Blaho Okr. Topoľčany SVKMTB Team Jacovce
13Ján Bako Veľké Zálužie SVKVeľké Zálužie
14BorisUherčikNove Mesto nad/VahomSVKNove Mesto nad/Vahom
15MiloslavMikušaťMelčice LieskovéSVKMelčice Lieskové
16TimotejHercegRatkovce 26SVKRatkovce
17PeterĎurišMaduniceSVKMadunice
18MartinZibrínHrádokSVKKonzultanti Bamaz
19MarekMalovecBrestovanySVKBrestovany
20RastislavFapšoPovažská BystricaSVKCMS
21JurajHrušecký Holíč SVKHolíč
22MiloslavVidlářDubnica nad VáhomSVKDubnica
23JaroslavDvořákNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
24Bohumír Sládek SenicaSVKSenica
25Patrick Treger Banská Bystrica SVKTrebis Sport bike
26SajanTomášStupavaSVKX3M
27MiroslavTurčányStupavaSVKX3M
28IvanRehakDubnica nad VahomSVKClimberg sport Team TRENČÍN
29RomanZvonarTrnavaSVKTrnava
30JurajHuvethDunajska StredaSVKREBEKA DS
31MiroslavDanišSenicaSVKSenica
32PeterKelecPezinokSVKPezinok
33RadovanŽaťkobanovce nad bebravouSVKLOPE Partizánske
34BranislavKrižanHaluziceSVKhaluzice.eu
35DrahoslavKrižanHaluziceSVKhaluzice.eu
36TomášBílikBanská BystricaSVKTREBIS SPORT BIKE
37AndrejLednickýBojniceSVKVelosvet cycling team Prievidza
38RóbertFricBratislavaSVKChainSuckaz
39MiroslavUhlárVrbanySVKVrbany
40MartinKučeraBratislavaSVKBittner
41JozefBudayPovazska BystricaSVKpodmanin

Short round 23 km > Man 50-59 years (1969 – 1960)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1ĽubomírBúlikBánovce nad BebravouSVKBánovce nad Bebravou
2BorisÉDERBratislavaSVKBratislava
3ĽudovítKiripolskýBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
4MilanSchurgerBratislavaSVKŠportový klub Devínska Kobyla
5RomanKulichStará TuráSVKStará Turá
6PeterSolinDubnica nad VáhomSVKck Krivoklát
7MartinKrálikNová DubnicaSVKSlugs on the bike
8RastislavŠalingMengusovceSVKCK Energia Svit
9ĽubošVlčkoPartizanskeSVKSK Topolcianky

Short round 23 km > Man 60 years and more (till 1959)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1RudolfHelešChorvátsky GrobSVKChorvátsky Grob
2IvanStanoBratislavaSVKBratislava
3PeterŠulekVelke BierovceSVKVelke Bierovce
4DusanKucharikPiestanySVKPiestany
5DušanPulmanSliačSVKOmegaT cycling

Short round 23 km > Woman G 19-39 years (2000 – 1980)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Gabriela JursováHolíčSVKHašišáci
2BarboraHuntatováStankovanySVKMŠK Krompachy
3LuciaDaniel JenčíkováSmižanySVKMŠK Krompachy
4MartinaKafríkováPovažská Bystrica SVKSverepec
5MonikaSokolikovaVelky GrobSVKMimoni
6ŽanetaHolíčkováSlavnicaSVKSlavnica
7KlaudiaKlepochováBratislavaSVKBratislava
8DenisaDubovskáDolná KrupáSVKBrestovany
9LuciaKuzmovaNove ZamkySVKNove Zamky
10MonikaKurtovaSenicaSVKIBM
11Martina ZavadanováLeopoldovSVKLeopoldov
12LuciaŠvecováBánovce nad BebravouSVKSlugs on the bike
13ZuzanaBujnováUhrovecSVKUhrovec
14MartinaGrančičováMartinSVKMartin
15BiankaBabačováBratislavaSVKŠportservis Bratislava
16SimonaJurenkovaBratislavaSVKBratislava
17DominikaMiksováHorná VesSVKRiMiNi TEAM
18LubicaKrskovaBRATISLAVASVKBratislava
19MarcelaKašjakováCabaj-ČaporSVKCabaj-Čapor

Short round 23 km > Woman H 40 years and more (till 1979)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1JankaBeňačkováPiešťanySVKBlack Swans Triclub Piešťany
2DenisaHulákováBánovce nad BebravouSVKCTK VIKING
3ZuzkaKadlecováBrunovceSVKNovomestský Superbiker
4TatianaKalmanovaPiešťanySVKPiešťany
5ZuzanaKrejčováTrenčínSVKTrenčín
6ivetaHuvethovaDunajska StredaSVKREBEKA DS

Short round 23 km > Elektrobike PEDELEC Men

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1ViktorĎurechPúchovSVKBikeri z Púchova
2PeterSokolikBratislavaSVKMimoni
3TomášMalošekVrbovceSVKbicykláreň
4RomanPodolanTrenčinSVKRivalbike
5Marek Jurčík Dunajská Lužná SVKKaktus bike
6KarolGulaBratislavaSVKebajk racing
7Peter Drábik Hlohovec SVKCUBE ENDURO TEAM
8LadislavFarkašovskýBratislavaSVKebajk racing
9AdamKubišSliačSVKebajk racing

Short round 23 km > Electrobike PEDELEC Women

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1NinaMiklíkováBratislavaSVKIntersport
2ZuzanaGašparíkováLietavaSVKTop Sport Team

Short round 23 km > Electrobike OPEN

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1LukášBeloVýčapy OpatovceSVKVýčapy Opatovce
2PeterMilanBernolákovoSVKCITRONGARAGE

Sport kids round > Parent + boy less than 12 years (from 2007)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1AndrejKobelárDucovéSVKCyklistická tour
2Martin MoškoLadceSVKLadce
3MarcinPALKAKRZESZOWICEPOLBIKEBOARD
4Marián KuníkPrievidzaSVKVelosvet Cykling team Prievidza
5JurajKolesárLiptovský MikulášSVKKoli
6PastorBranislavBratislavaSVKBratislava
7JanaMrockováSelecSVKSelec
8MartinKováčBratislavaSVKBratislava
9MichalSolovicNové Mesto nad VáhomSVKNovomestský superbiker
10ZuzanaSolovicováNové Mesto nad VáhomSVKNovemestský superbiker
11RastislavPorubčanBánovce nad BebravouSVKPROefekt team
12Anton MikulaBánovce nad BebravouSVKPROefekt team
13MartinTarasNedašovceSVKPROefekt team

Sport kids round > Parent + girl less than 12 years (from 2007)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MatejBlažovskýBratislavaSVKKarpatské Horské
2StanoBalážNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
3KatarínaBajčíkováNová DubnicaSVKOSA SPORT ACADEMY
4RadekDohnalekZajeciCZEZajeci
5Lenka Kolesárová;Liptovský MikulášSVKKoli

Sport kids round > Parent+ 2 children (Every child will be integrated into appropriate age group automatically)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MartinKučiakNove Mesto nad VáhomSVKNove Mesto nad Váhom
2VladimírŠatkaDubnica nad VáhomSVKCK Epic Dohňany

BeFly Pumptrack

up to 9 years (from 2010)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1KristínkaSmolkováMotešiceSVKMotešice
2FilipKuzmaNove ZamkySVKNove Zamky
3Samuel SurovčíkNové Mesto nad Váhom SVKNové Mesto nad Váhom
4TerezaKubalováPolešoviceCZETufír Míkovice
5Dominik LíškaBanská BystricaSVKBanská Bystrica
6David MatisKrompachySVKKrompachy
7SamuelCvikNové ZámkySVKBike Racing Slovakia
8Adrian SulanMyjavaSVKBikros Spartak Myjava
9VladimírNovákŠenkviceSVKŠenkvice
10ViliamKáderBratislavaSVKBratislava

10 - 12 years (2009-2007)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Samuel KováčikBanska BystricaSVKBanska Bystrica
2SamuelPaučoBanská BystricaSVKBanská Bystrica
3LukasKuzmaNove ZamkySVKNove Zamky
4ŠtěpánVlkBabice u Uh. HradištěCZECommencal FDF Team
5AdrianPastuchaBáhoňSVKCK PANŠULA
6Matyáš KubalaPolešoviceCZETufír Míkovice
7DušanEstergájošMelčiceSVKMelčice
8FilipBalajDrietomaSVKDrietoma

13-15 years (2006-2004)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1adrianpetríkBratislavaSVKkarpatské horské
2SebastiánGolhaVeľký LapášSVKMalý Lapáš
3DaNielHradskýŠenkviceSVKMad Style racing
4AmeliaKissovaSenecSVKBez klubu
5AdamBednářBratislavaSVKKarpatské Horské
6MátéMaurskýBratislavaSVKKarpatské Horské
7Matej PakánMartinSVKMartin
8KristínaNovákováŠenkviceSVKŠenkvice
9TimotejŠčepkoDrietomaSVKCTM Racing Team

Junior up to 18 years (from 2001)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MartinIvančíkGolianovoSVKNitra
2PatrikNagyBratislavaSVKCK BTC Vajnory
3Oliver GombalaNové Mesto nad VáhomSVKCTM Racing Team
4TomášSlezáčekZemianské PodhradieSVKDeem Racing Team
5TomášSlezáčekZemianské podhradieSVKDeem Racing Team
6HugoBrožČESKÝ TĚŠÍN CZEDH Cyklo Tým Horní Bludovice
7SamuelPaučinBošácaSVKDeem Racing Team

Hobby from 19 years (up to 2000)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1JurajBelanBratislavaSVKKarpatské Horské
2HonzaKřenekValašská Bystřice CZEValašská Bystřice
3RudolfMullerŠtefanovSVKpunkXriders
4PeterJančichPartizánskeSVKPartizánske
5FilipSklenárikKošice-SeverSVKPROefekt / Enjoy The Ride team
6LadislavCzibulaBratislavaSVKBratislava
7Jakub Sofka Bratislava SVKBajkula Riders Bratislava
8AdrienAdamRožňavaSVKMšk Krompachy
9JurisLuscenoksTukumsLATTukums
10JiřiVokáčHořoviceCZEAntikotočerepapinovikovičová
11MatúšPolonecMartinSVKBike Park JASENSKÁ
12PeterREPKAPoltárSVKSám za seba
13AdamPulitNysaPOLHard Luck Story
14GabrielMituraKežmarokSVKKežmarok
15MatejLipcseiRimavská SobotaSVKAbsolute racing team
16ErikKlučikPezinokSVKPezinok
17Libor TěžkýPustějov CZEX-ride team Lešná
18JakubFrankoNové Mesto nad VáhomSVKT.N.V RCT
19RadimSzotkowskiBocanoviceCZEVagus Punk Kicbill
20PavolPristachStrečno SVKStrečno
21Boris SmatanaPovažská Bystrica SVKLife4Ride
22JakubBudayPovažská BystricaSVKCUBE-CMS

Elite from 19 years (up to 2000)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MartinKrnáčB. BystricaSVKQuick Riders
2GabrielMituraKežmarokSVKKežmarok
3HannesSlavikViennaAUTGhost Bikes / Magura / Leatt / Novatec / Samox
4PetrFolvarčnýČeský TěšínCZECyklo Team Horní Bludovice
5MartinKoreňMalý KrtíšSVKBikepro sport
6TalisLiepinsRadzinciemsLATTMD
7OndřejŠtěpanekJablonec nad NisouCZECTM Racing team
8MartinLEBLKRUPKACZEBanshee Bikes Factory Team

Woman from 16 years (up to 2003)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1PaťkaFridlováPartizánskeSVKPartizánske
2BarboraMedekováBratislavaSVKBIKESTRIKE.COM
3KristínaNikováTrenčínSVKVeľké Bierovce
4JowitaGrodzickaNysaPOLNysa
5RomanaLabounkovaJesenikCZEBikrosklub Jesenik
6MartinaUričaOstravaCZEOstrava
7VilmaGombalováNové Mesto nad VáhomSVKCTM Racing Team

Dainese XC Eliminator

ELITE man from 19 years (till 2000)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1FilipSklenárikKošice-SeverSVKPROefekt / Enjoy The Ride team

HOBBY man from 19 years (till 2000)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MichalŠtalmachŽilinaSVKDivina racing team
2FilipLopušnýBreznoSVKCK Route 66
3DušanLopušnýHronecSVKCKroute66 Brezno
4MatúšUherModraSVKtrax-sport.sk

BeFly Dual Pumptrack

up to 9 years (from 2010)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1FilipKuzmaNove ZamkySVKNove Zamky
2Tereza KubalováPolešoviceCZETufír Míkovice
3David MatisKrompachySVKKrompachy
4Adrián SulanMyjavaSVKSpartak Myjava

10 - 12 years (2009-2007)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Samuel KováčikBanska BystricaSVKBanska Bystrica
2SamuelPaučoBanská BystricaSVKBanská Bystrica
3LukasKuzmaNove ZamkySVKNove Zamky
4ŠtěpánVlkBabice u Uh. HradištěCZECommencal FDF Team
5AdrianPastuchaBáhoňSVKCK PANŠULA
6Matyáš KubalaPolešoviceCZETufír Míkovice

13-15 years (2006-2004)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1SebastiánGolhaVeľký LapášSVKMalý Lapáš
2DaNielHradskýŠenkviceSVKMad Style racing
3AmeliaKissovaSenecSVKBez klubu
4AdamBednářBratislavaSVKKarpatské Horské
5MátéMaurskýBratislavaSVKKarpatské Horské
6RomanMarkovNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
7TimotejJurkovičBratislavaSVKBratislava
8TimotejŠčepkoDrietomaSVKCTM Racing Team

Junior up to 18 years (up to 2001)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MartinIvančíkGolianovoSVKNitra
2PatrikNagyBratislavaSVKCK BTC Vajnory
3PatrikMelocíkNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
4BraňoDedíkMyjavaSVKMyjava
5FilipLíškaDunajska LužnaSVKCK AB sereď
6Oliver GombalaNové Mesto nad VáhomSVKCTM Racing Team
7hugobrožčesky těšinCZEDH Cyklo tym HORNI BLUDOVICE
8JoachimČupecPovažská BystricaSVKPovažská Bysttrica

Hobby from 19 years (up to 2000)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Ivan Porubčanský Žilina SVKSbike Racing Team
2JurajBelanBratislavaSVKKarpatské Horské
3HonzaKřenekValašská Bystřice CZEValašská Bystřice
4Jakub Sofka Bratislava SVKBajkula Riders Bratislava
5PatrikStojkovičBanská ŠtiavnicaSVK
6JurisLuscenoksTukumsLATTukums
7JiřiVokáčHořoviceCZEAntikotočerepapinovikovičová
8ViktorŠtefánMoldava nad BodvouSVKMoldava nad Bodvou
9PeterREPKAPoltárSVKSám za seba
10AdamPulitNysaPOLHard Luck Story
11PeterMitasikPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica
12GabrielMituraKežmarokSVKKežmarok
13MatejLipcseiRimavská SobotaSVKAbsolute racing team
14AdamLučanPrešovSVKHIGH RIDERS team
15BorisSmatanaPovažská BystricaSVKLife4ride
16MarekVrankaJakubovanySVKHIGHRIDERS Team
17JakubFrankoNové Mesto nad VáhomSVKT.N.V RCT
18PavelPerutkaČernotínCZEČernotín
19JakubBudayPovažská BystricaSVKCUBE-CMS

Elite from 19 years (up to 2000)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MartinKrnáčB. BystricaSVKQuick Riders
2PeterNováčikTopoľčanySVKbajky.sk CTC
3GabrielMituraKežmarokSVKKežmarok
4HannesSlavikViennaAUTGhost Bikes / Magura / Leatt / Novatec / Samox
5PetrFolvarčnýČeský TěšínCZECyklo Team Horní Bludovice
6PetrPalaJablonec nad NisouCZEDH-FR Racing Tanvald
7TalisLiepinsRadzinciemsLATTMD
8OndřejŠtěpanekJablonec nad NisouCZECTM Racing team
9MartinLEBLKRUPKACZEBanshee Bikes Factory Team

Woman from 16 years (up to 2003)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1DanielaHutkovaBratislava SVKRoka bike Bratislava
2BarboraMedekováBratislavaSVKBIKESTRIKE.COM
3KristínaNikováTrenčínSVKVeľké Bierovce
4RomanaLabounkovaJesenikCZEBikrosklub Jesenik

CTM Enduro Race

Race Men U21 (1999-2002) (EWS)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1RomanKurnickyNové Mesto nad VáhomSVKCys Peter Sagan Academy
2KarolPaulecPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica
3ValentinSchleicherRegensburgGERRegensburg
4ZdeněkSkybaOtrokoviceCZENO TEAM
5PhilippFreudenbergGrazAUTRoFa Cinquantuno
6FilipHornáčekLubinaSVKLubina
7MaxČistýModraSVKModra
8Oliver GombalaNové Mesto nad VáhomSVKCTM Racing Team
9PetrFolvarčnýČeský TěšínCZECyklo Team Horní Bludovice
10KristiánPorubanTrenčianska TurnáSVKSpecialized CZ
11MariánAdamPrešovSVKPrešov
12HugoBrožČESKÝ TĚŠÍN CZEDH Cyklo Tým Horní Bludovice
13VojtěchKurfiřtPrahaCZEČeská republika
14VojtaBláhaJablonné v PodještědíCZERock Machine factory
15ChristophSaxSt.Veit/GlanAUTSt.Veit/Glan

RACE Men Elite 21-39Y (1998-1980)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1FlorianSchmidtDresdenGERBike24 Racing Squad
2AndrejPápayTrenčínSVKTrenčín
3PatrikJackoTrenčín SVKTrenčín
4Tucker braund nelson CANNelson
5KristianDudíkPiešťanySVKPiešťany
6MarekPappBratislavaSVKOravské Fačkovany
7TomášVokatýŽelezniceCZEŽeleznice
8MartinKováčikBreznoSVKCK Road 66
9DaliborMašlonkaRimavská SobotaSVKRimavská Sobota
10MatúšPaulovičNitraSVKBIKESTRIKE.COM
11MarcoFreynhoferMichelbachAUTCYCLE FACTORY Racing
12Michal LoveckýBratislavaSVKLOVEC TEAM
13FilipSklenárikKošice-SeverSVKPROefekt / Enjoy The Ride team
14MartinKotzBratislavaSVKBajkula Bratislava
15MartinKrnáčB. BystricaSVKQuick Riders
16GustsOšmucnieksBabīteLAT#gustavalanche
17PaulGeißlerDresdenGERBike24 Racing Squad
18MartinVittekJablonec nad NisouCZETrek Kursport Hillock team
19TomášNovotnýProseč nad NisouCZEGlobus Kursport Hillock team
20MUSTAFAOZYILMAZISTANBULTURNDUROTR
21JakubGąsienicaKościeliskoPOLDartmoor Enduro Team
22JiříFrýželkaLuhačoviceCZELuhačovice
23JurajKleinBratislavaSVKBratislava
24MartinMoškoOstrava CZECommencal FDF Team
25MarekGálikHLOHOVECSVKHlohovec Reprezent Crew
26PeterMihalkovitsSteinberg-DörflAUTASKÖ MK Factory Racing Team
27PaulHeimelGrimensteinAUTASKÖ MK Factory Racing Team
28KamilBeláňMartinSVKBajky.sk C.T.C
29LiborMacekHrubá VrbkaCZEHVMB Pivo Racing Team
30MartinKoreňMalý KrtíšSVKBikepro sport
31BorisSmatanaPovažská BystricaSVKLife4ride
32Juraj ĎurovecPovažská Bystrica SVKLife4Ride
33MiłoszDziubeckiKrakovanyPOLKrakovany
34OndřejGajdůšekOtrokoviceCZEMaloch Racing Team
35MarianŠkultétyDolná LehotaSVKBikestrike.com
36SlavomírSzmigielskiTištínCZESKC Prostějov
37GerdSkantGrazAUTMK Factory Racing
38MaxTrafellaKapfenbergAUTDo-Biker Bruck/Mur
39PeterPingitzerHartbergAUTRDNK Racing
40PřemekTejchmanTrutnovCZEQAYRON Factory Team
41PeterKrajčoviechBrvništeSVKXYZ
42AleksanderWieczorkiewiczWarszawaPOLDartmoor Enduro Team

RACE Men Master 40+ (1979+)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1Michael StrohmayerKnittelfeld AUTRedneck Riders
2MaikHöhneDresdenGERBike24 Racing Squad
3Daniel Roberts WeidlingAUSWienerwald Trails
4Borislav Štefkovič Veľké Bedzany SVKMTB team Jacovce
5RudolfMullerŠtefanovSVKpunkXriders
6MarcinPałkaKrzeszowicePOLBIKEBOARD
7VLASTIMILHynčicasudoměřiceCZESPECIALIZED.CZ
8IgorBugárBratislavaSVKE Rusovce
9RóbertFricBratislavaSVKChainSuckaz
10VítHorákSmržiceCZESKC Prostějov

RACE Women 21-35 (1984-1999)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1DominikaDurčákováHorní BludoviceCZEEnduro Kross Team
2BiankaBabačováBratislavaSVKŠportservis Bratislava
3SimonaJurenkovaBratislavaSVKBratislava

RACE Women Master 35+ (1984+)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1DanielaChlíbkováBrnoCZEREDPOINTTEAM ELEVEN
2BirgitBraumannBrunn am GebirgeAUTTREK Gravity Girls

HOBBY MEN U21 (1999-2002)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MatejHusákPiešťanySVKPiešťany
2MarekMatušíkUdičaSVKUdiča
3JakubFicoDolná MaríkováSVKDolná Maríková
4JánHabrúnKonskáSVKKozlov Enduro Team
5MatúšJackulíkDrietomaSVKBrúsne
6PeterNápoký DrietomaSVKBrúsne
7GregorČalkovskýBystrička SVKBystrička
8MarekStopkaDrietomaSVKDrietoma
9FilipDodekKlokočov pri ČadciSVKKlokočov
10MarekMlichOravská LesnáSVKBajky.sk C.T.C
11MatúšTkáčBratislavaSVKBratislava
12ŠimonKotianTrenčínSVKTrenčín
13MatejBartošBolešovSVKBolešov
14PavolSzepsiTurňa nad BodvouSVKTurňa nad Bodvou
15DanielHataraMartinSVKMartin
16TomášMartinákBratislavaSVKBajkula Riders Bratislava
17AdrianEdlingerGams bei HieflauAUTTrailsurfers
18MárioJarinaRajecké TepliceSVKEnjoy The Ride Team
19JakubBrázdilHolešovCZESpecialized CZ
20JanBronczekBrumovice u OpavyCZECyklošvec Stevens
21RomanLehmanNitraSVKNitra
22VojtěchHanákHolešovCZESpecialized CZ
23KamilFábryNitricaSVKKellys Factory Team
24KristiánKucharskýVranov nad TopľouSVKBTVT
25András BéhrŇáradHUNŇárad
26StefanSaxSt.Veit/GlanAUTSt. Veit/Glan

HOBBY MEN 21-29 (1998 - 1990)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1JurajSerišHornáSúčaSVKHornáSúča
2TomášPauerNemčiceSVKTribečské traily
3ViktorVargaBratislavaSVKBratislava
4ŠtefanMaderBratislavaSVKLovec Team
5Boris AdamátTrenčínSVKHouse of bike
6MatúšLindaKláštor pod ZnievomSVK3fassos
7PeterJasanSenecSVKoz TBK
8OtoHrobaNitraSVKBIKESTRIKE.COM
9FrederikTergáczRimavská SobotaSVKRimavská Sobota
10MichalKoníkPezinokSVKPezinok
11ChristianStiebellehnerErnsthofenAUTRadsport Lietz
12PeterStančokRimavská SobotaSVKRimavská Sobota
13JozefNádaždyIvanka pri DunajiSVKOZ TBK
14LukášPopelkaBrnoCZEBrno
15MaxFlanklBehambergAUTSchleiffalkomando
16RadoslavEliᚎilinaSVKŽilina
17MatúšGondaBratislavaSVKBratislava
18JakubKrižanBratislavaSVKBratislava
19PatrikKováčPodlužanySVKReal bike
20DominikDodekKlokočov pri ČadciSVKKlokočov
21MiroslavDzurkoPúchovSVKBikeri z Púchova
22DanielMarcinaPúchovSVKBikeri z Púchova
23MartinMoravčíkNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
24RadomírPanáčekValašská PolankaCZEValašská Polanka
25PatrikHalász Čečejovce-SeleškaSVKSaat Sport Racing team
26FilipLopušnýBreznoSVKCK Route 66
27GabrielDékányLuhačoviceHUNLuhačovice
28JakubPerdikBratislavaSVKSuperSick
29MiroslavWeberHořoviceCZEAntikotočerepapinovikovičová
30JiřiVokáčHořoviceCZEAntikotočerepapinovikovičová
31ViktorVránskyČierny BalogSVKCK Route 66
32TomasBukovskyČečejovceSVKSaat Sport Racing Team
33Tomáš Kaukič ZákamennéSVKZákamenné
34JurajKaukičZakamenneSVKZakamenne
35KristófSzatmáriBudapestHUNFRO racing
36SebastianChovančíkPovažšká BystricaSVKPovažská Bystrica
37PatrikLomjanszkiPezinokSVKPezinok
38AdamMacháčBrumov - BylniceCZEMachy race team
39Jiří MacháčBrumov - BylniceCZEMachy race team
40MartinBílySolčanySVKSolčany
41FlorianTischhartWienAUTTrailsurfers
42TomášGraindaHôrkaSVKHôrka
43JánŠuranPezinokSVKPezinok
44MarekGaraiBanská ŠtiavnicaSVKBanská Štiavnica
45JaroslavChalásPiešťanySVKPiešťany
46MarkusForstikMattersburgAUTRadwelt MK
47PeterMitasikPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica
48PavolKičinHurbanova VesSVKBANG DH TEAM
49PatrikJanoškaŽilinaSVKŽilina
50MichalUváčekModraSVKCajglovo
51PavolRabatínSabinovSVKBANG DH TEAM
52GeraldRosenkranzGrazAUTAfroBiking_100
53CsabaMezeiRožňavaSVKFeudall Racing Suport
54MatejLukáčZavadka nad HronomSVKOZ TBK
55OliverDrábikHlohovecSVKCube Enduro team
56MatejOravecNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
57JakubBudayPovažská BystricaSVKCUBE-CMS
58ErikGarabíkDolná Maríková SVKDolná Maríková
59MatejLaktišMachulinceSVKMachulince
60PavelPerutkaČernotínCZEČernotín
61MatejKorenčíkBreznoSVKCK ROUTE 66
62ĽubomírPančíkBreznoSVKBrezno
63MártonBéhrŇáradHUNŇárad

HOBBY Masters 30-39 (1989-1980)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1AgnisMatisansRigaLATwww.fans.lv
2TomasPetrikBratislavaSVKAnglická škola Bratislava
3MichalMaťašejeBratislavaSVKKARPATSKÉ HORSKÉ
4MichaelHerlethPottenbrunnNZLqmtbc
5ClemensHoerlViennaAUTWienerwald Trails
6MarekBagoBošanySVKChlapci z Bošan
7KarolHýrošBošanySVKChlapci z Bošan
8Michal KopčanVelke DrzkovceSVKPotrati BN
9TomášBodnárMoldava nad BodvouSVKSAAT SPORT
10LukášPokornýBratislavaSVKKarpatké horské
11JánKonečníkKrajneSVKMatejovec MTB
12MartinMüllerBratislavaSVKoz TBK
13MartinGolabKrompachySVKMŠK Krompachy
14MaximParfonovTrenčinUKRRovno
15MartinTalianMníchova LehotaSVKMníchova Lehota
16TiborSzabóBratislavaSVKBratislava
17MartinŠuranVlčkovceSVKVlčkovce
18ZsoltTimpauerDunakesziHUNDk
19RomanHríbikPonikySVKBanská Bystrica
20RichardGendiarKolačnoSVKGRAVITY-shop.sk MTB Racing team
21GavrilSoranReşiţaROUBike Attack
22Michal Uhlík Častkovce SVKČastkovce
23BorisBednarMoravany Nad VahomSVKMoravany Nad Vahom
24RobyBenetinPrešovSVKOli racing Prešov
25RadoslavMasarykBratislavaSVKBratislava
26JurisLuscenoksTukumsLATTukums
27PeterNováčikTopoľčanySVKbajky.sk CTC
28HenrichHostakSlovenský GrobSVKSUPERSICK
29DávidMoravecIvanka pri DunajiSVKIvanka pri Dunaji
30MichalPribilinecBratislsvaSVKBrezno
31ĽubomírGregaPrešovSVKHigh Riders Team
32PeterHantákLednické RovneSVKLednické Rovne
33MatějMatoušekBrnoCZEShredwear
34LubosBaginDubnica nad VáhomSVKYakesh
35MartinBrozmanKlastor pod ZnievomSVKKlastor pod Znievom
36LukášStrezenickýModraSVKTrax Modra
37PeterGrohoľSvätý JurSVKMŠK Krompachy
38JurajBošnákTrenčínSVKFreeride Devotees
39IgorJarošPiešťanySVKKellys
40VladimírGrupáčRajecké TepliceSVKKozlov Enduro Team
41PeterSiekelBratislavaSVKSkupina Mravec
42PavolMagdaPrešovSVKBang Downhill Team
43DušanLopušnýHronecSVKCKroute66 Brezno
44MatúšTrizuljakDolný kubínSVKDolný Kubín
45PeterKujanPiestanySVKPiestany
46MichalWiesengangerPiešťanySVKKELLYS FACTORY TEAM
47JiříSvobodaŽandovCZEMTBCrossCountry.com
48MarekBlahoBratislavaSVKBratislava
49MichalKaščákŽiar nad HronomSVKAbsolute Racing Team
50DušanJanšíkŽiar nad HronomSVKAbsolute Racing Team
51JozefFuskoŽlkovceSVKŽlkovce
52MartinŽampachHlohovecSVKHlohovec
53JurajSivčákTrenčínSVKEzopove bajky
54AndrejHabrunŽilinaSVKŽilina
55LukášJavorNitraSVKvíkendový bojovník
56MAREKODZGANCroydonGBRFreeRide Dubnica
57OndrejGlevaňákMoravany nad VáhomSVKMoravany nad Váhom
58RóbertMadžoPiešťanySVKPiešťany
59lukaskasprzykbratislavaSVKbratislava

HOBBY Super Masters 40+ (1979+)

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1IvanVojtechNové Zámky SVKNové Zámky
2VladimírDeákBohdanovce nad TrnavouSVKBohdanovce nad Trnavou
3MarekBilčíkBohdanovce nad TrnavouSVKBohdanovce nad Trnavou
4MilanKatuminecŽabokrekySVKKarpatské Horské
5IvanSivčákPodbrezováSVKPodbrezová
6RobertLaszloResitaROUBikeAttack
7TomášLindaKláštor pod ZnievomSVKRespo
8DenisErnweinBratislavaFRAVeroDenis
9DanielGularJakubovSVKKarpatské Horské
10PeterPechoBratislavaSVKSkupina Mravec
11MiroCinoPezinokSVKMedvedica
12JurajKolesárLiptovský MikulášSVKKoli
13Jozef Hanzel Trenčín SVKTrenčín
14Peter DzunkaBlatnéSVKSUPERSICK
15MariánFiloModraSVKModra
16MichalČernýKralice na HanéCZEBike Garage Prostějov
17ĽubomírDanešŽilinaSVKTNV Racing
18tomasnestickybratislavaSVKskupina mravec
19PavelHyvnarTrutnovCZEQayron.bike
20MarekNemšákNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
21StanislavSzucsGalantaSVKCykloklub Galanta
22GavrilaCatalinRESITAROUBike Attack

HOBBY WOMEN no age restriction

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1BarboraHuntatováStankovanySVKMŠK Krompachy
2LuciaDaniel JenčíkováSmižanySVKMŠK Krompachy
3VeroniqueBoehmBratislavaFRAVeroDenis
4LenkaPekařováHuslenkyCZEHuslenky
5LucieZáklasníkováBřeclavCZEBIKESTRIKE.COM
6NinaMiklíkováBratislavaSVKIntersport
7MartinaSochorováPraha 6CZETrail-guide.cz
8DianaDrakovacTýnec nad SázavouCZEPraha
9VladimiraRozokovaBratislavaSVK[bajkerky]
10PavlaBalíkováPříbramCZEPříbram
11Martina Karabová BreznoSVKCK ROUTE 66
12GabrielaBlaskova91105SVKTrencin
13AlexandraEckertGrazAUTBHZ

E-bike MAN - no age restriction

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1ViktorĎurechPúchovSVKBikeri z Púchova
2RadoslavMatisKrompachySVKENJOY THE RIDE TEAM
3Daniel BohuslávekTlusťochTřemošniceCZEMerida Hillock team
4LubomirLilgeMartinSVKMartin
5MichalBezákPartizánskeSVKebajk racing
6Peter Drábik Hlohovec SVKCUBE ENDURO TEAM
7Peter Drábik Hlohovec SVKCUBE ENDURO TEAM
8Matej MackovičPovažská BystricaSVKLife4Ride
9MilanLaurenčíkPovažská Bystrica SVKLife4Ride
10JaroslavSvatenýPovažská Bystrica SVKLife4Ride
11AdamKubišSliačSVKebajk racing
12DušanKnapecŽilinaSVKŽilina rebels
13Jean-romainPlaultTrnavaFRACommencal

INTERSPORT kids zone

Children´s race - A category: 2 - 3 years

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1NinaMajtánováBeckovSVKNové Mesto nad Váhom
2SamuelBelanBratislavaSVKKarpatské Horské
3JakubDudikPiešťanySVKPiešťany
4LaraGergelova Bánovce nad BebravouSVKBánovce nad Bebravou
5DominikDurdikMoravany nad VáhomSVK4D
6TeoKrchnavyNove Mesto nad VahomSVKNove Mesto nad Vahom
7Martin SpevákBratislavaSVKBratislava
8MiaZámečníkováDolné Srnie SVKDolné Srnie
9ZaraOravcovaTureňSVKTureň
10Kristina OndrejkovaPiešťanySVKPiestany
11Lukáš ZelkaPiešťanySVKPiešťany
12TeoVaňovičŽilinaSVKŽilina
13KristianPevalaKalnicaSVKKalnica
14Tomáš Držík VrboveSVKVrbove
15LukᚊadibolOstrovSVKOstrov
16IsabellTrochanováNová DubnicaSVKXC Bikers Sihoť Trenčín
17AlexLipkaLúkaSVKLúka
18BernadettBenkóczkyDunajská StredaSVKDunajská Streda
19PavolGašparíkBratislavaSVKMedvedica
20MatúškoPokornýBratislavaSVKKarpatské horské
21Viktória Ostrovska Bzince pod JavorinouSVKBzince pod Javorinou
22Viktória Hložková Bzince pod JavorinouSVKBzince pod Javorinou
23Kristián HložkaBzince pod JavorinouSVKBzince pod Javorinou
24JankoKováčBzince pod JavorinouSVKBzince pod Javorinou
25DamienHužovičDubnica nad VáhomSVKDubnica nad Váhom

Children´s race - B category: 4 - 5 years

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1PatrikMajtánNové Mesto nad VáhomSVKNové Mesto nad Váhom
2Matej Figura Nové Mesto nad Váhom SVKNové Mesto nad Váhom
3MichalDudíkPiešťanySVKPiešťany
4Natálka Štefkovičová Veľké Bedzany SVKMTB team Jacovce
5DenayaĎurdíkovaMoravany nad VáhomSVK4D
6LukášChmelanLeopoldovSVKLeopoldov
7TeréziaKelešiováBeckovSVKBeckov
8Arianka SlavkaGalbováPartizánskeSVKNie je
9Andrej SvinčákOravská LesnáSVKOravská Lesná
10DamiánHoličLehota pod VtáčnikomSVKLehota pod Vtáčnikom
11AdriankaMacháčkováDojcSVKpumtrack Dojč
12KristiánLelovičNová DedinkaSVKNová Dedinka
13OlíviaKuníkPrievidzaSVKPrievidza
14DominikRovňanikŽilinaSVKŽilina
15LucaLušňákPiestanySVKINTERSPORT
16OZGUROZYILMAZistanbulTURNDURO-TR
17AdamKosirTrnavaSVKTrnava
18Nikolas JakúbekBratislavaSVKBratislava
19Nina Urbanová VrbovéSVKVrbové
20OliverBečárTrenčínSVKTrenčín
21PeterGašparíkBratislavaSVKMedvedica
22ViliamKáderBratislavaSVKBratislava

Children´s race - C category: 6 - 7 years

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1KRISTIÁNVrškovýTrenčínSVKTrenčín
2KristínkaSmolkováMotešiceSVKMotešice
3IzabelaBlažovskáBratislavaSVKKarpatské Horské
4JakubHajicekZuberecSVKZuberec
5PatrikEstergájošMelčice - Lieskové SVKMelčice
6DimitriDurdikMoravany nad VáhomSVK4D
7MatejKelesiBeckovSVKBeckov
8TimitejŠatkaDubnica nad VáhomSVKCK Epic Dohňany
9DominikaŠkúciováTrenčianske StankovceSVKOSA SPORT TEAM
10AlexanderRacikPiestanySVKPiestany
11AleksanderPałkaKrzeszowicePOLBIKEBOARD
12LeonardKopčanTimoradza 182SVKTimoradza
13MatejKosirTrnavaSVKTrnava
14Ľubomír MarejkaZborov nad BystricouSVKZborov nad Bystricou
15JakubVaňoBratislava IV.SVKBratislava
16KristiánHužovičDubnica nad VáhomSVKDubnica nad Váhom

Children´s race - D category: 8 - 10 years

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1MichalOchodnickýNove Mesto nad VahomSVKOCHO
2DušanEstergájošMelčice - Lieskové SVKMelčice
3DamianDurdikMoravany nad VáhomSVK4D
4Alexander Jozef GalboPartizánskeSVKNie je
5MatúšMoškoLadceSVKLadce
6OskarVanuraTrencinSVKTrencin
7AndrejMacháčekDojčSVKpumptrack Dojč
8MichalMasárTrenčianska TepláSVKTrenčianska Teplá
9MarekDobrovičŽilinaSVKŽilina
10SamuelKunikPrievidzaSVKVelosvet Cykling team Prievidza

Extreme XC Uphill

MAN

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1PeterValoBratislavaSVKBratislava
2MarekMalovecBrestovanySVKBrestovany
3JakubSuchánekBrnoCZEPELLS TEAM

WOMAN

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1DenisaDubovskáDolná KrupáSVKBrestovany

E-bike

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1ViktorĎurechPúchovSVKBikeri z Púchova

Night Dual Slalom

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1DanielaHutkováBratislavaSVKRoka bike Bratislava
2MartinKováčikBreznoSVKCK Road 66
3LukášČemanPezinokSVKKHC Kaktusbike Bratislava
4MatúšPaulovičNitraSVKBIKESTRIKE.COM
5DominikaDurčákováHorní BludoviceCZEEnduro Kross Team
6MarekGálPetrova VesSVKpunkXriders
7IvanKrzákTurňa nad BodvouSVKTurňa nad Bodvou
8MartinKotzBratislavaSVKBajkula Riders Bratislava
9PavolKosnovskýŽilinaSVKFreeride Kalinov
10BarboraMedekováBratislavaSVKBIKESTRIKE.COM
11AdrienAdamRožňavaSVKMšk Krompachy
12PatrikStojkovičBanská ŠtiavnicaSVK
13JurisLuscenoksTukumsLATTukums
14PeterNováčikTopoľčanySVKbajky.sk CTC
15LuciaHanuskováHriňováSVKHriňová
16LukášLukáčZlaté MoravceSVKAirace factory
17MiroslavWeberHořoviceCZEAntikotočerepapinovikovičová
18JiřiVokáčHořoviceCZEAntikotočerepapinovikovičová
19MarekSobolaBratislavaSVKBratislava
20KristófSzatmáriBudapestHUNFRO Racing
21ĽubomírGregaPrešovSVKHigh Riders Team
22JiříFrýželkaLuhačoviceCZELuhačovice
23Lenka Kolesárová;Liptovský MikulášSVKKoli
24JurajKleinBratislavaSVKBratislava
25AdamPulitNysaPOLHard Luck Story
26MartinMoškoOstrava CZECommencal FDF Team
27FlorianTischhartWienAUTTrailsurfers
28RomanaLabounkovaJesenikCZEBikrosklub Jesenik
29MarekGaraiBanská ŠtiavnicaSVKBanská Štiavnica
30LukášKoštrnaBratislavaSVKRoka bike Bratislava
31MarekGálikHLOHOVECSVKHlohovec Reprezent Crew
32MartinTalianMníchova LehotaSVKMTBiker
33MarekPappBratislavaSVKMgr. Pingulová Racing
34KamilBeláňMartinSVKBajky.sk C.T.C
35MárioJarinaRajecké TepliceSVKEnjoy The Ride Team
36PavolMagdaPrešovSVKBang Downhill Team
37KristínaNikováTrenčínSVKVeľké Bierovce
38PeterMitasikPovažská BystricaSVKPovažská Bystrica
39MatejLipcseiRimavská SobotaSVKAbsolute racing team
40HannesSlavikViennaAUTGhost Bikes / Magura / Leatt / Novatec / Samox
41GeraldRosenkranzGrazAUTAfroBiking_100
42PhilippFreudenbergGrazAUTRoFa Cinquantuno
43FilipLíškaDunajska LužnaSVKCK AB sereď
44AdamLučanPrešovSVKHIGH RIDERS team
45ErikKlučikPezinokSVKPezinok
46AttilaTolgyesiPaňovceSVKPaňovce
47Peter Drábik Hlohovec SVKCUBE ENDURO TEAM
48Peter Drábik Hlohovec SVKCUBE ENDURO TEAM
49Oliver GombalaNové Mesto nad VáhomSVKCTM Racing Team
50TomášMartinákBratislavaSVKBajkula Riders Bratislava
51PetrPalaJablonec nad NisouCZEDH-FR Racing Tanvald
52MartinKoreňMalý KrtíšSVKBikepro sport
53MarekVrankaJakubovanySVKHIGHRIDERS Team
54TalisLiepinsRadzinciemsLATTMD
55JakubFrankoNové Mesto nad VáhomSVKT.N.V RCT
56OndřejŠtěpanekJablonec nad NisouCZECTM Racing team
57SamuelBožikBanska StiavnicaSVKAbsolut Racing Team
58AdamJesenskýŽabokrekySVKBajky.sk ctc
59ZuzanaBrienikováKláštor pod ZnievomSVKKláštor pod Znievom
60Patrik BeňaKošiceSVKEnjoy The Ride
61FrederikŠalátZlaté MoravceSVKAirace Factory
62TimotejŠčepkoDrietomaSVKCTM Racing Team
63MaxTrafellaKapfenbergAUTDo-Biker Bruck/Mur
64MartinLEBLKRUPKACZEBanshee Bikes Factory Team
65VanesaPetrovskáBytčaSVKDEEM Racing Teamm
66FilipHornáčekLubinaSVKLubina
67Boris SmatanaPovažská Bystrica SVKLife4Ride
68ChristophSaxSt.Veit/GlanAUTSt.Veit/Glan

Garmin Slopestyle FMB World Tour

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1TeodorKováčPrahaCZESpecialized, DonJoy
2RudolfMullerŠtefanovSVKpunkXriders
3VilibaldVítekJablonec nad NisouCZECTM
4IgorPuteraBratislavaSVKPZMK
5MarkusSaurerHartbergAUTBanana Crew
6BerndWinklerHartbergAUTBanana Crew
7JulianJesingerGraz AUTAfrobiking

Airbag Jump Contest

MTB

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1AndrejNguyenMartinSVKMartin
2IvanMakaraČastkovceSVKKamikaze Bikecrew
3MatúšPolonecMartinSVKBike Park JASENSKÁ
4Matej PakánMartinSVKMartin
5AdamPulitNysaPOLHard Luck Story
6DanielRumanKošiceSVKKošice
7AdamBednářBratislavaSVKKarpatské Horské
8MartinVrablicHlohovecSVKhlohovec

BMX

#First NameLast nameCityNationalityClub/Team
1RadovanMarákNové Mesto nad VáhomSVKKamikaze Bikecrew
2Tomáš PekarPúchovSVKPúchov