SPECIALIZED CLINIX – NECHAJ SI PORADIŤ OD NAJLEPŠÍCH

16.05.2018
Väčšina z nás sa učila jazdiť na bicykli ešte v detstve, ale málokto z nás sa snaží zlepšovať v technike v dospelosti. Neváhaj a využi Specialized Ambasádorov a nauč sa od nich ako správne jazdiť v teréne. Pri našich Clinix ti poradia, ako efektívnejšie prejsť zatáčku, ťažký zjazd, kamene, korene, alebo skoky… Jednoducho všetky prekážky, s ktorými sa môžeš pri jazde v teréne stretnúť. 

Stačí sa prihlásiť k jednému z našich ambasádorov na vybraný termín a je to! Svetom technického jazdenia ťa budú sprevádzať práve tieto mená:
 
Vlastimil Hynčica
Zjazdový matador, niekoľko-násobný majster ČR v zjazde na horských bicykloch. Svoje tituly si drží aj v kategórii Masters. A nechýba mu ani titul majstra Európy v tejto kategórii. V súčasnosti sa tiež venuje juniorskému tímu Specialized, kde funguje ako pomocný tréner. Počas svojej dlhej závodnej kariéry nazbieral Vlasta kopec skúseností, ktoré teraz môže predať aj tebe.

 
Kristián Poruban 
Slovenský rider ktorý zbiera svoje skúsenosti už od detstva. Začínal s motocrossom, no v roku 2012 sa presmeroval na Downhill. V DH získal viacero titulov a minulú sezónu to skúsil aj na enduro bajku, kde sa stal celkovým víťazom západoeurópskeho pohára. Preto by rád predal skúsenosti novým neskúseným jazdcom.

 
Harmonogram výjazdov:
Vlastimil Hynčica a Kristián Poruban
Sobota 27.5. – 16h
Neděle 28.5. – 15h

Ako sa môžeš prihlásiť k našim ambasádorom:
Napíš email (marek.pirzkall@specialized.com), v ktorom špecifikuj:
 
Tvoje meno + priezvisko
Telefon
Email
Dátum Vybraný termín
Dátum narodenia