Novinky

BikeFest 2018: Aktuálne výsledky

Všetky aktuálne výsledky z prebiehajúcich pretekov na BikeFeste 2018 v Kálnici nájdete TU: 
http://www.sportsofttiming.sk/sk/zavod/overview/2563


Už v piatok sa vidíme v Kálnici

Už v piatok štartuje ôsmy ročník najväčšieho bicyklového festivalu na Slovensku  Birell BikeFest v Kálnici pri Novom Meste nad Váhom.

BikeFest nekončí ani po zotmení!

Nočný život na BikeFeste patrí k vrcholom celej akcie a určite to ani tento rok nebude inak.

Nenechajte si ujsť živé koncerty na hlavnom stagi vždy od 22:00.

Piatok bude už tradične patriť Excellent Hip Hop night, ktorú tento rok obohatí reggae v podobe Riddim Show Medial Banana.


 A v sobotu nebude chýbať tradičná Trident Drum'N'Bass night:

Aj hendikepovaní chcú športovať. Pomôcť Nezastaviteľným môžete aj vy!

Jazda na bicykli patrí k obľúbeným formám športovania či relaxu. Zatiaľ čo vysadnúť na dve kolesá a pustiť sa do objavovania krás prírody je pre väčšinu ľudí samozrejmosťou, pre ľudí so zdravotným postihnutím je to len nenaplnenou túžbou. Ich sny však pomáha napĺňať projekt Nezastaviteľní, vďaka ktorému nie je šliapanie do pedálov žiadnou prekážkou. Bližšie k naplneniu svojich túžob môžu hendikepovaných posunúť aj návštevníci Birell Bikefestu.

SPECIALIZED CLINIX – NECHAJ SI PORADIŤ OD NAJLEPŠÍCH

Väčšina z nás sa učila jazdiť na bicykli ešte v detstve, ale málokto z nás sa snaží zlepšovať v technike v dospelosti. Neváhaj a využi Specialized Ambasádorov a nauč sa od nich ako správne jazdiť v teréne. Pri našich Clinix ti poradia, ako efektívnejšie prejsť zatáčku, ťažký zjazd, kamene, korene, alebo skoky… Jednoducho všetky prekážky, s ktorými sa môžeš pri jazde v teréne stretnúť. 

Stačí sa prihlásiť k jednému z našich ambasádorov na vybraný termín a je to! Svetom technického jazdenia ťa budú sprevádzať práve tieto mená:
 

Na BikeFest 2018 kyvadlovou dopravou

Návštevníkov do areálu dopraví bezplatná kyvadlová doprava.
Minulý rok BikeFest navštívilo v priebehu troch dní až 14 tisíc návštevníkov. Aj preto sa usporiadatelia v spolupráci s Trenčianskym samosprávnym krajom rozhodli, že tento rok odľahčia lokálne prístupové cesty a pre návštevníkov zabezpečia kyvadlovú dopravu.

Unikátny workshop s Canonom!

Canon pripravil pre účastníkov Bikefestu unikátny workshop zameraný na športovú fotografiu pod vedením Canon ambasádora Erika Tomašáka.

Dvanásti z vás sa môžu tešiť na zaujímavú prednášku a špičkovú techniku Canon, ktorú si budú môcť vyskúšať priamo v akcii počas preteku Slopestyle. Ten je plný vysokých skokov a nepochopiteľných figúr, čiže o krásne zábery nebude núdza.

Vlastné meno na štartovnom čísle len do 11. mája!

Registrujte sa výhodne online na hociktorú z 11 súťažných disciplín do 11. mája a maj svoje meno na štartovnom čísle!Rezervácia bicyklov na testovanie spustená!

Práve sme spustili rezerváciu bicyklov na testovanie. Priebežne budú v najbližších dňoch aj naďalej pribúdať ďalšie biky. Online rezervácia je otvorená do nedele 20. mája 2018, do kedy si môžeš rezervované bicykle ľubovoľne meniť za iné.


Stránky