Novinky

Birell BikeFest 2017 aj pre najmenších

Ak sa chystáte na BikeFest 2017 (a mali by ste sa) určite svoje ratolesti nenechávajte doma. Kenzel detská zóna bude k dispozícii zadarmo počas celého festivalu.

Poistite sa online

Na Birell BikeFeste 2017 môžete poistiť seba aj testované bicykle!

FMB World tour opäť na BikeFeste

Garmin slopestyle bude už 3-krát zaradený do kalendára svetovej série Freeride Mountain Bike World Tour s bronzovým statusom.Rezervuj si bike na testovanie

Spustili sme rezerváciu bicyklov na testovanie. Priebežne budú pribúdať ďalšie biky. Online rezervácia je otvorená do 23. mája 2017. Do tohto termínu si môžeš rezervované bicykle ľubovoľne meniť za iné.

Návštevníci BikeFestu si aj tento rok budú môcť vyskúšať jazdu na viac ako 400 testovacích bicykloch od najväčších značiek na svetovom trhu. Každý rok zvyšujeme počet vystavovateľov a testovacích bicyklov a veríme, že aj tento rok sa nám podarí prekonať rekord.

Registruj sa na preteky

Registrujte sa výhodne a pohodlne online na hociktorú z 11 súťažných disciplín!

Najväčšou výhodou včasnej registrácie je, okrem ušetreného času priamo na mieste, zvýhodnená cena! Preto neváhajte a registrujte sa na preteky čím skôr online. Každý kto sa zaregistruje do 11. mája 2017, získa navyše štartové číslo so svojím menom a národnosťou. Na registrácii si už len vyzdvihnete štartovací balíček a môžete sa naplno sústrediť na výkon.

Birell BikeFest 2017 pre každého

Siedmy ročník Birell BikeFestu prinesie plné 3 dni bikového šialenstva!
To znamená o pár hodín viac obzerania svojich favoritov medzi bicyklami, či viac času na preskúmanie celého bikeparku. Vidíme sa 26. až 28. mája 2017 v Kálnici!


Pripravujeme Birell BikeFest 2017

Všetky dôležité informácie k Birell BikeFestu 2017 sa dozviete už čoskoro!

Ako bolo na BikeFeste 2016?

Prípravy na BikeFest 2017 sú už v plnom prúde. V týchto zimných dňoch sa však môžete s nami zahriať pohľadom na skvelú atmosféru, ktorá panovala na BikeFeste 2016. Nezabudnite: BikeFest 2017 sa koná od 26. až 28. mája 2017 v Kálnici!

 

Birell BikeFest 2016 s rekordnou účasťou

Najväčší bicyklový festival na Slovensku s rekordnou účasťou
Posledný májový víkend sa v Kálnici pri Novom Meste nad Váhom konal najväčší bicyklový festival na Slovensku – Birell BikeFest 2016. Slnečné počasie prilákalo rekordný počet návštevníkov. Na svoje si prišli nielen pretekári v jedenástich cyklistických disciplínach, ale fanúšikovia športu na dvoch kolesách.

Dlhoočakávaná trasa Endura je vonku!

Trať na sobotňajšie Enduro je už vypáskovaná a v porovnaní s minulým rokom obsahuje o jednu rýchlostnú skúšku viac. Na pretekárov čaká 5 poctivých prírodných zjazdov, na ktoré sa bude treba dostať po vlastných, len na jednu rýchlostnú skúšku sa dostanete pomocou vleku.  

 
mapa na stiahnutie

Stránky