Novinky

Vlastné meno na štartovnom čísle len do 11. mája!

Registrujte sa výhodne online na hociktorú z 11 súťažných disciplín do 11. mája a maj svoje meno na štartovnom čísle!Rezervácia bicyklov na testovanie spustená!

Práve sme spustili rezerváciu bicyklov na testovanie. Priebežne budú v najbližších dňoch aj naďalej pribúdať ďalšie biky. Online rezervácia je otvorená do nedele 20. mája 2018, do kedy si môžeš rezervované bicykle ľubovoľne meniť za iné.


Na BikeFest 2018 kyvadlovou dopravou

Auto tento rok na BikeFeste potrebovať nebudete. Do Bike Parku Kálnica sa odveziete pohodlne kyvadlovou dopravou. 

Trenčiansky samosprávny kraj a Slovenská autobusová doprava Trenčín - SADTN pre vás pripravili špeciálne autobusy na pravidelnej linke Nové Mesto nad Váhom - Bikepark Kálnica.

Sledujte nás, viac info o cestovnom poriadku a záchytných parkoviskách čoskoro.

Aj tento rok je Garmin slopestyle súčasťou FMB World Tour

Garmin slopestyle je už 4-krát zaradený do kalendára svetovej série Freeride Mountain Bike World Tour s bronzovým statusom.

Slopestyle je nepochybne jeden z najväčších diváckych magnetov celého BikeFestu. Preto si ani tento rok nenechajte ujsť kúsky tých najlepších jazdcov z rôznych kútov Európy. Nepochybujeme o tom, že každoročná strhujúca atmosféra nebude chýbať ani tento rok.

Zaspomínajte si na tú minuloročnú:

Registrácia už čoskoro

Registráciu na všetky disciplíny Birell BikeFestu 2018 spustíme začiatkom februára.Všetky aktuálne informácie sa vždy dozviete na webe alebo na Facebooku BikeFestu, či Facebook udalosti: Birell BikeFest 2018.

Prípravy na Birell BikeFest 2018 v plnom prúde

Všetky novinky a dôležité informácie o ôsmom ročníku priebežne aktualizujeme.

Birell BikeFest 2018 sa bude konať 25. až 27. mája 2018 v Bike Parku Kálnica. Web s novými informáciami priebežne aktualizujeme a tešiť sa môžete aj na niekoľko noviniek.

Zatiaľ sa však na posledný májový víkend nalaďte touto pozvánkou:


 

Svetový festival na Slovensku

Najväčší bicyklový festival na Slovensku sa tento rok stáva ešte svetovejším. Okrem Garmin slopestylu, ktorý je opäť súčasťou FMB World Tour s bronzovým statusom sa tento rok stáva svetovým aj pretek CTM Enduro race.

Tešíte sa na Birell BikeFest 2018?

Všetky dôležité informácie k Birell BikeFestu 2018 sa dozviete už čoskoro! Zatiaľ si však do diárov zapíšte, že ôsmy ročník najväčšieho bicyklového festivalu na Slovensku sa bude konať 25. až 27. mája 2018 v bikeparku Kálnica.

 

Mapa CTM ENDURO RACE 2017

Pozrite si mapu tohtoročnej trasy CTM ENDURO RACE 


Mapu si môžete stiahnuť TU 

Európska premiéra kamery GARMIN VIRB® 360 na BIKEFESTE!

Prvé oficiálne a verejné európske zábery z najhorúcejšej novinky, ktorá bola predstavená len dnes - GARMIN VIRB® 360, vzniknú práve na BikeFeste 2017!Stránky