Novinky

Tešíte sa na Birell BikeFest 2018?

Všetky dôležité informácie k Birell BikeFestu 2018 sa dozviete už čoskoro! Zatiaľ si však do diárov zapíšte, že ôsmy ročník najväčšieho bicyklového festivalu na Slovensku sa bude konať 25. až 27. mája 2018 v bikeparku Kálnica.

 

Mapa CTM ENDURO RACE 2017

Pozrite si mapu tohtoročnej trasy CTM ENDURO RACE 


Mapu si môžete stiahnuť TU 

Európska premiéra kamery GARMIN VIRB® 360 na BIKEFESTE!

Prvé oficiálne a verejné európske zábery z najhorúcejšej novinky, ktorá bola predstavená len dnes - GARMIN VIRB® 360, vzniknú práve na BikeFeste 2017!Posledná možnosť registrovať sa online!

Predĺžili sme online registráciu so zlacneným štartovným na všetky BikeFestové súťaže do utorka 23. 5. 2017 do 23:59.

Keďže ste sa viacerí nestihli zaregistrovať v riadnom termíne, rozhodli sme sa vyhovieť vašim otázkam a predlžujeme možnosť online registrácie. Neváhajte a využite poslednú možnosť získať zvýhodnené štartovné a poistenie - už len do utorka 23. 5. 2017 do polnoci

O čistotu vašich dresov po preteku sa postará Whirlpool

Tento rok sa môžete tešiť na novinku – cyklistickú mobilnú práčovňu Whirlpool.

Vaše dresy si po preteku môžete nechať zadarmo vyprať v špeciálnom prívese vybavenom práčkami a sušičkami Whirlpool. Vyškolený personál sa o vaše oblečenie postará cca za jednu hodinu. Domov sa tak vrátite nielen vyšportovaní, ale aj čistí.


 

Silná hip hop párty na BikeFeste 2017!

Nočný život na BikeFeste patrí k vrcholom celej akcie a určite to ani tento rok nebude inak!

SPECIALIZED CLINIX – Nechaj si poradiť od najlepších

Väčšina z nás sa učila jazdiť na bicykli ešte v detstve, ale málokto z nás sa snaží zlepšovať v technike v dospelosti. Neváhaj a využi Specialized Ambasádorov a nauč sa od nich ako správne jazdiť v teréne. Pri našich Clinix ti poradia, ako efektívnejšie prejsť zatáčku, ťažký zjazd, kamene, korene, alebo skoky… Jednoducho všetky prekážky, s ktorými sa môžeš pri jazde v teréne stretnúť. 

Otestuj si bike a vyhraj bicykel GENESIS v hodnote 999,99 €!

Príďte skúsiť šťastie, a okrem zážitku z testovacej jazdy sa môžete odviezť domov na novučičkom “tátošovi”. V stánku GENESIS na BikeFeste pre vás aj tento rok INTERSPORT pripravil možnosť otestovať si túto vlastnú exkluzívnu značku bicyklov. A navyše, každý kto si príde vyskúšať niektorý z našich modelov, bude zaradený do žrebovania o 29” horský bicykel GENESIS!

Garmin Slopestyle FMB World Tour s novou traťou

Už po tretíkrát sa na BikeFeste môžete tešiť na nádielku toho najlepšieho jazdeckého umenia. Aj tento rok je slopestyle zaradený do kalendára najväčšej svetovej série Freeride Mountain Bike World Tour s bronzovým statusom.

KELLYS BIKEFEST MARATÓN opäť pre všetkých!

Maratón nebude chýbať ani na siedmom ročníku najväčšieho bicyklového festivalu na Slovensku - Birell BikeFest 2017! Obľúbená disciplína každoročne priláka viac a viac ľudí a preto každý rok pracujeme na tom, aby bol lepší.


REGISTROVAŤ ONLINE SA OPLATÍ

Stránky