Novinky

Pripravujeme Birell BikeFest 2017

Všetky dôležité informácie k Birell BikeFestu 2017 sa dozviete už čoskoro!

Ako bolo na BikeFeste 2016?

Prípravy na BikeFest 2017 sú už v plnom prúde. V týchto zimných dňoch sa však môžete s nami zahriať pohľadom na skvelú atmosféru, ktorá panovala na BikeFeste 2016. Nezabudnite: BikeFest 2017 sa koná od 26. až 28. mája 2017 v Kálnici!

 

Birell BikeFest 2016 s rekordnou účasťou

Najväčší bicyklový festival na Slovensku s rekordnou účasťou
Posledný májový víkend sa v Kálnici pri Novom Meste nad Váhom konal najväčší bicyklový festival na Slovensku – Birell BikeFest 2016. Slnečné počasie prilákalo rekordný počet návštevníkov. Na svoje si prišli nielen pretekári v jedenástich cyklistických disciplínach, ale fanúšikovia športu na dvoch kolesách.

Dlhoočakávaná trasa Endura je vonku!

Trať na sobotňajšie Enduro je už vypáskovaná a v porovnaní s minulým rokom obsahuje o jednu rýchlostnú skúšku viac. Na pretekárov čaká 5 poctivých prírodných zjazdov, na ktoré sa bude treba dostať po vlastných, len na jednu rýchlostnú skúšku sa dostanete pomocou vleku.  

 
mapa na stiahnutie

Birell osvieži BIKEFEST

Účastníkov 6. ročníka bicyklového festivalu Birell BIKEFEST 2016 čaká v cieli osviežujúca odmena v podobe nealkoholického piva Birell. Bezkonkurenčne najväčší bicyklový festival na Slovensku sa bude konať od piatka 27. do nedele 29. mája 2016 tradične v DEMA bikeparku Kálnica (okres Nové Mesto nad Váhom).

 

Vyhraj s CTM akčnú kameru Garmin

CTM Racing Team v spolupráci s partnerom tímu Garmin pripravil pre fanúšikov atraktívnu akciu. Na Birell BikeFest 2016 v Kálnici (27. - 29. mája) si budete môcť zajazdiť s pretekármi a zároveň budete zapojení do losovania o akčnú kameru Garmin Virb X.
 

Ambasádori SPECIALIZED CLINIX poradia s technikou jazdenia


SPECIALIZED CLINIX – NECHAJ SI PORADIŤ OD NAJLEPŠÍCH
Väčšina z nás sa učila jazdiť na bicykli ešte v detstve, ale málokto z nás sa snaží zlepšovať v technike v dospelosti. Neváhaj a využi Specialized Ambasádorov a nauč sa od nich, ako správne jazdiť v teréne. Pri našich Clinix ti poradia, ako efektívnejšie prejsť zatáčku, ťažký zjazd, kamene, korene, alebo skoky… Jednoducho všetky prekážky, s ktorými sa môžeš pri jazde v teréne stretnúť. 

Testujte bezplatne cyklopočítače Garmin

Každý, kto má objednané bicykle na testovanie, môže bezplatne otestovať kompletnú ponuku cyklopočítačov od Garminu. V ponuke nechýba cyklo radar, cyklopočítač s GPS, hodinky s GPS navigáciou, In sight displej, merač výkonu alebo turistická navigácia.
Vyskúšať tiež môžete, ako funguje top akčná kamera VIRB XE!
 


Mapa k testovacím okruhom

Pozrite sa kadiaľ povedú okruhy na testovanie bikov
Máš už zarezervované biky, ktoré by si chcel vyskúšať? Každý deň nám ešte pribúdajú ďalšie značky. Aby si vedel kadiaľ sa bude tento rok jazdiť, prikladáme mapu testovacích okruhov.

Odjazdi CTM Enduro Race a si v hre o atraktívnu cenu

Víťaz tomboly CTM Enduro Race si odnesie limtovanú edíciu rámu CTM Scroll Pro
Tretí ročník CTM Enduro Race ponúkne kvalitný pretek pre všetkých priaznivcov mountainbikingu u nás. Štartuje sa v sobotu 28. mája 2016 počas BikeFestu v Kálnici. Na víťaza tomboly, do ktorej budú zaradení všetci pretekári, čaká atraktívna cena.

Stránky