Novinky

Aj tento rok je Garmin slopestyle súčasťou FMB World Tour

Garmin slopestyle je už 4-krát zaradený do kalendára svetovej série Freeride Mountain Bike World Tour s bronzovým statusom.

Slopestyle je nepochybne jeden z najväčších diváckych magnetov celého BikeFestu. Preto si ani tento rok nenechajte ujsť kúsky tých najlepších jazdcov z rôznych kútov Európy. Nepochybujeme o tom, že každoročná strhujúca atmosféra nebude chýbať ani tento rok.

Zaspomínajte si na tú minuloročnú:

Registrácia už čoskoro

Registráciu na všetky disciplíny Birell BikeFestu 2018 spustíme začiatkom februára.Všetky aktuálne informácie sa vždy dozviete na webe alebo na Facebooku BikeFestu, či Facebook udalosti: Birell BikeFest 2018.

Prípravy na Birell BikeFest 2018 v plnom prúde

Všetky novinky a dôležité informácie o ôsmom ročníku priebežne aktualizujeme.

Birell BikeFest 2018 sa bude konať 25. až 27. mája 2018 v Bike Parku Kálnica. Web s novými informáciami priebežne aktualizujeme a tešiť sa môžete aj na niekoľko noviniek.

Zatiaľ sa však na posledný májový víkend nalaďte touto pozvánkou:


 

Svetový festival na Slovensku

Najväčší bicyklový festival na Slovensku sa tento rok stáva ešte svetovejším. Okrem Garmin slopestylu, ktorý je opäť súčasťou FMB World Tour s bronzovým statusom sa tento rok stáva svetovým aj pretek CTM Enduro race.

Tešíte sa na Birell BikeFest 2018?

Všetky dôležité informácie k Birell BikeFestu 2018 sa dozviete už čoskoro! Zatiaľ si však do diárov zapíšte, že ôsmy ročník najväčšieho bicyklového festivalu na Slovensku sa bude konať 25. až 27. mája 2018 v bikeparku Kálnica.

 

Mapa CTM ENDURO RACE 2017

Pozrite si mapu tohtoročnej trasy CTM ENDURO RACE 


Mapu si môžete stiahnuť TU 

Európska premiéra kamery GARMIN VIRB® 360 na BIKEFESTE!

Prvé oficiálne a verejné európske zábery z najhorúcejšej novinky, ktorá bola predstavená len dnes - GARMIN VIRB® 360, vzniknú práve na BikeFeste 2017!Posledná možnosť registrovať sa online!

Predĺžili sme online registráciu so zlacneným štartovným na všetky BikeFestové súťaže do utorka 23. 5. 2017 do 23:59.

Keďže ste sa viacerí nestihli zaregistrovať v riadnom termíne, rozhodli sme sa vyhovieť vašim otázkam a predlžujeme možnosť online registrácie. Neváhajte a využite poslednú možnosť získať zvýhodnené štartovné a poistenie - už len do utorka 23. 5. 2017 do polnoci

O čistotu vašich dresov po preteku sa postará Whirlpool

Tento rok sa môžete tešiť na novinku – cyklistickú mobilnú práčovňu Whirlpool.

Vaše dresy si po preteku môžete nechať zadarmo vyprať v špeciálnom prívese vybavenom práčkami a sušičkami Whirlpool. Vyškolený personál sa o vaše oblečenie postará cca za jednu hodinu. Domov sa tak vrátite nielen vyšportovaní, ale aj čistí.


 

Silná hip hop párty na BikeFeste 2017!

Nočný život na BikeFeste patrí k vrcholom celej akcie a určite to ani tento rok nebude inak!

Stránky