Vyhraj s CTM akčnú kameru Garmin

19.05.2016
CTM Racing Team v spolupráci s partnerom tímu Garmin pripravil pre fanúšikov atraktívnu akciu. Na Birell BikeFest 2016 v Kálnici (27. - 29. mája) si budete môcť zajazdiť s pretekármi a zároveň budete zapojení do losovania o akčnú kameru Garmin Virb X.
 

Stačí si zarezervovať bicykel CTM na testovanie alebo prísť so svojim CTM bicyklom do predvádzacieho stánku Garmin v uvedených časoch, kedy vám budú k dispozícii jazdci CTM Racing Teamu. Keďže rideri sa zúčastňujú väčšiny pretekov na Bikefeste, zajazdiť s nimi a zapojiť sa do súťaže môžete v týchto hodinách:
 
Piatok: 11.00 – 12.30
Sobota: 11.00 – 12.00,  13.00 – 15.00


 
Okrem jazdy s pretekármi a možnosti vyhrať kameru Garmin, si môžete natočiť svoju jazdu a zároveň vás bude natáčať aj rider z CTM Racing Teamu. Po akcii vám pošleme e-mail s odkazom na stiahnutie videí. 
 
Garmin je tento rok novým partnerom CTM Racing Teamu. Chalani si kamery i hodinky nevedia vynachváliť, sprevádzajú ich na všetkých pretekoch a Birell BikeFest 2016 samozrejme nebude výnimkou.
 
Videá pretekárov CTM Racing Teamu z Kálnice natočené kamerami Garmin Virb X:
 
https://www.youtube.com/watch?v=0uxj3b8UCrE
 
https://www.youtube.com/watch?v=4DCQtC3YXUE
 
Okrem tejto akcie sú počas celého Birell BikeFest 2016 k dispozícii na zapožičanie kamery i cyklopočítače Garmin, ktoré môže otestovať každý, kto má objednané bicykle na testovanie.