SPECIALIZED CLINIX – Nechaj si poradiť od najlepších

12.05.2017
Väčšina z nás sa učila jazdiť na bicykli ešte v detstve, ale málokto z nás sa snaží zlepšovať v technike v dospelosti. Neváhaj a využi Specialized Ambasádorov a nauč sa od nich ako správne jazdiť v teréne. Pri našich Clinix ti poradia, ako efektívnejšie prejsť zatáčku, ťažký zjazd, kamene, korene, alebo skoky… Jednoducho všetky prekážky, s ktorými sa môžeš pri jazde v teréne stretnúť. 

Stačí sa prihlásiť k jednému z našich ambasádorov na vybraný termín a je to! Svetom technického jazdenia ťa budú sprevádzať práve tieto mená:
 
Tereza Votavová
Bývalá reprezentantka ČR vo fourcrosse a zjazde na horských bikoch, organizátorka najrôznejších dámskych bicyklových akcií a tiež KolOna kempov. Tera si počas Bikefestu zoberie do parády ženy. Pokiaľ sa prihlásiš na jej lekciu, budeš mať možnosť sa nielen zadarmo niečo naučiť, ale tiež si strihnúť niektorý zo závodov, ktoré sa konajú behom festivalu.


 
Vlastimil Hynčica
Zjazdový matador, niekoľko-násobný majster ČR v zjazde na horských bicykloch. Svoje tituly si drží aj v kategórii Masters. A nechýba mu ani titul majstra Európy v tejto kategórii. V súčasnosti sa tiež venuje juniorskému tímu Specialized, kde funguje ako pomocný tréner. Počas svojej dlhej závodnej kariéry nazbieral Vlasta kopec skúseností, ktoré teraz môže predať aj tebe. 
Ako sa môžeš prihlásiť k našim ambasádorom:
Napíš Tereze email (tereza.votavova@specialized.com), v ktorom špecifikuj 
Meno ambasádora, ku ktorému sa chceš prihlásiť
Vybraný termín
Tvoje meno + priezvisko
Dátum narodenia 
Tereza ti potvrdí rezerváciu mailom.
Všetky dievčatá majú po absolvovaní kurzu u Terezy štartovné v disciplínach zadarmo. Navyše môžu využiť dievčenskú chillout zónu v priestoroch stánku Specialized.
Ak si chlapec a chceš svoje novonadobudnuté skúsenosti uplatniť hneď v praxi, nezabudni sa prihlásiť preteky za zvýhodnené ceny online do 25. mája 2017. 

HARMONOGRAM:
 
Tereza Votavová - dievčatá
Piatok 26. 5. o 10.00 hod.
Sobota 27. 5. o 10.00 hod. a 15.00 hod.
Nedeľa 28. 5. o 10.00 hod. a 15.00 hod.
 
Vlastimil Hynčica - chlapci
Piatok  26. 5. o 15.00 hod.
Sobota 27. 5. o 10.00 hod. a 15.00 hod.
Nedeľa 28. 5. o 10.00 hod. a 14.00 hod.
 
V každej skupine môže byť maximálne 7 účastníkov.