Rezervácia bicyklov na testovanie spustená!

15.04.2018
Práve sme spustili rezerváciu bicyklov na testovanie. Priebežne budú v najbližších dňoch aj naďalej pribúdať ďalšie biky. Online rezervácia je otvorená do nedele 20. mája 2018, do kedy si môžeš rezervované bicykle ľubovoľne meniť za iné.


BikeFest každoročne ponúka tri dni na testovanie a porovnávanie bikov, na ktorých si bežne nezajazdíte, ale aj takých, ktorých kúpu zvažujete. Najväčšie značky na trhu, ako Canyon, Specialized, Kellys, Whyte, Rock Machine, CTM a ďalšie privezú viac ako 400 bikov, od najnovších modelov sezóny až po e-biky. Za tri dni si môžete vyskúšať jazdu až na 13 bikoch. Na testovanie budú pripravené dva XC testovacie okruhy, osem zjazdových a freeride tratí a tiež fourcross a dual slalomová trať.

Nenechajte si ujsť ani zaujímavú akciu od značky WHYTE. Pre registrovaných účastníkov demo akcie v rámci turné WHYTE TEST IS THE BEST TOUR 2018 (Monínec, Jedovnice, Kálnica) platí zľava -10 % z MOC. Ponuka je platná len pri objednávke bicykla v priebehu konania demo akcie. 

Rezerváciu bicykla odporúčame urobiť vopred a online. Ušetríte a máte širšiu možnosť výberu. Najžiadanejšie modely sú rezervované medzi prvými. Bicykle si možno rezervovať na najneskôr do 20.5.2018. Jednotlivé modely sa budú priebežne dopĺňať.
 
Bicykle na testovanie