Extrémny XC výšľap

sobota, 30. máj, 2020 - 12:00
Najväčší makači si môžu aj tento rok otestovať svoju výdrž počas extrémneho XC výšľapu na 500 metrov dlhej trati. Na pretek sa môže prihlásiť každý, kto si trúfa preveriť svoje limity. Prví traja v každej kategórii získajú hodnotné vecné ceny. Najrýchlejší vo svojej kategórii získajú oceľové R loga Biker. Najrýchlejší v cieli (s výnimkou kategórie elektrobicykel) bude korunovaný za kráľa kálnického lesa. Diváci môžu prísť podporiť a povzbudiť svojich favoritov, alebo sa môžu staviť, ktorý pretekár to dotiahne až na vrchol. Veľa z nich veru nie! Pre lenivejších makačov je pripravená kategória elektrobikov.

Štartovné
Všetci pretekári platia jednotné štartovné 3 € pri registrácii online, na mieste 7 €. 
Každý, kto sa zaregistruje vopred online, získa štartovné za zvýhodnenú cenu. Na BikeFeste potom stačí, ak si v piatok alebo v sobotu ráno do 11:30 pohodlne vyzdvihne darčekový balíček a štartové číslo pri registračnom pulte.

Registrácia na mieste sa uzatvára v sobotu 30. mája 2020 o 11:30!Každý účastník, ktorý sa do 10. mája 2020 polnoci registruje online, získa na pamiatku štartové číslo aj so svojím menom! 


 

Kategórie

MUŽI
ŽENY
E-bike

Generálny partner

Hlavný partner

Hlavný mediálny partner

Mediálny partner