Detská zóna INTERSPORT

piatok, 24. máj, 2019 - 10:00

Od piatka 24. 5. 2019 do nedele 26. 5. 2019
Deťmi i dospelými obľúbená akcia sa blíži! Vaše ratolesti určite nenechávajte doma a príďte spoločne s nimi navštíviť najväčší bikefestival, v rámci ktorého sa môžu tešiť na Detskú zónu INTERSPORT, v ktorej zažijú množstvo zábavy počas celého víkendu.

Detská zóna INTERSPORT bude k dispozícii zadarmo celé tri dni: piatok 24. 5. a sobota 25.5. od 10:00 do 18:00. A v nedeľu 26.5. od 9:00 do 15:00.

ČO VŠETKO BUDE DETSKÁ ZÓNA PONÚKAŤ POČAS VŠETKÝCH DNÍ TRVANIA BIKEFESTU?


V novej Detskej zóne Intersport budú prebiehať už tradičné detské pumptrackové preteky v štyroch kategóriách, na ktoré sa môžete registrovať aj na mieste. Po celý čas prevádzky detskej zóny bude prístupná detská cyklistická prekážková dráha. V prípade, že nebudete mať možnosť priviesť si vlastný detský bicykel, je možné si na mieste zapožičať detský bicykel Genesis v rôznych veľkostiach od 12" do 18" alebo odrážadlo Wild Dog. Pripravená bude aj tienená Relax Zóna s malým osviežením a stánky s posedením, v ktorých deti nájdu vymaľovánky, balóny, nálepky a coolové bajkerské tetovačky. O zábavu sa postarajú animátorky, moderátor, detská hudba a šikovná umelkyňa, ktorá namaľuje na detské tváre akúkoľvek rozprávkovú postavičku.

Každé dieťa dostane po absolvovaní pretekov medailu. Spolu s medailou dostanú deti aj účastnícky balíček, v ktorom nájdu cyklistickú fľašu, vymaľovánku so športovou tematikou, šnúrku na kľúče a jedno špeciálne prekvapenie. V prípade horúceho dňa poteší deti aj dospelých vodná hmla.  Pre deti máme prichystanú aj súťaž o nový detský bicykel od Intersportu.

ČASOVÝ HARMONOGRAM pretekov v Detskej zóne INTERSPORT:
Piatok o 16:00 - kategória D,  8-10 rokov
Sobota o 10:30 - kategória A, 2-3 roky
Sobota o 13:30 - kategória B, 4-5 rokov
Sobota o 15:30 - kategória C, 6-7 rokov

Dbáme na bezpečnosť: Každé dieťa je povinné mať počas jazdenia v Detskej Zóne prilbu! Cyklistické rukavice odporúčame, ale nie sú povinné. Rovnako deťom odporúčame chrániče lakťov a kolien.

Kategórie

Detské Preteky - kategória A: 2-3 roky
Detské Preteky - kategória B: 4-5 rokov
Detské Preteky - kategória C: 6-7 rokov
Detské Preteky - kategória D: 8-10 rokov