BIRELL BIKEFEST 2018 - od 25. do 27. 05. 2018

BIKEFEST je najväčší bicyklový festival na Slovensku! Prináša poriadnu dávku adrenalínu a zábavy pre všetky vekové kategórie. Už 8. ročník BIRELL BIKEFEST 2018 sa uskutoční posledný májový víkend, od piatka 25. mája do nedele 27. mája tradične v Bike Parku Kálnica (okres Nové Mesto nad Váhom). Môžete sa tešiť až na viac ako 400 testovacích bicyklov, 50 vystavovateľov, 11 súťažných disciplín, v ktorých pretekári otestujú svoje schopnosti i vytrvalosť.


Festival potrvá celé 3 dni
Aj tento rok sme si pripravili niekoľko noviniek, aby ste si festival mohli vychutnať naplno. Birell BikeFest bude aj tento rok plnohodnotným 3-dňovým festivalom, so všetkým čo k tomu patrí. Naplánujte si preto čím skôr dovolenku a voľno si vezmite radšej aj v pondelok po BIKEFESTe. Od 25. do 27. mája sa vidíme v Bike Parku Kálnica!

Festival ako sa patrí
Najväčším diváckym magnetom bude aj tento rok Garmin Slopestyle FMB World Tour, ktorý sa bude jazdiť ako súčasť Freeride Mountain Bike World Tour s bronzovým statusom.  Opäť Vás čakajú nervy drásajúce kúsky špičky riderov z rôznych kútov Európy.

Svetový tento rok nebude len slopestyle. CTM Enduro Race sa zaradili medzi kvalifikačné preteky Svetovej enduro série a aj naďalej sú súčasťou Stredoeurópskej enduro série.

Okrem pretekov a vyše 400 testovacích bicyklov nemôže na pravom festivale chýbať ani množstvo sprievodných akcií. Živé koncerty, stánky s najrôznejším jedlom či vonkajšie kino, plné nadupaných bikerských filmov, sa aj tento rok postarajú o 3 dni plné adrenalínu a zábavy pre celú rodinu.
Najmenší bikeri sa zabavia v Detskej zóne INTERSPORT alebo spolu s rodičmi zdolajú výzvu Kellys BikeFest Maratónu, kde na všetky bikerské rodiny bude aj tento rok čakať rodinný okruh.