BIRELL BIKEFEST 2019 - od 24. do 26. 05. 2019

BIKEFEST je najväčší bicyklový festival na Slovensku! Prináša poriadnu dávku adrenalínu a zábavy pre všetky vekové kategórie. Už 9. ročník BIRELL BIKEFEST 2019 sa uskutoční posledný májový víkend, od piatka 24. mája do nedele 26. mája tradične v Kellys Bike Parku Kálnica (okres Nové Mesto nad Váhom). Môžete sa tešiť až na viac ako 400 testovacích bicyklov, 50 vystavovateľov, 11 súťažných disciplín, v ktorých pretekári otestujú svoje schopnosti i vytrvalosť.

Festival potrvá celé 3 dni
Aby ste si festival mohli vychutnať naplno Birell BikeFest bude aj tento rok plnohodnotným 3-dňovým festivalom, so všetkým čo k tomu patrí. Naplánujte si preto čím skôr dovolenku a voľno si vezmite radšej aj v pondelok po BIKEFESTe. Od 24. do 26. mája sa vidíme v Kellys Bike Parku Kálnica!

Festival ako sa patrí
Najväčším diváckym magnetom bude aj tento rok Garmin Slopestyle FMB World Tour, ktorý sa bude jazdiť ako súčasť Freeride Mountain Bike World Tour s bronzovým statusom.  Opäť Vás čakajú nervy drásajúce kúsky špičky riderov z rôznych kútov Európy.

Medzi svetové podujatia sa aj tento rok zaradí aj CTM Enduro Race, ktoré budú už  kvalifikačné preteky Svetovej enduro série a aj naďalej sú súčasťou Stredoeurópskej enduro série.

Okrem pretekov a vyše 400 testovacích bicyklov nemôže na pravom festivale chýbať ani množstvo sprievodných akcií. Živé koncerty, stánky s najrôznejším jedlom a množstvo sprievodných akcií sa aj tento rok postará o 3 dni plné adrenalínu a zábavy pre celú rodinu.
Najmenší bikeri sa zabavia v Detskej zóne INTERSPORT alebo spolu s rodičmi zdolajú výzvu Kellys BikeFest Maratónu, kde na všetky bikerské rodiny bude aj tento rok čakať rodinný okruh.