BIRELL BIKEFEST 2020 - od 29. do 31. 05. 2020

BIKEFEST je najväčší bicyklový festival na Slovensku! Prináša poriadnu dávku adrenalínu a zábavy pre všetky vekové kategórie. Už 10. ročník BIRELL BIKEFEST 2020 sa uskutoční posledný májový víkend, od piatka 29. mája do nedele 31. mája tradične v Kellys Bikeparku Kálnica (okres Nové Mesto nad Váhom). Môžete sa tešiť až na viac ako 400 testovacích bicyklov, 50 vystavovateľov, 11 súťažných disciplín, v ktorých pretekári otestujú svoje schopnosti i vytrvalosť.

Festival potrvá celé 3 dni
Aby ste si festival mohli vychutnať naplno Birell BikeFest bude aj tento rok plnohodnotným 3-dňovým festivalom, so všetkým čo k tomu patrí. Naplánujte si preto čím skôr dovolenku a voľno si vezmite radšej aj v pondelok po BIKEFESTe. Od 29. do 31. mája sa vidíme v Kellys Bikeparku Kálnica!

Festival ako sa patrí
Najväčším diváckym magnetom bude aj tento rok Garmin Slopestyle FMB World Tour, ktorý sa bude jazdiť ako súčasť Freeride Mountain Bike World Tour s bronzovým statusom. Opäť Vás čakajú nervy drásajúce kúsky špičky riderov z rôznych kútov Európy.

Medzi svetové podujatia sa aj tento rok zaradí aj CTM Enduro Race, ktoré budú už  kvalifikačné preteky Svetovej enduro série a aj naďalej sú súčasťou Stredoeurópskej enduro série.

Okrem pretekov a vyše 400 testovacích bicyklov nemôže na pravom festivale chýbať ani množstvo sprievodných akcií. Živé koncerty, stánky s najrôznejším jedlom a množstvo sprievodných akcií sa aj tento rok postará o 3 dni plné adrenalínu a zábavy pre celú rodinu.
Najmenší bikeri sa zabavia v Detskej zóne INTERSPORT alebo spolu s rodičmi zdolajú výzvu Kellys BikeFest Maratónu, kde na všetky bikerské rodiny bude aj tento rok čakať rodinný okruh.

Generálny partner

Hlavný partner

Hlavný mediálny partner

Mediálny partner