Harmonogram pretekov

ŠTVRTOK 24. 5. 2018
10:00 - 18:00                     Tréning GARMIN SLOPESTYLE FMB World Tour

PIATOK 25. 5. 2018 
10:00 – 17:00                     Registrácia pretekárov na preteky
10:00 – 19:00                     Voľné jazdenie v bikeparku (mimo tratí práve sa konajúcich pretekov)
10:00 – 19:00                     Expozície vystavovateľov, testovanie bicyklov
10:00 - 17:00                     Tréning GARMIN SLOPESTYLE FMB World Tour
10:00 – 18:00                     DETSKA ZÓNA INTERSPORT
11:00 – 13:30                     BeFly Pumptrack
13:00 – 14:30                     Pumptrack Surprise
14:00 – 15:30                     Kvalifikácia BeFly Dual Pumptrack
16:00 – 18:30                     Finále BeFly Dual Pumptrack (vyhlásenie výsledkov hneď po)
19:00 – 24:00                     Voľné jazdenie na osvetlených pumptrackoch
19:30 – 20:30                     Kvalifikácia XC ELIMINATOR
20:30 – 22:30                     Finále XC ELIMINATOR (vyhlásenie výsledkov hneď po)
Od 21:30                            Excelent main stage: HIP HOP

SOBOTA 26. 5. 2018
09:00 – 17:00                     Registrácia pretekárov na preteky
09:00 – 19:30                     Expozície vystavovateľov, testovanie bicyklov
10:00 – 19:00                     Voľné jazdenie v bikeparku (mimo tratí práve sa konajúcich pretekov)
10:00 – 19:00                     Tréning Dual Slalom
10:00 – 12:30                     Tréning GARMIN SLOPESTYLE FMB World Tour
10:00 – 18:00                     DETSKA ZÓNA INTERSPORT - stanovištia s aktivitami pre deti
11:00 – 16:00                      CTM ENDURO RACE
16:00                                 CTM ENDURO RACE – vyhlásenie výsledkov a losovanie tomboly
12:00 – 12:15                     EXTRÉMNY XC SPECIALIZED VÝŠĽAP (vyhlásenie výsledkov hneď po)
13:00 – 15:45                     Kvalifikácia GARMIN SLOPESTYLE FMB World Tour
15:45 – 16:15                     Spočítanie výsledkov a tréning pred finále
16:15 – 18:00                     FINÁLE GARMIN SLOPESTYLE FMB World Tour (vyhlásenie výsledkov hneď po)
18:15 - 19:00                      AIRBAG JUMP CONTEST (vyhlásenie výsledkov hneď po)
19:00 – 24:00                     Voľné jazdenie na osvetlených pumptrackoch
19:30 – 20:00                     Kvalifikácia DUAL SLALOM 
20:15 – 22:00                     Finále DUAL SLALOM – vyraďovacie jazdy a veľké osvetlené finále
HNEĎ PO FINÁLE              Vyhlásenie výsledkov a KORUNOVÁCIA KRÁĽA LESA
Od 21:30                            Excelent main stage: DRUM&BASS


NEDEĽA 27. 5. 2018
08:00 – 10:30                      Registrácia pretekárov na preteky
09:00 – 17:00                      Expozície vystavovateľov, testovanie bicyklov
10:00 – 17:00                      Voľné jazdenie v bikeparku (mimo tratí práve sa konajúcich pretekov)
10:00                                  KELLYS BIKEFEST MARATÓN – štart veľký okruh 49 km
11:00                                  KELLYS BIKEFEST MARATÓN – štart stredný okruh 23 km
11:15                                  KELLYS BIKEFEST MARATÓN - štart elektrobiky
11:30                                  KELLYS BIKEFEST MARATÓN – štart rodinný okruh do 6 km
11:00 – 13:00                      SPECIALIZED DOWNHILL – 1. kolo
13:30 – 15:30                      SPECIALIZED DOWNHILL – 2. kolo (vyhlásenie výsledkov hneď po)
13:00                                  Vyhlásenie výsledkov maratónu – Rodinný okruh
15:00                                  Vyhlásenie výsledkov maratónu – Veľký a stredný okruh
15:30                                  Losovanie tomboly
17:00                                  KONIEC FESTIVALU