Ambasádori SPECIALIZED CLINIX poradia s technikou jazdenia

17.05.2016

SPECIALIZED CLINIX – NECHAJ SI PORADIŤ OD NAJLEPŠÍCH
Väčšina z nás sa učila jazdiť na bicykli ešte v detstve, ale málokto z nás sa snaží zlepšovať v technike v dospelosti. Neváhaj a využi Specialized Ambasádorov a nauč sa od nich, ako správne jazdiť v teréne. Pri našich Clinix ti poradia, ako efektívnejšie prejsť zatáčku, ťažký zjazd, kamene, korene, alebo skoky… Jednoducho všetky prekážky, s ktorými sa môžeš pri jazde v teréne stretnúť. 


Stačí sa prihlásiť k jednému z našich ambasádorov na vybraný termín a je to! Svetom technického jazdenia ťa budú sprevádzať práve tieto mená:
 
Tereza Votavová
Bývalá reprezentantka ČR vo fourcrosse a zjazde na horských bikoch, organizátorka najrôznejších dámskych bicyklových akcií a tiež KolOna kempov. Tera si počas Birell BikeFestu zoberie do parády ženy. Pokiaľ sa prihlásiš na jej lekciu, budeš mať možnosť sa nielen zadarmo niečo naučiť, ale tiež si strihnúť niektorý zo závodov, ktoré sa konajú behom festivalu.
 

Vlastimil Hynčica
Zjazdový matador, niekoľko-násobný majster ČR v zjazde na horských bicykloch. Svoje tituly si drží aj v kategórii Masters. A nechýba mu ani titul majstra Európy v tejto kategórii. V súčasnosti sa tiež venuje juniorskému tímu Specialized, kde funguje ako pomocný tréner. Počas svojej dlhej závodnej kariéry nazbieral Vlasta kopec skúseností, ktoré teraz môže odovzdať aj tebe.
 

Matej Vitko
Stálica na poli slovenskej bikovej scény. Matej je naozajstný obojživelník. Jeho závodná kariéra prešla mnohými disciplínami. Objavil sa v štartovacích listinách bikrosu, fourcrossu, zjazdu, cross-country ale aj endura. Talentovaný jazdec plný elánu ešte stále dokáže útočiť na predné posty nielen európskych súťaží. Aj Matej si ťa môže vziať behom Birell BikeFestu do parády.
 

Ako sa môžeš prihlásiť k našim ambasádorom:
Napíš Tereze email (tereza.votavova@specialized.com), v ktorom špecifikuj 
Meno ambasádora, ku ktorému sa chceš prihlásiť
Vybraný termín
Tvoje meno + priezvisko
Dátum narodenia 
Tereza ti potvrdí rezerváciu mailom.

Všetky dievčatá majú po absolvovaní kurzu u Terezy štartovné v disciplínach zadarmo! Navyše môžu využiť dievčenskú chillout zónu v priestoroch stánku Specialized.
Ak si chlapec a chceš svoje novonadobudnuté skúsenosti uplatniť hneď v praxi, nezabudni sa prihlásiť preteky za zvýhodnené ceny online do 25. mája 2016. 

HARMONOGRAM:
Tereza Votavová
- dievčatá
Piatok 27. 5. o 10.00 hod.
Sobota 28. 5. o 10.00 hod. a 15.00 hod.
Nedeľa 29. 5. o 10.00 hod. a 15.00 hod.
 
Vlastimil Hynčica - chlapci
Piatok  27. 5. o 15.00 hod.
Sobota 28. 5. o 10.00 hod. a 15.00 hod.
Nedeľa 29. 5. o 10.00 hod. a 14.00 hod.
 
Matej Vitko - chlapci
Piatok   27. 5. o 10.00 hod. a 15.00 hod.
Nedeľa 29. 5. o 10.00 hod. a 15.00 hod.
 
V každej skupine môže byť maximálne 7 účastníkov.